Geef hem goed onderwijs gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam (fjj) Overig De gemeenteraad vergadert: ZOA<& www.zoa.nl VAN 4M hier W Nieuwe Stadsblad maken we samen! 9 SEPTEMBER 2015 Het plangebied betreft het sportpark Kethel. Het gebied is gelegen aan de oostzijde van Tuindorp Kethel en ten zuiden van de Vogelbuurt. Het plangebied wordt omsloten door de oude landijsbaan, de Polden/aart, het verlengde van de Hargsingel en de woningen aan de Schiedamseweg. Om de herontwikkeling van Sportpark Kethel mogelijk te maken wordt de voor het plan gebied geldende sportbestemming met het bestemmingsplan Sportpark Kethel gewijzigd naar een woonbestemming. Het bestemmingsplan biedt ruimte voor de bouw van 110 woningen, waarvan maximaal 24 appartementen, tot een bouwhoogte van 13,0 meter. De bestaande water- en groenstructuur, die de woningbouwlocatie scheidt van de omlig gende woonwijken en Poldervaart, wordt door het opnemen van een groen- en waterbe stemming behouden en versterkt. Welstand Om de gewenste ruimtelijke en architectonische (beeld)kwaliteit te borgen wordt in samenhang met het bestemmingsplan een welstandsparagraaf voor Sportpark Kethel voorbereid. Op basis van deze welstandsparagraaf worden kwaliteitseisen gesteld voor de architectonische uitwerking van de bebouwing. De welstandsparagraaf geldt als aan vulling op de gemeentelijke welstandsnota. Hogere waarden (geluid) Het plangebied is gelegen binnen de wettelijke geluidszone behorende bij de rijksweg A20. Voor het gedeelte van het plangebied gelegen binnen deze geluidszone geldt dat de wettelijke voorkeursgrenswaarde uit de Wet geluidhinder wordt overschreden. Voor de 110 woningen die het bestemmingsplan mogelijk maakt zullen daarom hogere waarden (geluid) worden vastgesteld. De procedure tot vaststellen van hogere waarden (geluid) is gekoppeld aan het bestemmingsplan. Het ontwerp-bestemmingsplan, de ontwerp-welstandsparagraaf en het ontwerp-besluit hogere waarde (geluid) liggen vanaf 10 september 2015 gedurende 6 weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam. Het ontwerp- bestemmingsplan en de bijbehorende stukken zijn digitaal te raadplegen op www.ruim- telijkeplannen.nl en via www.schiedam.nl.1 Voor vragen of opmerkingen over het ontwerp-bestemmingsplan, de bijbehorende stuk ken en de verdere procedure kunt u via telefoonnummer 14 010 contact opnemen de heer S.J.G. Hovens, juridisch adviseur ruimtelijke ontwikkeling. Aanwijzing Toezichthouders WMO Het College van Burgemeester en wethouders van Schiedam; overwegende: dat naast de verantwoordelijkheid voor beleid en uitvoering met betrekking tot de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015, het college verplicht is om toezicht te houden op de wijze van uitvoering van deze wet, dat in de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015 voorschriften zijn opgenomen betreffende het toezicht op de naleving van de wet, dat is besloten om de uitvoering van het Wmo toezicht uit te besteden aan de gemeente Rot terdam conform de uitvoeringsovereenkomst toezichthouderschap Wmo en dat gelet op artikel 6.1, eerste lid, van de Wet maatschappelijke ondersteuning jo artikel 5:11 e.v. van de Algemene wet bestuursrecht de personen moeten worden aangewezen die belast zijn met het houden van toezicht op de naleving van het bepaalde bij of krachtens de wet; besluit: de Toezichthouders van gemeente Rotterdam voor de periode 1 september 2015 tot 1 januari 2017 aan te wijzen, die belast zijn met het toezicht op de naleving van de bij of krachtens de Wet maatschappelijke ondersteuning 2015 gegeven voorschriften. Aanwijzingsbesluit Toezichthouders Op 25 augustus 2015 heeft het college van burgemeester en wethouders van Schie dam besloten, gelet op afdeling 5:2 van de Algemene wet bestuursrecht en artikel 5.10 lid 3 Wet algemene bepalingen omgevingsrecht, de heren F.B. Frackers, A.J.M. de Preter en A.M. van der Meer, allen in dienst van Steeds BV, aan te wijzen als toezicht houder als bedoeld in artikel 5:11 van de Algemene wet bestuursrecht, en als zodanig te belasten met het houden van toezicht op de naleving van de bepalingen bij of krachtens de Wet algemene bepalingen omgevingsrecht. Dit aanwijzingsbesluit treedt in werking op de dag na bekendmaking. Voor inlichtingen kunt u contact opnemen met het team Vergunningen en Handhaving van de gemeente Schiedam via telefoonnummer 14 010. Illegale seksinrichting De burgemeester van Schiedam heeft aan mevrouw A. Perez Encarnacion geboren in de Dominicaanse Republiek, thans verblijvend op een voor de burgemeester onbekend adres, een last onder bestuursdwang tot sluiting van de woning gelegen aan de Lange Nieüwstraat 107a te Schiédam opgelegd vanwege een geconstateerde overtreding van artikel 3:4, eerste lid Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam (het exploiteren van een seksinrichting zonder over een hiervoor noodzakelijke vergunning te beschikken). Dit besluit is gebaseerd op de rapportage van de Politie Eenheid Rotterdam, team Prostitutie en Mensenhandel d.d. 4 augustus 2015 Het besluit ligt ter inzage bij het team Toezicht Handhaving. Voor het inzien van het besluit kan mevrouw een afspraak maken via het team Toezicht Handhaving via tele foonnummer (010) 2191455.3 De gemeenteraad vergadert op 15 september 2015 Op dinsdag 15 september 2015 vergadert de gemeenteraad om 20.00 uur in de Alei- dazaal van het Stadskantoor, Stadserf 1. Op de agenda staan onder meer: de bestemmingsplannen Havens, Groenoord en Schieveste Fase 5; de Bestuursrapportage 2015; zienswijze op de begroting van Stroomopwaarts 2015-2019; handhavingsverordening sociale zekerheid Gemeente Schiedam 2015. De agenda en de bijbehorende stukken zijn in te zien op de gemeentelijke website; www.schiedam.nt.Wilt u gebruik maken van uw spreekrecht, alleen mogelijk bij de zgn. B-stukken, meldt u zich dan aan bij de griffier door te mailen naar griffie@schiedam.nl of te bellen met de heer J. Gordijn, 010-2191041. Wilt u een keer 'gast van de raad' zijn? Mail dan ook naar griffie@schiedam.nl. Wilt u eerst meer informatie daarover? Kijk dan gerust op de website van de gemeente, want 'Politiek is leuker ais je weet hoe het werkt!' Lees de officiële bekendmakingen op www.nieuwestadsblad.nl Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken Nieuwe Stadsblad

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 23