ZOMER 'Still Alice' in Wenneker Cinema bij Alexander Slapen U SLAAPT AL OP EEN tCMIDMD COMPLEET BED AGENDA ACTIVITEITEN Cultuur Borrelt Preview nieuwe arthouse-film Oosters festival Platencontract voor zanger en dj Fred Activiteiten voor de agenda rouiDi ppt rph I ClVIrUn variaf 2999 (180x200) v Persoonlijk contact Advies op maat Altijd de beste prijs Oude bed retour in overleg GRATIS parkeren voor de deur Escudostraat 11 2991XV Barendrecht 010 438 41 63 Ingang Auping Plaza www.slaapwel.nl Alexander Slapen O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 29 juli 2015 25 SCHIEDAM - In het Juliana- park is op zondag 23 augus tus weer Cultuur Borrelt. Het is de derde van vier cul turele zondagmiddagen, die alweer voor het negende jaar plaatsvinden in het park. Op het programma staat onder andere een optreden van Old Man's Riot/Chasin' Blues. Cultuur Borrelt is een gratis muzikale, zomerse en cultu rele middag met live muziek, theater, dans- en kinderacti viteiten bij en rond de koe pel in het Julianapark. Het begint om 14.00 uur. SCHIEDAM - Vanaf mei is er eens per maand in Cinnevil- le filmtheater Wenneker een preview van een nieuwe arthouse-film. De Cineville preview is deze keer op don derdag 30 juli. Dan draait om 20.30 uur de Canadese film 'Tu dors Nicole' van Stéphane Lafleur. De twintigers Nicole en Vé- ronique genieten van een zorgeloze zomer in Quebec. Maar als Nicoles oudere broer opduikt met zijn band, wordt hun vriendschap op de proef gesteld. Een hitte golf, Nicoles slapeloosheid en een tienjarige 'aanbidder zorgen voor meer proble men. Kaarten zijn verkrijgbaar via VVV Schiedam. SCHIEDAM - Op zaterdag 22 augustus is het Ooster se festival Pasar Malam op het Land van Be lofte in het centrum van Schiedam. In Indonesië werden in de negentien de eeuw al Pasar Malams georganiseerd. Dit was een jaarlijks terugkerend festival, een plaats met een mengelmoes aan activiteiten waar han delaren hun producten kwamen slijten, inkopen en ruilen. Maar het was vooral ook een plek om elkaar te ontmoeten en de laatste nieuwtjes uit te wisselen. De bezoekers van de Pasar Malam zullen zich onmiddellijk in andere werelddelen wanen door de Oosterse geuren, kleuren en klanken. Je kunt kuieren langs de vele marktkraampjes met allerlei Oriëntaalse producten uit Indone sia, Thailand, Afrika, China en Zuid Amerika. Van kleding tot wajang poppen, van tropische kruiden tot batikstoffen, prachtig houtsnijwerk, handgemaakte sieraden, Boeddhabeelden, CD's en nog veel meer. Naast jaarmarkt is er ook heel wat cultuur en entertain ment. Het festival duurt van 10.00 tot 17.00 uur. SCHIEDAM - Als we zanger en party dj Fred mogen ge- laven, hebben we er weer een ster bij in Schiedam. Op 1 augustus zal Zanger Party DJ Fred gaan tekenen bij een platenmaatschappij. Samen met muziekstudio Sonic Solutions gaan er dan ook weer nieuwe nummers geproduceerd worden. Om aandacht te schenken aan een van de nieuwe nummers, is er op zaterdag 10 oktober een cd-presenta- tie in Partycentrum Flamin go in Hoogvliet. Het wordt zo'n groot feest, dat er vol gens Fred in Schiedam geen beschikbare zaal is. Die zijn gewoon niet groot genoeg. Op 10 oktober komen er in totaal dertien artiesten op treden. Deze perfomers ko men uit het hele land. Zanger en party dj Fred is bekend van het nummer 'Niemand Zal Mijn Tranen zien'. Dat bracht hij in 2014 uit. Daarvoor was Fred voor al actief als geluidsman van verschillende artiesten en draaide hij als dj op feesten. Fred treedt ook regelmatig op in het buitenland. Tijdens het feest op 10 okto ber wordt de nieuwste sin gle gepresenteerd: 'Jij Bent Mijn Echte Liefdesleven'. Meer informatie over zanger en party dj Fred staat op de website www.deejayfred.nl. SCHIEDAM - Heb je ook leuke activiteiten op cultureel, muzikaal of literair gebied te melden voor de agenda? Plaats deze dan zelf in de agenda op de website van het Nieuwe Stadsblad: www.nieuwestadsblad.nl. Wij doen dan ons best om dit agendabericht ook mee te nemen op de agendapagi na in de krant en te plaatsen op Facebook en Twitter. SCHIEDAM - In Wenneker Ci nema draait op vrijdag 31 juli en zaterdag 1 augustus de film 'Still Alice'. In de film spélen onder andere Ju- lianne Moore, Alec Baldwin en Kristen Stewart. Alice Howland, gelukkig ge trouwd en moeder van drie volwassen kinderen, is een gerenommeerd hoogleraar taalkunde. Ze krijgt een enorme schok te verduren als dè ziekte van Alzheimer bij haar wordt vastgesteld. Een hartverscheurend en inspirerend portret over een onafhankelijke, sterke vrouw die worstelt om ver bonden te blijven met de persoon die ze ooit was. De film 'Still Alice' start beide dagen om 20.30 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar via VVV Schiedam. Op vrijdag 31 juli en zaterdag 1 augustus draait de film 'Still Alice' in Wenneker Cinnema. Foto: PR Vraag naar de voorwaarden

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 25