1 SALE! II 3,- Kaasbroodje Rondo's 4 stuks 1,25 Luiers voor de kledingbank amwrenaan :V Workshop voor vrouwen Luikse markt Hoogstraat Gratis kunstfietsroute Zomeractie Theater aan de Schie en Nieuwe Stadsblad ötakkcm Hartige of zoete trek? O www.nieuwestadsblad.nl Mendy den Hollander (links) bij de opbrengst van de inzamelactie voor de kledingbank. Naast luiers en en andere verzorgingsproducten, zijn ook kleertjes ingeleverd. SCHIEDAM Medewerker Mendy den Hollander van Wijk Ondersteuningsteam Nieuwland heeft een week lang luiers en andere ba byartikelen ingezameld voor de kledingbank van Nieuwland in Schiedam. Afgelopen zaterdag werden de ingezamelde spulletjes uitgedeeld aande nieuwe eigenaren. Initiatiefneemster Mendy is blij met de opbrengst van baar actie, maar benadrukt wel dat de babybenodigdhe den natuurlijk altijd welkom zijn bij de kledingbank. SCHIEDAM - Op woensdag 23 september start drs. Maja Jeffkins met een nieuwe workshop 'Positieve Prak tische Psychologie voor Vrouwen' in het Novotel in Schiedam. Het is een gezel lige workshop waarin alle deelneemsters in een korte tijd veel inzicht krijgen in het denken en handelen van mensen. Deze unieke workshop van twee bijeenkomsten wordt gegeven op 23 september en op 4 november van 20.00 tot 22.00 uur in het Novo tel, Hargalaan 2. De prijs om deel te nemen aan deze workshop is 47,50 euro, in clusief stencils en een cer tificaat als bewijs van deel name. Iedereen die zich wil aan melden of graag meer infor matie wil over de workshop, kan geheel vrijblijvend bel len met de assistente van Maja (010) 234 45 54 of kij ken op: www.praktischep- sychologie.nl. SCHIEDAM - Sinds het voor jaar wordt op de koopzon dagen in het centrum van Schiedam de echte 'Luikse markt'goed bezocht. Een Luikse markt is een brade rie waar het aanbod van ge bruikte en nieuwe goederen elkaar afwisselen. Er is voor iedereen iets te koop. Op zaterdag 22 augustus tus sen 10.00 en 17.00 worden de kramen voor deze markt een keer op de Hoogstraat geplaatst. Vooral de aanvul ling met detailhandel en ho reca, zal deze markt anders dan anders maken. Onder nemers op de Hoogstraat no digen dan ook u van harte uit om de winkels en vele kramen te bezoeken. SCHIEDAM - Hoe goed kennen Schiedammers de grootste wijk van de stad eigenlijk? Wist jij bijvoorbeeld dat er veel kunst in de open bare ruimte te vinden is in Nieuwland? Fiets mee met cultuurscout Ineke Hagen en kunstenaar Yvon Koop man en ontdek Nieuwland op een andere manier. Het Nieuwe Stadsblad woensdag 12 augustus 2015 5 Speciaal voor theaterliefhebbers én lezers van het Nieuwe Stadsblad heeft Theater aan de Schie een leuke zomeractie bedacht. U kunt tot en met 31 augustus mee doen en kans maken op diverse prijzen. U wordt de komende weken uitgedaagd om een recensie te schrijven over een voor stelling die volgend seizoen te zien is in Theater aan de Schie. U denkt "een recensie over iets wat komen gaat? Er valt natuurlijk altijd wel iets leuks te bedenken. Zeven weken lang kunt u meedoen met onze zomerac tie in samenwerking met het Nieuwe Stadsblad en kans maken op vrijkaarten van de door u gekozen voorstelling, een horeca-arrangement of een rondleiding over de re dactie van üw weekkrant. Iedere week heeft een win naar, dus u mag zo veel keer meedoen als u zelf wilt. Wat moet u doen: schrijf een recensie over een voorstel ling met het door ons aan gegeven genre. Deze week is het genre 'cabaret'. Voor beelden van voorstellingen zijn: Of de Gladiolen van Veldhuis en Kemper en Dag licht van Johan Goossens. De voorstelling mag u zelf kiezen, maar het moet wél een één uit ons nieuwe pro gramma zijn. U schrijft een recensie van maximaal 225 woorden. Stuur uw recensie vóór 31 augustus naar redac tie. ns@wegenermedia. nl onder vermelding van 'the aterrecensie'. De winnaars worden vanaf eind augustus op de hoogte gebracht. Op vrijdag 4 september ver trekken ze om 15.00 uur van af het Dreesplein. Deelname aan de fietstocht is gratis, een vrijwillige bijdrage voor de afsluitende borrel wordt op prijs gesteld. Aanmel den via de website cultuur scouts.stichtingmooiwerk. nl/evenementen of telefo nisch: 010-273 47 80. Schrijfeen recensie over een voorstelling in het genre cabaret en maak win leuke prijzen. Foto: Veldhuis en Kemper - PR EF! De ZitWel fauteuil-collectie is uniek... Maak nu uw keuze voor een nieuwe fauteuil en geniet van het uitstekende zitcomfort! Hartelijk welkom! sta-op fauteuils ergonomische fauteuils relaxfauteuils maatwerkfauteuils SALE! 1495,- Snel leverbaar «'"Vakkundig advies Fauteuils in alle maten van extra small tot extra large Ruime keuze in stof en leder Vrijblijvende ophaalservice www.zitwel.nl Escudostraat 7 2991 XV Barendrecht 010 - 456 72 80 Woonboulevard Barendrecht - ingang via Mooi&More i Burchthuys Wonen De aanbiedingen gelden van donderdag 13 t/m woensdag 19 augustus www.bakkerammerlaan.nl NSGK Beter Samen. iMS&È&ÈSSÊÈÊÈÊ&miïttÈ "Als kinderen samen opgroeien, vinden ze het later ook gewoon om met elkaar te leven." Bekijk het verhaal van India Nienke.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5