w auping plaza Altijd goedkoop op vakantie? 15% auping v°ordeel Wereldhavendagen Minicruise 1 1 m Nieuw bed? Nieuwe Auping! w www.nieuwestadsblad.nl Altijd op zoek naar de goedkoopste vakantie? Maak kennis met een nieuw, online concept: De Holidayspotter! Vakanties die voor de gelimiteerde tijd van één week te boeken zijn én nergens anders goedkoper. De Holidayspotter is opge zet voor mensen die graag goedkoop op vakantie gaan. DEZE WEEK EXCLUSIEVE ACTIEPRIJZEN VANAF 69,-* Iedere week worden er op de website; deholidayspot- ter.nl, twee nieuwe aanbie dingen geplaatst. Het betreft scherp geprijsd aanbod, de kortingen kunnen oplopen tot 85%! Autovakanties Het aanbod van De Holi dayspotter bestaat op dit moment met name uit au tovakanties naar vakantie parken. De Holidayspotter werkt daarvoor intensief samen met grote spelers binnen de vakantiebranche: Roompot Vakanties en Ho- genboom Vakantieparken. De Holidayspotter biedt va kanties op diverse vakan tieparken in onder andere Nederland, Duitsland en België aan tegen lage prijzen die via geen enkele andere £30 00 00 00 Samen genieten in de prachtige moezelstreek website beschikbaar zijn! Hoe werkt het? Iedere week komt er op za terdag en op dinsdag een nieuwe aanbieding beschik baar op deholidayspotter. nl. Deze aanbiedingen heb ben een looptijd van een week. Na één week vervalt het aanbod en komt er weer nieuw aanbod beschikbaar. U wordt hier, indien ge wenst, per mail van op de hoogte gesteld. Zo ontvangt u altijd als eerste het nieuwe aanbod en is de kans het grootst dat het aanbod nog beschikbaar is! De prijzen die wij vermel den zijn zo transparant mo gelijk weergegeven. Komen er nog kosten bij dan staan deze vermeld bij de voor waarden. De aanbiedingen zijn te boeken op de aan- komstdagen zoals die ver meld staan in de prijstabel of de kalender. Staat de ge wenste aankomstdatum er niet meer tussen? U kunt al tijd vrijblijvend contact met Win de nostalgische cd 'Mooi was die V tijd... dee!2' Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie ons opnemen! Acties van deze week Deze week boekt u via deho- lidayspotter.nl onder andere een bungalow voor maxi maal zes personen op Fe- rienresort Cochem. Dit park ligt in de prachtige moezel streek in Duitsland. Van 28 juli tot en met 3 augustus 2015 boekt u via Deholi- dayspotter.nl deze zesper- soons bungalow met korting tot 74 en prijzen vanaf 69,-*! Daarnaast boekt u deze week een verblijf voor vier personen op vakantiepark Roekenbo'sch. Dit park ligt in Blitterswijck, nabij de oe vers van de Maas in het nog net vlakke Noord-Limburg. De comfortabele bungalows van dit park staan garant voor een ontspannen en sportieve vakantie. Van 25 tot en met 31 juli 2015 boekt u via Deholidayspotter.nl een vierpersoons houten bungalow op dit park met korting tot 43% en prijzen vanaf 209,-*, inclusief ver plichte eindschoonmaak a 70,-! Voor bovenstaande aan biedingen geldt: op op! Benieuwd naar De Holi dayspotter aanbiedingen? Ga dan snel naar O www.deholidayspotter.nl *prijzen zijn exclusief reser- veringskosten a 25,- en lo kale heffingen p.p.p.n. Het Nieuwe Stadsblad - woensdag 29 juli 2015 24 Cruise naar de Wereldhavendagen in Rotterdam! Beleefde 'dromerige' Wereldhavendagen aan boord van de Cruiseferry van P&O Ferries en vaar naar hartje Rotterdam. Stap op 5 of 6 september aan boord voor een unieke dagtocht. Onze lezers varen mee met 20% korting! Arrangement: Dagcruise van Europoort naar het centrum van Rotterdam Bezichtigingschip Live entertainment Kinderkorting (t/m 15 jaar): 10 per kind Beleef dit spectaculaire evenement aan boord! Ga voor meer informatie naar www.poferries.com of bel 010 - 714 54 38 en vermeld boekcode: WEG om deze unieke dagtochtte boeken. Optioneel bij te boeken Lunchbuffet Bel 010 - 714 54 38, vermeld boekcode 'weg' en boek deze speciale aanbieding! Vergeet niet een geldig paspoort of identiteitskaart mee te nemen. Aanbieding beperkt beschikbaar. Promotievoorwaarden van toepassing. Boeken kan ook via de webshop: deweekkrant.nl/whd P&OKFERRIES Op zoek naar een nieuw bed? Omdat je niet meer lekker ligt. Je matras ouder Is dan 8-10 jaar of Je wilt je slaapkamer opnieuw inrichten? Ga voor het juiste bed goed voorbereid van start met onze checklist. Profiteer bovendien.nu van 15% voordeel op het Auping assortiment. Kijk op auping.nl/summersale voor de actievoorwaarden en de checklist. *In de actieperfode van 18 juli t/m 30 augustus 2015. www.aupingplaza-barendrecht.nl Escudostraat 9 Barendrecht T. 010 - 820 09 44 www.aupingplaza-spijkenisse.nl Lucebertstraat 34 Spijkenisse T. 0181 - 89 53 30 Auping nights, Better days Parallelweg 4 Slied recht T. 0184 - 49 34 99 www.aupingplaza-sliedrecht.nl MM

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 24