SPECIALE IN IE HR-V EN JAZZ SCHIEDAM IN T KORT Honda Vèrhagén Nieuwe modellen pronken in showroom G. VERHAGEN AUTO'S B.V. O www.nieuwestadsblad.nl 3084 CB Rotterdam T: 010 - 4801166 I: www.honda-verhagen.nl Nederlandse kunst Jules van der Vuurst de Vries verzorgt donderdag 17 september een lezing over de kunstenaar als uitvin der en onderzoeker m de serie Nederlandse kunst na 1945. Inloop met koffie en thee start om 19.30 uur. De lezing begint om 20.00 uur in de Korenbeurs aan de Lange Haven 145. Toegangs kaarten a 5,- zijn te koop bij de Bibliotheek in de Koren beurs en bij het Stedelijk Museum Schiedam. Op de avond zelf is er ook verkoop van toegangskaartjes. Zorgen voor iemand met COPD Ben je mantelzorger van ie mand met chronische bron chitis of longemfyseem? Dan kun je je inschrijven voor de cursus 'Zorgen voor iemand met COPD'. In vier bijeenkomsten krijg je voor lichting over COPD en leer je manieren die het zorgen kunnen verlichten. Ook ontmoet je andere mensen die in een vergelijkbare situ atie zitten. De cursus vindt plaats in De Vloot in Maas sluis op donderdagochtend van 10.00-12.00 uur en start op 24 september. Er zijn geen kosten aan verbonden. Inschrijven kan per mail: info@mantelzorg.nl of tele fonisch: 435 10 22. Collectanten gezocht Het Leger des Heils zoekt collectanten in Schiedam voor de jaarlijkse deur-tot- deurcollecte. De collecte wordt gehouden van 30 november tot en met 5 de cember. De opbrengst van de collecte wordt gebruikt voor het sociaal maatschap pelijk werk van het Leger des Heils. Ben je tijdens de collecte week beschikbaar en aan melden om in de wijk te col lecteren? Ga dan naar www. legerdesheils.nl/co.llecte of bel met 036 - 53 98 175. Mevobazar Op zaterdag 26 september wordt weer de jaarlijkse Mevobazar in de Grote Kerk georganiseerd. Om 10.00 uur gaan de deuren open. Er zijn weer veel spullen aan geleverd: boeken, curiosa, elektrische apparaten, huis houdelijke artikelen, speel goed en müziek. Om 13.00 uur is er een lunchconcert dat wordt verzorgd door het blazerstrio Wilton. De op brengst is voor de Stichting St. Janskerk, die er voor zorg draagt, dat heel Schiedam nog lang van dit mooie en oudste gebouw van Schie dam kan genieten. De bazar duurt tot 16.00 uur. Meezingmiddag Op zondag 20 september geeft Frontier and Friends weer een supergezellige dans- en meezingmiddag in zaal de Brug op het Heijer- mansplein 35 van 13.30 tot Civic TypeJ^T Liefhebbers van Sportieve auto's zitten b| Honda ookA De I nieuwe f ft-Tf T^$rw™,Tlie begin oktober in de showroom staat, wordt niet voor leuk ex traatje. "We geven bij aanschaf een bijzonder cadeau weg," vertelt Ferry. "Ik kan nog niet zeggen wat, maar het is zonder meer spectaculair!" Aantrekkelijke aanbiedingen Om de komst van de nieuwe modellen te vieren, heeft Honda-Verhagen vanaf het introductieweekend op 19 en 20 september een aantal aantrek kelijke aanbiedingen. Wie een HRtV in com-fort of elegance uitvoering aanschaft, ontvangt een accessoirescheque ter waar de van €800,- en wie kiest voor de executive betaalt slechts de helft van de meerprijs voor deze uitvoering. Bij aanschaf van een Jazz ontvangt u een accessoires- voucher ter waarde van €600,-. De lanceringsaanbiedingen zijn geldig tot 15 oktober. U bent van harte welkom bij Honda-Verhagen. Er staat altijd een demo auto voor u klaar om een proefrit te maken. 17.30 uur. Maar liefst vijf ar tiesten plus een DJ doen hun uiterste best om het ieder een naar de zin te maken. Toegang gratis. Van deze middag worden TV-opna- mes gemaakt. Presentatie: Bob Mustang. Programma in De Boei In de Boei op de Dam 30 is er maandag vanaf 14.00 uur een informatiemiddag ver zorgd door Monuta, dinsdag 22 september om 10.45 uur weer yoga en 's middags open atelier. Woensdag is er om half elf creatief met wol (1,50) en om i4.00 uur een bezoek aan de Schiedamse parels (1,50). Voor meer info: 06-17854461 of deboei- schiedam@gmail.com. Autofabrikant Honda staat duidelijk niet stil. Het merk brengt namelijk drie nieuwe modellen op de markt. De nieuwe Jazz en de nieuwe HR-V staan vanaf september in de showroom bij Honda-Verhagen. In oktober volgt de Civic Type R CT. De redactie sprak hierover met Ferry de Vries, die zijn enthousiasme over de nieuwkomers niet onder stoelen of banken stak. Baas van je brein jazz De Jazz is al jaren een populair model in het compacte segment. Met de vernieuwde Jazz worden weer stappen voorwaarts gezet. "De sterke punten zijn behouden. De Jazz wordt wel eens een flexibel ruimtewonder genoemd omdat hij binnen het segment over de grootste laadruimte beschikt. Dankzij de unieke 'Magic Seats' kan de auto op ieder moment aan de wensen van de berijder worden aange past. Het is bijna toveren," zegt Ferry enthousiast. De nieuwe Jazz rijdt bovendien efficiën-ter en verfijnder dan de voorgan ger, terwijl de C02-uitstoot nog verder is teruggebracht. De stijvolle en elegante auto met het vernieuwde interieur is verkrijgbaar in acht kleuren. De Jazz is er al vanaf €17.850,- (handgeschakeld) of €18.200 (automaat). HR-V In de showroom is ook plaats voor een volledig nieuw model: de HR-V. Modern, robuust, sportief en zeer allround; dat zijn de sleutelwoorden waarmee deze kleinere SUV kan worden omschreven. Ferry: "De HR-V is zeer zuinig in het verbruik, heeft zeer veel praktische ruim te, Magic Seats en beschikt over de nieuwste technolo-gieën. Je zit er zeer comfortabel in. Ook de HR-V kan in meerdere kleuren worden uitgevoerd." Dé aantrekkelijke nieuwkomer kent vanaf prijzen van respec tievelijk €25.190,- (handgescha- iceld), €27.170,-(automaat) en €28.390,- (diesel). Voor kinderen van 9-13 jaar organiseert Cleverbee de workshopserie 'ben jij de baas van je brein?'. Deze serie van 6 wekelijkse workshops neemt kinderen mee in de werking van de hersenen, hoe werkt leren ei genlijk en het meest belang rijk, wat kan jij zelf doen om je hersenen zo goed moge lijk aan het leren te krijgen. De workshops vinden plaats bij de Buurtvrouw in West en starten vrijdag 30 okto ber van 15.30 tot 16.30 uur. Meer weten? Op 2 oktober is er een kennismaking. Aan melden hiervoor kan via mirjam@cleverbee.nl. Driemanssteeweg 698 3084 CB Rotterdam 010-4801166 www.honda-verhagen.nl DE HONDA JAZZ is verkrijgbaar vanaf B-label. CO -uitstoot: min. 106 g/km - max. 120 g/km. Gemiddeld brandstofverbruik: min. 1 op 21,7 km (4,61/100 km) - max. 1 op 19,61cm (5,11/100 km). Prijs is inclusief 21 B1W, exd. toeslag voor möaal/parelkleur. Actie geldig op producten besteld tussen 1 september en 15 oktober 2015 met inschrijving voor 51 maart 2016. Actie enkel geldig voor particulieren én niet cumuleerbaar met andere voordelen. Model voorgesteld bij wijze van voorbeeld, afgebeeld met accessoires en/of fabrieksopties.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 23