Mededelingen en bekendmakingen c e gemeente Schiedam Verkeer, parkeren vervoer De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen móet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. 16 SEPTEMBER 2015 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 1501,3100 ËA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 010. f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur di van 8.30 - 12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Omgevingsvergunning Bestemmingsplan Mededelingen Omgevingsrecht Rectificatie In week 37 is gepubliceerd Burgemeester Honnerlage Gretelaan 1224-1442; met de activiteit bouwen, het wijzigen van de entree flat Spieringshóek, binnengekomen op 4 september 2015. Dit had echter Burgemeester van Haarenlaan 1224-1442 moeten zijn. Aanvragen Mercuriusweg 12, 3113 AR; met de activiteiten bouwen en slopen, de bestaande gevel van het kantoor vervangen en tussenwanden worden verwijderen, binnengekomen op 3 september 2015. Vlietlandplein 1, 3118 JH; met de activiteit reclame plaatsen, het plaatsen van nieuwe lichtreclame op de gevel van het Vlietland Ziekenhuis, binnengekomen op 7 september 2015. Verleende vergunningen Reguliere procedure T.h.v. Nieuwe Damlaan en Poldervaart; met de activiteit het uitvoeren van werkzaamheden, geen bouwwerk zijnde, het verbeteren van de onderdoorgang viaduct, verleend op 3 P september 2015.3 Admiraal de Ruyterstraat 24, 3115 HB; met de activiteit bouwen, het realiseren van een dakterras op de eerste verdieping van het pand, verleend op 10 september 2015.3 Groeneweg 20, 3124 KA; met de activiteit bouwen, het uitbreiden van de bestaande woning aan de zijkant, verleend op 11 september 2015.3 Harreweg t.h.v. Linzenakker 3123 KA; met de activiteiten bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening, het herplaatsen van een kunstwerk (koeienkoppen Bert Birgit), verleend-op 10 september 2015.3 Korte Haven 133C, 3111 BH; met de activiteit bouwen, een interne wijziging van het achterhuis, verleend op 3 september 2015.3 Nieuwe Haven 133, 3116 AC; met de activiteit bouwen, het vervangen van het hekwerk langs de straat, verleend op 10 september 20153 Singel 5, 3112 GH; met de activiteiten bouwen van een bouwwerk en handelen in strijd met regels RO, het bouwen van een nieuwe school voor OBS de Singel, verleend op 7 september 2015.3 Swammerdamsingel 65, 3112 RH; met de activiteit bouwen, het realiseren van een doorbraak en het plaatsen van een nieuwe pui in de achtergevel, verleend op 11 september 2015.3 Geweigerde vergunning Reguliere procedure Noordvest tussen 34 en 38; met de activiteiten bouwen van een bouwwerk en het uitvoeren van een werk, geen bouwwerk zijnde, of van werkzaamheden, in gevallen waarin dat bij een bestemmingsplan, beheersverordening, exploitatieplan of voorbereidingsbesluit is bepaald, het vervangen van de houten damwand, geweigerd op 11 september 2015.3 Bekendmaking ontwerp-bestemmingsplan 'Harga Zuid 2015' Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het bepaalde in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en 'artikel 3:12 van de Algemene wet bestuursrecht bekend dat met ingang van 17 september 2015 tot en met 29 oktober 2015 het ontwerp-bestemmingsplan 'Harga Zuid 2015' (NL.IMR0.0606.BP0035.0001) voor een ieder ter inzage ligt. Gedurende het voorproces heeft dit bestemmingsplan de naam 'Ventura', naar de sportvereniging in dit gebied, gekregen. Het bestemmingsplan beslaat de gehele ontwikkeling van Harga Zuid. Vandaar dat er nu voor gekozen is om de naam van dit bestemmingsplan te wijzigen in 'Harga Zuid 2015'. In 2012 heeft de gemeenteraad van Schiedam de ontwikkelingsvisie vastgesteld die voorziet in het verplaatsen van de sportverenigingen welke thans gebruik maken van een gedeelte van sportpark Harga. De ruimte die vrijkomt zal worden herontwikkeld naar een groen en ontspannen woonmilieu die een kwaliteitsverbetering oplevert voor het wonen in Schiedam. Binnen dit geheel is Harga-Zuid de eerste locatie die als woongebied ontwikkeld wordt. In oppervlak betreft het circa een kwart van de gehele woningbouwlocatie. De doelstelling is om maximaal 165 woningen in het plangebied te realiseren waarvan 110 grondgebonden woningen en 50 appartementen. Het plangebied ligt aan de zuidoostzijde van sportpark Harga. Aan de noordzijde wordt het begrensd door de Olympiaweg, aan de westzijde door de sportvelden en aan de oostzijde door de Poldervaart. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt vanaf 17 september 2015 gedurende 6 weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Gmgevingsloket), Stadserf 1. Het ontwerp- bestemmingsplan is ook digitaal te raadplegen op www.ruimtelijkeplannen.nl en via www. schiedam.nl.1 Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend, gelet op het bepaalde in artikel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten onderstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6_ bijlage I RVV met onderbord: Besloten op 14-09-2015 Tuinlaan t.h.v huisnummer 50, t.b.v kentekens; 46-VD-XB, SB-NV-86 en PG-SR-77.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket). Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met.de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een'mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 16