'Ruim en betaalbaar wonen in een buurt met karakter' LVreede Gebr. v/d Bosch keukens Nieuwe Stadsblad maken we samen! Nieuwe Stadsblad ADVERTORIAL Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. verbouwingen j SUPER AANBIEDING HOEKKEUKEN 215X220CM Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken www.nieuwestadsblad.nl 2499.- INCL. BTW Gebr. v/d Bosch keukens www.vdboschkeukens.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 september 2015 22 De familie Foumani-Nazeri verheugt zich al op haar nieuwe huis in Oranje- burgh. 'We bouwen een woning met veel ruimte en een prachtig uitzicht in een sfeervolle buurt. Ideaal voor ons!' SCHIEDAM - Samira Nazeri en haar echtgenoot Shahrokh Setoudeh Foumani zijn af komstig uit Iran. Zes jaar geleden kwamen ze voor hun werk naar Nederland. Samira werkt als technisch ingenieur voor een bedrijf dat actief is in de olie- en gassector. Haar man, die ook ingenieur is, heeft een eigen bedrijf. Het koppel heeft een zoontje van vier, Erwin. Vorig jaar verkregen ze de Nederlandse nationaliteit. Het gezin woont sinds 2011 in Sveaparken, maar had behoefte aan meer ruimte en een grotere tuin. 'Boven dien leek het ons een mooie uitdaging om zelf een huis te bouwen', vertelt Samira. Eigen smaak In april kochten ze in Oranje- burgh een kavel aan de Burgemeester Knappertlaan. Vanaf dat moment kwam al les in een stroomversnelling. 'De beginfase was complex', herinnert Samira zich. 'We moesten in korte tijd veel keuzes maken. De enige verplichting is dat ons huis in dertiger jaren-stijl ge bouwd wordt, met een rood dak en gele stenen. Verder mogen we realiseren wat we zelf mooi vinden. Ik heb met veel architecten om de tafel gezeten. Uiteindelijk hebben we gekozen voor Selekt- Huis. Dit bedrijf biedt ver schillende catalogushuizen aan, die je kunt aanpassen aan je eigen smaak en stijl. We gaan een huis van het type Monte Moro bouwen, maar met hogere woon kamers dan het basismodel. De binnenkant van de woning is helemaal ontwor pen volgens onze smaak.' Iraanse accenten De steen waarin hun huis wordt opgetrokken, doet een beetje denken aan de bouwstijl in Iran. Samira: 'De traditionele Iraanse architectuur maakt veel gebruik van gele stenen en ronde glas-in-loodramen. Ook wij wilden enkele ronde glas-in-loodramen, maar dat was te duur geworden. Het wordt nu een mooi Europees huis dat net zo goed in Iran zou kunnen staan!' Geen ruimtegebrek Wat ze het leukst vinden aan hun toekomstige huis? Samira hoeft er niet lang over na te denken. 'Het uitzicht, de praktische in deling en het feit dat het licht van vier kanten naar binnen valt', antwoordt ze enthousiast. 'Het is niet het grootste huis in deze buurt, maar voor ons is het groot genoeg. We hebben geen gebrek aan kamers, want we hebben maar één kind. Een van de slaapkamers gaan we inrichten als werkruimte en van de zolder kunnen we Tel: 010 880 66 81 Mob: 06 4662 1968 - Verbouwingen - Badkamers nOf 3^ -Aanbouwen -Onderhoud VOU - Dakkapellen - Stukwerk en sierpleister QQ Va^1 pr.j - Keukens en sanitair - Schilderwerk \J\N - www.devreedeverbouwingen.nl - info@devreedeverbouwingen.nl later nog een gastenkamer maken. Het wordt een ruime en betaalbare vrijstaande woning.' Prettige omgeving Samira verheugt zich ook öp hun nieuwe woon omgeving. 'Deze buurt heeft karakter en historie. Ons huis in Sveaparken was moderner, maar in Oranje- burgh vind ik de sfeer leuker. Ik heb een collega die hier ook woont en inmiddels kennen we ook al onze toe komstige buurman.' Als alles volgens plan loopt, kan de familie over een jaar verhuizen. Nu is het aftellen naar de start van de bouw. 'Zodra we onze bouw vergunning op zak hebben, zetten we ons huidige huis te koop.' ZIE VOOR ALLE INFORMATIE OVER 0RANJEBURGH DE WEBSITE www.oranjeburgh.nl m De familie Foumani-Nazeri: "enthousiast over hun droomwoning". Foto: Misja Nobel. Compleet met koelkast schouw kookplaat blad spoel en kraan. +/- 20 kleuren en modellen leverbaar! Uitbreiding mogelijk in alle maten meerprijs koelvriescombinatie 300.- meerprijs vaatwasser 300.- meerprijs oven 250.- Ook hebben wij nog div. showroomkeukens tegen korting. Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur -14.30, uur

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 22