Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is-het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmaklngen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannep en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. 9 SEPTEMBER 2015 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1, Schiedam Postbus 1501, 3100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl t. 14 010 f. (019) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 - 17.00 uur di van 8.30 - 12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Horeca Evenementen Aanvraag evenementenvergunning Bij de burgemeester van Schiedam is een vergunning aangevraagd voor het organiseren van een; Braderie op de Monseigneur Nolenslaan op zaterdag 14 november 2015 van 10.00 uur tot 17.00 uur. Burendag op het plein van de Olof Palmeborg op zaterdag 26 september 2015 van 14.00 uur tot 20.00 uur. Van 9 september 2015 t/m 23 september 2015 liggen de afschriften van bovenstaande aanvragen ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.1 Verleende vergunningen De burgemeester van Schiedam heeft op 2 september 2015 de onderstaande vergunning verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft: het Circus Cliniclowns vanaf zaterdag 5 september 2015 tot en met maandag 21 sep tember 2015 op de Maasboulevard te Schiedam. Vanaf 9 september 2015 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 De burgemeester van Schiedam heeft op 1 september 2015 de onderstaande vergunning verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft: het Groenoord Zomerfeest op zaterdag 5 september 2015 van 11.00 uur tot 19.30 uur in het Jozef Orelio Park te Schiedam. Vanaf 4 september 2015 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 De burgemeester van Schiedam heeft op 3 september 2015 de onderstaande vergunning verleend voor het organiseren van een evenement. Het betreft: Nieuwland Festival 2015 op het Dr. Wibautplein op 12 en 13 september 2015. Vanaf 9 september 2015 ligt een afschrift van de verleende vergunning, gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1.3 De burgemeester van Schiedam heeft in verband met de overname van het horecabedrijf gevestigd aan de Korte Dam 2 te Schiedam op 31 augustus 2015 een exploitatie- en Drank- en Horecavergunning verleend aan Café de Herinnering. Vanaf 9 september 2015 ligt een afschrift van de verleende vergunning,'gedurende zes weken gerekend vanaf de datum van het besluit, ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingslöket); Stadserf 1.3 Omgevingsvergunning Mededelingen Omgevingsrecht Aanvragen Abbaborg 11, 3124 TA; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een tuinhuis, binnen gekomen op 31 augustus 2015. Burgemeester Honnerlage Gretelaan nabij nr. 327; met de activiteit bouwen, een kunst object (Wilton Fijenoord) bevetigen aan de kopgevel, binnengekomen op 2 september 2015. Burgemeester Honnerlage Gretelaan 1224-1442; met de activiteit bouwen, het wijzigen van de entree van flat Spieringshoek, binnengekomen op 4 september 2015. Degerfors 45, 3124 RA; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een airco/klimaatunit op het dak, binnengekomen op 31 augustus 2015. Ouddorpsestraat 23, 3114 BL; met de activiteit bouwen, het splitsen van de woning, binnengekomen op 2 september 2015. Prins Bernhardlaan 62, 3116 HE; met de activiteit bouwen, het wijzigen van de gevelbe kleding, binnengekomen op 2 september 2015. Ontwerpbeschikking Betreft de locatie ten westen van wijk "De Ambachten" én aan de oostzijde van de land- tunnel A4 Délft-Schiedam, globaal ter hoogte van het Leerlooierpad tot het noordelijke dienstgebouw van de tunnel; met de activiteit bouwen van een bouwwerk, sportver- zamelgebouw en sportluifel realiseren. De aanvraag omgevingsvergunning uitgebreide procedure fase 1 die de activiteit "afwijken van het bestemmingsplan, project afwijkings- besluit" betreft voor het project "sportverzamelgebouw en sportluifel realiseren" is op 8 mei 2015 reeds ingediend en de aanvraag met de ontwerp omgevingsvergunning heeft vanaf 9 juli 2015 voor 6 weken ter inzage gelegen. Het ontwerpbesluit met onderlig gende stukken ligt van 10 september 2015 tot en met 21 oktober 2015 als ontwerpbe schikking ter inzage.1 Ontwerp-bestemmingsplan Sportpark Kethel Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening, artikel 110c van de Wet geluidhinder en ar tikel 3.12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van 10 september 2015 voor een ieder ter inzage wordt gelegd: het ontwerp-bestemmingsplan Sportpark Kethel (NL.IMR0.0606.BP0028); de ontwerp-welstandsparagraaf Sportpark Kethel; het ontwerp-besluit voor het vaststellen van hógere waarden (geluid) Sportpark Kethel. Bij de aanleg van de rijksweg A4 Delft-Schiedam is overeengekomen dat het tunneltracé mag worden gebruikt ten behoeve van sport en recreatie. Dit biedt de mogelijkheid bestaande sportactiviteiten elders uit de stad, te verplaatsen naar het tunneltracé en de vrijvallende gronden te gebruiken voor nieuwe ruimtelijke ontwikkelingen. Sportpark Kethel is één van de locaties die vrijvalt door de verplaatsing van de sportactiviteiten. Het sportpark zal worden getransformeerd naar een kleinschalige woonwijk met maximaal 110 woningen, aansluitend op de bestaande woningen in Kethel. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze' neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 310Q EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in .ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 22