TSN moet op zoek naar wedstrijdleiding AFVALLEN ZONDER LIJNEN Winnaars van het TSN Open Make It Easy, Hallo, ik ben Karin Moerman Wie wordt twee? Toptrainers bij Asvion Halsoverkop aangelegd www.makeiteasy.nl 0174-213202 Nieuwe Stadsblad Derby's: 2-2 eindredacteur van het Nieuwe Stadsblad Verzorg jij publiciteit namens jouw (sport)vereniging? Wil je een bijeenkomst aankondigen? Heb je ander verenigingsnieuws? Je kunt het nu zelf online plaatsen op onze nieuwe website. SCHRIJF MEE! www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 12 augustus 2015 8 Met een zonovergoten finaledag van het TSN Open werd langs de Waterweg een lange reeks toernooien afgesloten. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Het was ook een finale voor TSN-wedstrijd- leiderTara Lansbergen. In de vijf jaar, dat ze met haar be stuur de regie voerde, heeft ze van het toernooi een top- evenement gemaakt. Maar er is een tijd van van komen en van gaan. "Ik heb tegen woordig een eigen bedrijf en moet prioriteiten stellen. De organisatie van het toer nooi heb ik altijd met plezier gedaan, maar het wordt tijd dat andere mensen de kar gaan trekken." Oud-voorzit ter John Nelis hoopt dat ze zich bedenkt. Lansbergen: "Ik ben niet weg en zal op de achtergrond heus wel blijven meedenken." Bijvoorbeeld Robin Nicolai en Annelien Smal (op de rug gezien) bleven in het gemengd dubbel 2 het als nummer 1 geplaatst duo Van Heugten/ Blonk voor. Foto WM over het omgaan met lastige spelers. Zoals Edward van der Torre, die vorige week bij VLTC tot de orde geroe pen moest worden, bij TSN opnieuw in de finale stond, daarin David van de Wege versloeg, maar zo irriteerde, dat de Nieuwerkerker het ge bruikelijke drankje van de winnaar weigerde en even min met hem op het fina listenpodium wilde staan. Het was het enige smetje. In tegenstelling tot vorig jaar, toen de finaledag nogal nat was en de binnenbanen van Kethelhaghe uitkomst bo den, werden nu alle partijen volgens schema afgewerkt en werd nog voor zes uur de laatste bal geslagen. SCHIEDAM - Bij het TSN Open ging de winst naar Claire Lablans (speel- sterkte 2), Sherine Salem (3),Sharon Veldhoven (4), Lianne. Leliveld (5), Sanne Stratman (6 17+), Mirjam Slootheer (7 17+), Margaux SCHIEDAM - Komend week end start voor de honkbal lers deel twee van de com petitie. Dat doet Schiedam zondag met een uitbeurt tegen Zuidvogels. Het ne gental van coach Leo Voogd gaat de beoogde klassering ("eindigen in de kopgroep") zeker halen. In de eerste klasse B worden de reserves van HCAW kampioen. Daar achter delen Tex Town Ti gers en Schiedam de tweede plaats. In de strijd om de positie achter de Bussumse koploper heeft Schiedam het zwaarste programma. Op 30 augustus komt HCAW naar Schiedam en op de laatste competitiedag treft het in Enschede TT Tigers. Koutros (8 17+), Bart Brons (2), Paul Jansen (3), Edward van der Torre (4), Aron Jo- sen (5), Aiko de Jong (617+), Ramon Westhoff (7 17+) en Mare Mansens (8 17+). Andere winnaars: Mariet Pors/Marloes Rauws (DD3), Carla Garnaat/Manon v/d Stok (DD4), Annelien Smal/ Robin Nicolai (GD2), Mariet Pors/Ingmar v/d Wiel (GD3) Dymphy Jasper Schuur man (GD4), Sara Visser/Da- vid Bitter (GD5), Jaco Gou- wen/Martijn Nuijs (HD5). SCHIEDAM - Mare Lomans en Remco Hartgers gaan bij Asvion bij de dames de kar trekken. Daarmee vullen ze de vacature in, die ontstond na het min of meer onver wachte afhaken van Michiel Cosijn en wordt een topkop- pel binnengehaald. Lomans, die de training en coaching voor zijn reke ning neemt, speelde bij HC Rotterdam en daarna in de hoofdmacht van Asvion. Hartgers, die op donderdag de training doet, was bonds coach van Canada, Zwitser land en Zimbabwe, leidde diverse teams uit de hoofd en overgangsklasse en heeft als speler/coach een een Asvion-verleden. Hij leidde Het mag wat kosten. Handbalclub Ventura ruimde een jaar eerder dan gewenst het veld in Harga en gaat tijdelijk in Thurlede logeren. Om de handballers, die van dat jaar minstens de helft in de hal spelen, te accommoderen werden halsoverkop twee nieuwe stroken asfalt aangelegd. Foto: WM SCHIEDAM - "Ik voel me 10 jaar jonger. In zes maanden tijd ben ik 20 kilo afgevallen. Mijn lichamelijke klachten zijn met 95% afgenomen. Ik ben ook, terwijl ik toch astmatisch ben, veel minder kortademig geworden", vertelt een enthou siaste Rita K. Zij is een van de cursisten, die met enthousias me het 'Afvallen zonder Lijnen' programma volgen van Make It Easy. "Hetfijne is, datje normaal eet en ook best veel lekkers mag waar je niet dik van wordt." Er wordt geen dieet voorgeschre ven. "Zeker als je een druk leven leidt, heb je geen tijd om precies volgens het boekje boodschappen te doen en te koken. Wij zeggen: eet gewoon waar je trek in hebt. Er zijn maar een paar onbelang rijke dingen waarvan het beter is om ze minder frequent te nutti gen, zoals o.a. chips en koekjes. Maar de behandeling gaat die behoefte ook tegen. Verder mag je nagenoeg alles eten. De belangrijkste tip: "Maak van het afvallen zonder lijnen elke dag een feestje!" Bij de methode die MIE toepast wordt gewerkt met piepkleine puntjes die pijnloos in het oor worden geplaatst.Deze zorgen o.a. voor een snellere vetverbran- ding en dat je geen behoefte hebt aan zoetigheid en overmatig eten. dat is makkelijks De Make It Easy methode wordt toegepast in 31 praktijken in heel Nederland. Onze therapeuten werken uitsluitend op afspraak, voor verdere informatie kunt u terecht op www.makeiteasy.nl of bellen naar 0174-213202 vind ons ook op: www. facebook. com/makeiteasy. ril enige tijd de dames van HC Rotterdam. Verder ontwik kelde hij The Hockey Fac tory en Hockeycoach.nl, een platform voor coaches op alle niveaus. "Met dit duo heeft Asvion veel ervaring voor de jonge groep staan", stelt de club leiding. "Zij gaan komend jaar de nadruk leggen op het ontwikkelen van talent." Daarbij wordt ook nauw sa mengewerkt met Spirit, de club waarmee Asvion vanaf het seizoen 2016/2017 de fusiehockeyclub HC Schie dam gaat vormen. Enkele speelsters gaan al bij Spirit trainen. Titia Kapteijn com pleteert het begeleidings teams als manager. SCHIEDAM - Opnieuw ston den Excelsior'20 en Hermes DVS (ditmaal in het kader van dé degradatie play-offs) tegenover elkaar. In de oe fenperiode won Hermes, dat later ook de eerste compe titiewedstrijd won. De re turn was voor Excelsior en zondag werd de score van het kwartet derby's gelijk ge trokken. De thuisclub begon moeizaam, maar slaagde er mede dankzij Edwards die ondanks een blessure bleef staan en 122 runs scoorde, de 178 te halen. Hermes bleef op 137 steken. In de kwartfi nale van de T20-competitie lukte het Excelsior'20 niet om verder te komen. Het ging bij 121 all out. VRA be reikte 122 en won. Het bericht naar de redactie mailen is hierdoor niet meer nodig. Het staat namelijk automatisch klaar voor de papieren krant en we plaatsen zoveel mogelijk berichten in de gedrukte krant. Daar hoefje niets extra's voor te doen!

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 8