Rebounce-toernooi is altijd de laatste 24/7 bij je klanten onder de aandacht Wil MAN hier| Nexus doet zichzelf tekort Zaterdag 12 september 2015 jouw bedrijf of aanbieding in de spotlight Geen NK-winst Geen promotie Scyedam Koninklijke penning - 7 Wandelvoetbal schiedamceimtrum.nl Nieuwe Stadsblad Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken www.nieuwestadsblad.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 9 september 2015 8 De tennissers zijn voorlopig nog niet uitgespeeld. Komend weekeinde begint de najaarscompetitie en het Rebounce-toernooi. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Al veertien jaar sluit het Heineken Open van tennisvereniging Re- bounce de lange reeks open toernooien. Wie denkt, dat de tennissers het racket in hewt najaar in de hoes ste ken, heeft het mis. Op de kunstgrasbanen van Spie- ringshoek komen vanaf komend weekeinde meer dan vierhonderd mannen en vrouwen in actie. En het zouden er best wel eens veel meer kunnen worden, ver wacht Richard Werkhoven, de baas van Spieringshoek en voorzitter van Rebounce. "Vorig jaar stond de teller op vijfhonderd en dat zou zo maar dit jaar weer kunnen Op zaterdagmorgen neemt de jeugd bezit van de banen in Spieringshoek, maar vanaf zondag daait alles om het Rebounce Heineken Open. Foto: WM gebeuren, want de praktijk leert, dat er in de aanloop naar de start altijd nog men sen zijn, die zich melden." Of zich daarbij ook klasse 2-spelers voegen, was op het moment dat we Werkhoven spraken nog niet bekend. "Ik zal nog wat telefoontjes gaan plegen. Misschien lukt om een aantal warm te maken naar Schiedam te komen." Opvallend is dat Rebounce zijn toernooi pas laat in het seizoen plant. "Dan heb ben we geen concurrentie. Dat het de deelnemers geen punten oplevert voor het bereiken van de Masters zie ik niet als een probleem. Wie dat wil, moet de punten maar eerder halen." SCHIEDAM - Nexus verdien de de- volle winst, maar kreeg het niet omdat het in de tweede helft-van de uit beurt bij Good Luck vergat te scoren. De Schiedamse korfballers legden in de eerste helft de basis voor wat een over winning leek te worden. Geplaagd dpor de sterke wind lukte het om de 0-1 voorsprong via goede en verzorgde aanvallen uit te bouwen naar 1-4 en ver volgens naar de rustatand SCHIEDAM - Hoewel de top- teams Reinder Nummerdor/ Christiaan Varenhorst en (titelverdedigers) Alexander Brouwer/Robert Meeuwsen ontbraken op het NK Beach- volleybal in Scheveningen is Schiedammer Wessel Kee- mink en zijn maatje Sven Vismans er niet in geslaagd om de nationale titelstrijd winnend af te sluiten. Ze begonnen het toernooi met verlies tegen de latere win naars Dirk Boehlé/Steven van de Velde, maar speel den zich via een herkansing en de halve finale toch naar de eindstrijd. Daarin kwa men ze weer Boehlé/Van de Velde, die pas sinds juli een koppel vormen, tegen en verloren met 21-17, 21-16. SCHIEDAM - "Het is ingewik keld. Volgens mij spelen we voor des keizers baard en kan de kampioen van de eerste klas niet promove ren. Ik zal de reglementen nog eens goed bestuderen." Scyedam-tafeltennisster Patricia Smith-Zwartjes en haar team, waarin de van Alexandria afkomstige My- lena Maitimu nieuw is, had graag voor promotie naar de hoogste klasse gegaan. "Het enige dat we nu kun nen doen, is er voor zorgen, dat we ons handhaven en geen vijfde en zesde wor den." De Schiedamsen ope nen zaterdag tegen GTTC: de grote concurrent uit de vorige competitie. Het man- Juventus dacht dat burgemeester Cor Lamers de vorigjaar bij het 50-jarig jubileum vergeten stadspenning kwam brengen. Het werd echter iets meer: de Koninklijke Erepenning. Het leverde een prent met trotse basketballers op, die zich schaarden rond de bugervader en voorzitter Marieke Snel. Foto: WM Land van Belofte Lange Kerkstraat Grote Markt 3-5. Ook verdedigend had Nexus zijn zaakjes goed onder controle en hiëld het goed dicht. Na de rust ging het aanvallend minder vlot en kwam de thuisploeg in de slotfase zelfs langszij: 6-6. Tussen Land van Belofte en Grote Markt is een gezellig lint van kramen! Misschien vindt u op Land van Belofte die ene plaat om uw collectie compleet te maken, u kunt ook heerlijk neuzen tussen de boeken op de Lange Kerkstraat en ten slotte genieten van al het lekkers op de Grote Markt. nenteam mist de vertrokken Jochem de Hoop en gaat de competitie in met slechts drie spelers: routinier Ner- min Smajic en de youn- sters Jeroen Bastiaanse en Laurens van Raadshoven. "Maar we moeten in staat zijn om de bovenste drie te bereiken", vindt Smajic, die het merendeel van de tegenstanders- te kloppen acht. Snelle terugkeer naar de eredivisie is niet aan de orde. "Met Jochem erbij had ik het wel aangedurfd. Nu moeten we even pas op de plaats maken. We komen nu tekort voor de eredivisie. Als de club dat al zou wil len, moeten we versterking halen." SCHIEDAM - Heren op leeftijd verenigt u, want er kan weer gevoetbald worden. En niet eens meer in het tempo dat u in uw jonge jaren gewend was. Bij SVV kan namelijk wandelvoetbal gespeeld worden. Dat doet de club in samenwerking met Senio renwelzijn, waar men zich via 010-2486888 (of mail naar info@ seniorenwelzijn, nl) kan aanmelden. Het be gint met een intakegesprek en een Omegawave-test om onder meer de conditie te meten. Ook wordt een hart- filmpje gemaakt. Wanneer dat allemaal in orde is kun nen de kicksen aan en kun nen ze iedere donderdag tus sen 11 en 12 uur wandelend achter de bal aan.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 8