Mededelingen en bekendmakingen K gemeente Schiedam Verkeer, parkeren vervoer De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de'digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. 17 AUGUSTUS 2015 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur divan 8.30 -12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel !5|) Omgevingsvergunning Mededelingen Omgevingsrecht Aanvragen Broersvest 56 C, 3112 DE; met de activiteit reclame, het vervangen van een bestaande handelsreclame, binnengekomen op 10 augustus 2015. Harreweg (grasstrook Harreweg t.h.v. de botenbuurt (Koggeschip) 3123 KA; met de activiteit bouwen, het herplaatsen van een hunstwerk (koeiekoppen Bert en Birgit), bin nengekomen op 11 augustus 2015. Gerrit Verboonstraat 23, 3111 AA; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een serre t.b.v. de bestaande horeca, binnengekomen op 7 augustus 2015. Nieuwe Damlaan (t.h.v. onderdoorgang viaduct Nieuwe Damlaan met de Poldervaart); met de activiteit uitvoeren.van een werk, geen bouwwerk zijnde, of van werkzaamhe den, het verbeteren van de onderdoorgang van het viaduct, biinengekomen op 29 juni 2015. Horeca Evenementen Aanvraag vergunning Southbeach op de Maasboulevard Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van het evenement SouthBeach op de Maasboulevard van 14 t/m 19 september 2015. Van 19 augustus 2015 t/m 2 september 2015 ligt een afschrift van bovenstaande aan vraag ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 11 Bestemmingsplan Aanwijzing gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten: De onderstaande plaatsen aan te wijzen als een gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig, aan te geven door plaatsing van het bord model E6 bijlage I RVV met onderbord: besloten op 10-8- 2015, Vlaardingerdijk t.h.v. huisnummer 175 b, t.b.v. kenteken 28-SVK-6 besloten op 11-08-2015, Ampèrestraat t.h.v. huisnummer 14, t.b.v. kenteken RS-VT-67 Informatie kan worden ingewonnen bij het Klant Contact Centrum, tel. nr. 14010. De besluiten kunnen gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekend making worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 Voorontwerp-bestemmingsplan Harga-Midden Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het bepaalde in artikel 1.3.1 van het Besluit ruimtelijke ordening bekend dat het bestemmingsplan Harga-Midden (NL.IMR0.0606.BP0040) wordt voorbereid. Aanleiding Bij de aanleg van de rijksweg A4 Delft-Schiedam is overeengekomen dat het tunneltracé mag worden gebruikt ten behoeve van sport en recreatie. Dit biedt de mogelijkheid bestaande sportactiviteiten elders uit de stad, te verplaatsen naar het tunneltracé en de vrijvallende gronden te gebruiken voor nieuwe ruimtelijke ontwikkelingen. Harga-Midden is één van de locaties die vrijvalt door de verplaatsing van de sportactiviteiten. Het oostelijke gedeelte van het gebied zal worden getransformeerd naar een woonwijk met maximaal 400 woningen. Het gebied tussen de Olympiaweg en de rijksweg A4 zal worden heringe richt ten behoeve van sport. Plangebied Het plangebied betreft het centrale gedeelte van sportpark Harga. Het plangebied wordt aan de noordzijde begrensd door de Hargalaan en aan de zuidzijde door de Olympiaweg en de spoorlijn. De rijksweg A4 vormt de westelijke begrenzing van het plangebied, terwijl de Poldervaart aan de oostzijde het plangebied begrenst. Vervolg procedure bestemmingsplan Het voorontwerp-bestemmingsplan wordt op grond van artikel 3.1.1- van het Besluit ruimtelijke ordening voor advies voorgelegd aan bestuurlijke partners en belangenvereni gingen. De reacties en adviezen die naar aanleiding hiervan worden ontvangen worden betrokken op het ontwerp-bestemmingsplan. Het ontwerp-bestemmingsplan wordt in het vierde kwartaal van 2015 als ontwerp ter inzage gelegd. Op dat moment wordt eenieder in de gelegenheid gesteld zienswijzen in te dienen tegen het bestemmingsplan. Het ter inzage leggen van het ontwerp-bestemmingsplan wordt op de gebruikelijke wijze bekend gemaakt. Vragen en opmerkingen Voor vragen of opmerkingen over het voorontwerp-bestemmingsplan en de verdere procedure kunt u via telefoonnummer 14010 contact opnemen de heer S.J.C. Hovens, juridisch adviseur ruimtelijke ontwikkeling. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving vaa het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15