Nieuw programma en bestuur voor De Werf auping plaza Auping Plaza Week auping plaza O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 september 2015 27 'We hebben er zin in' schrijven de nieuwe bestuursleden van ontmoetingscentrum de Werf in het voorwoord van het programmaboekje 2015- 2016, dat bol staat van bestaande en nieuwe activiteiten. SCHIEDAM - Ontmoetingscen trum de Werf is al 30 jaar een begrip in Schiedam-Noord. De pastores van de Salesia- nen van Don Bosco van de (toen nog) H.H. Jacobus- en Martinusparochie zijn de grondleggers van het ont moetingscentrum met als doel: 'Het bevorderen van jeugd-, jongeren- en volwas- senenwerk, door middel van activiteiten van vormende en recreatieve aard.' Bestuur Het nieuwe bestuur, be staande uit voorzitter Ton Verdoes, secretaris Ad Ver linde, penningmeester De- nise de Groot en bestuurslid activiteiten Ria van Beurden sluit zich hier geheel bij aan. Verdoes: 'Als nieuw bestuur geven wij een groot com pliment aan het afgetreden bestuur voor het vele werk dat zij de afgelopen jaren heeft verricht. Wij nemen de fakkel over, gaan door met bestaande activiteiten, die niet meer weg te denken zijn en helemaal bij de Werf horen, maar onze hóófden zitten ook vol met plannen. In 2010 ben ik gevraagd een bridgecursus te starten in de Werf. Daar ben ik met veel enthousiasme aan begon nen. Donderdag 24 september start er weer een nieuwe ONZE HOOFDEN ZITTEN BOORDEVOL LEUKE PLANNEN VOOR DE WERF bridgecursus voor begin ners.' Secretaris Ad Verlinde raak te nauw betrokken bij de activiteiten van de Werf in 2010, toen het ontmoetings centrum 25 jaar bestond. Ad: 'Er was mij wel eens gevraagd, is het niks voor jou zitting te nemen in het bestuur van de Werf? Die vraag heb ik lang in de week gezet en uiteindelijk heb ik jag Oudgediende Penningmeester Denise de Groot: 'Eigenlijk ben ik een oudgediende. Ik heb ooit in de pastorie gewoond en wil de toen iets terug doen voor de Werf. In 2003 was ik pen ningmeester en ik ben nu weer penningmeester van een financieel kerngezonde stichting!' Enthousiasme Bestuurslid activiteiten Ria van Beurden: 'Ik woonde vroeger aan de Kerk weg, richtte samen met 'Pater Jan' de hobbyclub op, maar ver huisde en had geen bemoei enis meer met de Werf. Tot dat ik kort geleden Jolanda Slagboom, de voormalige - voorzitter tegenkwam en met haar een 'rondje acti viteiten van ;de Werf deed. Mijn enthousiasme laaide weer op. Ik ben contactper soon van de nieuwe activi teit 'dichter bij jezelf komen', die op donderdagavond in de Werf wordt gehouden.' O De Werf is te vinden bij de Jacobuskerk in Schiedam- Kethel Elkaar ontmoeten, samenwerken Het nieuwe bestuur van de Werf probeert met de geplande activiteiten te voorkomen dat ouderen in een isolement terecht komen. Ontmoetingscentrum de Werf is de plek voor 'elkaar ontmoeten, samen werken, samen spelen'. Kijk voor het programma van ontmoetingscentrum de Werf op de website: www.ontmoetingscentrumdewerfkethel.nl. van 19 t/m 27 september Profiteer van onze exclusieve aanbieding* en ontvang een stylingspakket naar keuze t.w.v. 250,- en 2 Prestige hoofdkussens cadeau "In de actieperiode van 19 september t/m 27 september 2QT5 bij aanschaf van êefl complete Original bcaspnng Vraag naar de voorwaarden in de winkel en kijk voor meer- info over dëfMaza Week op aupïng.nl/plaza^eek Escudostraat 9 Barendrecht T. 010 - 820 09 44 Lucebertstraat 34 Spljkenisse T. 0181 - 89 53 30 Parallelweg 4 Sliedrecht T. 0184-49 34 99 Ontmoet incscehtpum "DE WERF ■rw. Het nieuwe bestuur van ontmoetingscentrum heeft er zin in'. V.l.n.r: Ria van Beurden, Ad Verlinde, Denise de Groot en Ton Verdoes. Foto: Marius Schinkel www.aupingplaza-barendrecht.nl www.aupingplaza-spijkenisse.nl www.aupingplaza-sliedrecht.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 27