jip J Wï Feyenoord sterk van start M Goud levert nog steeds veel op 4 dagen vanaf 109 p.p. Weekendbreak Berlijn Win de cd box Magie of Disco ^1S| Wm Feyenoord Seizoenspel: Voorspel en win twee seizoenkaarten Gratis Seizoensgeschenk voor nieuwe Legioen-leden O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 19 augustus 2015 31 START TO RUN www.starttorun.nl pastes. ""nners De waarde van goud is de laatste jaren sterk gestegen. In 2011 was er zelfs sprake van een historisch hoogte punt. Dit had alles te ma ken met de onzekerheid op de financiële markten. Nu de markten zich herstellen, zien we dat de goudprijs sta biel hoog blijft. Door de hoge prijzen brengen uw gouden en zilveren sieraden een mooi bedrag op. Dat geldt ook voor uw munten en zil veren voorwerpen. Wilt u uw spullen nog niet verko pen, maar heeft u tijdelijk geld nodig? Dan is verpan ding van uw waardevolle bezittingen een interessante Ga snel naar www.deweekkrant.ni/actle optie voor u. De stabiele waarde van goud heeft ook een ander voordeel: om uw vermogen veilig te stellen voor de toekomst bent u niet afhankelijk van kwetsbare banken. Spreid uw risico's door te beleggen in goud of zilver. Goudwisselkantoor is uw betrouwbare partner voor inkoop, verkoop en verpanden van waardevolle objecten. Een Hollands fa miliebedrijf met meer dan 30 jaar ervaring in edelmeta len en de verzamelbranche. Bezoek een Goudwisselkan toor bij u in de buurt en ont dek de voordelen van een stabiele hoge goudprijs. Boek heel voordelig een bruisende city trip! Ontdek de hippe wijken, monumen ten en de bewogen geschie denis van deze dynamische hoofdstad! Tegenover het verleden staat de drang om te vernieuwen. Bekijk de hypermoderne koepel van de Reichstag of de futuris tische constructies op de Potsdamer Platz. De 368 meter hoge televisietoren met metalen bol is een on misbaar baken in de giganti sche stad. Laat u leiden door de toren en ontdek de leuke, hippe buurten eromheen. Hotel Ku'damm 101*** Dit moderne designhotel ligt aan de beroemde win kelstraat Kurfürstendamm. Begin de dag goed, met een geweldig uitgebreid ontbijt en uitzicht over de stad in het panorama restaurant. En laad na een drukke dag de batterijen op in de Light Sound-relaxruimte. Inclusief 3 overnachtingen in Ku'damm 101 3 x ontbijtbuffet mét pano rama view Welkomstdrankje en city map Prijs vanaf 109,- p.p. o.b.v. 2 personen. Tegen een toeslag vanaf €170 p.p. kunt u een 2e klasse treinretour bijboeken, gebaseerd op de IC via Hen gelo. Voor een treinretour met de ICE met overstap in Duisburg geldt een toeslag vanaf 180 p.p. Reisperiode: 1 september 2015 t/m 31 mei 2016, ver trek op vrijdag. Informatie en boekingen www.arke.nl/wegener. Bel tel.: 0900-8847 (70 cpm) of ga langs bij Arke o.v.v. We gener - Berlijn aanbieding. Arke beet vanaf 1 oktober TUI. De ANVR/SGR voor waarden van toepassing. Hoewel de resultaten in de voorbereiding weinig hoop gaven voor de eerste weken van de competitie, kan Feyenoord terugkijken op een uitstekende start in de Eredivisie. Na overwinningen op FC Utrecht (3-2) en SC Cambuur (0-2) is Feyenoord naast Ajax de enige club die nog ongeslagen is, met een tweede plek op de ranglijst als gevolg. Hoewel ook Van Bronckhorst onderkent dat Feyenoord voetballend gezien nog stappen moet maken, bieden de twee overwinningen op rij vertrouwen voor de thuiswedstrijd tegen Vitesse van aanstaande zondag. In die wedstrijd kan Eljero Elia zijn debuteren voor Feyenoord, nadat hij afgelopen dinsdag zijn eerste minuten maakte in het rood-wit bij de beloften. Ook Eric Botteghin kan tegen Vitesse zijn eerste officiële wedstrijd spelen voor zijn nieuwe club. De centrale verdediger zat afgelopen zondag tegen Cambuur al bij de wedstrijdselectie, maar tot een invalbeurt kwam het niet. Botteghin zag in Leeuwarden wel een andere Feyenoorder debuteren. Michiel Kramer kwam een half uur voor tijd in het veld als vervanger van Colin Kazim- Richards en tekende prompt voor het openingsdoelpunt in de wedstrijd. Niet voor niets sprak de spits na afloop van 'een droomdebuut'. Voor de thuiswedstrijd tegen Vitesse van aanstaande zondag (aftrap 16.45 uur) is nog een beperkt aantal kaarten verkrijgbaar. Kijk voor meer informatie op www.feyenoord.nl/tickets. Wat verwacht jij dit seizoen van Feyenoord? Op welke positie in de Eredivisie eindigt de ploeg van hoofdtrainer Giovanni van Bronckhorst? Wie wordt er topscorer, en wie geeft de meeste assists? Deel je voorspellingen en maak kans op 12 geweldige Feyenoord-prijzen, waaronder twee seizoenkaarten, VIP-arrangementen voor vier personen en vier gesigneerde thuisshirts! Meespelen met het Feyenoord Seizoenspel kan via www.feyenoord.nl/seizoenspel. Je kunt je voorspellingen doorgeven én tussentijds wijzigen tot zondag 13 septem ber 14.25 uur, vijf minuten voordat Feyenoord in De Kuip haar vijfde Eredivisieduel aftrapt tegen Willem II. Alle leden van Het Legioen hebben deze zomer het Legioengeschenk 2015- 2016 ontvangen. Dit jaar is dat de exclusieve dvd 'Terugkeer in Europa' over de voetbaljaargang 2014-2015, met daarbij in het bijzonder veel aandacht voor het gedenkwaardige Europese avontuur. Ben je nog geen lid van Het Legioen, maar wil je wel graag deze dvd in huis hebben? Sluit je dan nu aan bij de officiële supportersclub van Feyenoord en ontvang 'Terugkeer in Europa' als welkomstgeschenk! Als lid van Het Legioen profiteer je daarnaast van vele andere voordelen. Zo ontvang je elf keer per jaar Feyenoord Magazine, krijg je 10 korting in de Feyenoord Fanshop, heb je voorrang op kaartverkoop voor thuiswedstrijden van Feyenoord en kun je deelnemen aan diverse exclusieve (kortings)acties. Zo maak je bij elke thuiswedstrijd kans op de gesigneerde wedstrijdbal. Kijk voor meer informatie of om je direct aan te melden op www.feyenoord.nl/hetlegioen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 28