Turkse voorstelling AKTIE Nieuwe website Laatste kaarten Veldhuis Theater aan de Kemper Extra voorstelling The Kik TOPFORM KLASSE BIJ MOOI MORE Topform FlexPlus flexibel zoals de naam belooft! uu 0 n e n - - www.mooienmore.nl O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 september 2015 29 het Turks wordt gesproken, vrijdag 25 september in het Foto: pr Gastorie; een voorstelling die in Wennekerpand. Vrijdag 25 september, om 20.15 uur, vindt in Theater aan de Schie een Turkse voorstelling plaats; Gastorie: O'nun Hikayesi (ons verhaal). Deze voorstelling wordt Turks gesproken. Door het theater SCHIEDAM - Gastorie is het verhaal van Hasan, een gastarbeider. Hasan komt, na een verwijzing van zijn huisarts, terecht bij een psy chiater. Tijdens deze ont moeting komen bijzondere verhalen en waarheden bo ven water. Het verhaal van migratie, relaties, kinderen en heimwee. Vedat Guitekin heeft het stuk geschreven en speelt ook mee. Vedat is in 1982 begonnen met the ater. Sindsdien heeft hij in meerdere voorstellingen ge speeld en komen meer dan 60 theatervoorstellingen van zijn pen, waarin hij ook zelf grotendeels mee speelt. Als Hasan weet hij precies de juiste snaar te raken bij de eerste generatie gastar beiders. Ahmet Sari is in 1993 gestart met spelen bij Toneelgroep Utrecht. Hier na heeft hij gespeeld bij ver schillende theaterproduc ties. Als Herman geeft hij de voorstelling een komische lading. Dit is een groot kunst gezien de moeilijke en dramatische verhalen van de gastarbei ders. Senay Akdemir staat sinds 1994 op het toneel. Vaak alleen of met een op blaaspop. Senay is vooral een goede muzikant en met haar gevoel voor ritme geeft ze in deze voorstelling de juiste toon mee. O Toegang tot deze voorstelling is 17,50. Kaarten via www. theateraandeschie. nl. Het nieuwe theaterseizoen van Theater aan de Schie is vrijdag 11 september feeste lijk van start gegaan met een geheel nieuwe website. In de acht jaar dat de oude websi te dienst heeft gedaan is er veel veranderd. Ook in de kaartverkoop. Daarom heeft het theater besloten dat het tijd is voor een nieuwe frisse site die voldoet aan de eisen van deze tijd. De nieuwe website heeft een vernieu wende look and feel en is modern en toegankelijk. Tevens is deze website ge schikt voor mobiele telefoon en/of tablet. Kijk op www. theateraandeschie.nl Wegens grote belangstelling heeft Theater aan de Schie een extra voorstelling van Met de deur in huis van The Kik toegevoegd De extra voorstelling is te zien op zon dag 11 oktober om 15.00 uur in het Wennekerpand. In dit muzikale 'blijspel' schijnt The Kik vanuit een tot nu toe onderbelichte hoek. Naast veel eigen werk komen de meest uiteenlopende inspi ratiebronnen aan bod: van vaderlandse tekstdichters als Lennaert Nijgh en Annie M.G. Schmidt tot componis ten als Bach en natuurlijk de onvermijdelijke invloed van dat ene bandje uit Liverpool. Toegang: 20,00. SCHIEDAM - De twee jongens, uit de reclame die ook nog eens vrijwel meteen een hit hadden met Ik wou dat ik jou was; Veldhuis Kem per. Inmiddels heeft het duo bewezen dat ze een vaste waarde binnen het cabaret zijn. Al jaren trekken ze volle zalen en verrassen ze keer op keer met scherpe ca baretprogramma's. Alles of niets Er zijn van die momenten in je leven dat het er even op aankomt. Dat het alles of niets is, nu of nooit, de dood.of de gladiolen. Ster ker nog, volgens Veldhuis Kemper is elke dag zo'n moment. Want of het nu in je werk is, je relatie, de op voeding, je seksleven of je vriendschappen; er is altijd een keuze. Ga je door op de weg die je loopt of is het tijd om de boel eens door flink elkaar te schudden? Al was het alleen maar om er een keer een lekkere, frisse wind doorheen te jagen. En wat doe je als je er achter komt dat je opeens nog alle tijd hebt voor de fouten die altijd nog eens wilde maken- Nieuw punt Veldhuis Kemper staan op dat punt in hun nieuwe cabaretprogramma 'Of de gladiolen' en trekken, zoals we van de mannen gewend zijn, totaal verschillende conclusies. Nou ja bijna, want over één ding zijn ze het eens; zelfs als je het fout doet, doe het dan goed. Of de gladiolen! Donderdag 17 september, om 20.15 uur, zijn de heren met hun programma Of de gladiolen te zien in Thea ter aan de Schie. Toegang 24,00. www.theateraande- schie.nl Veldhuis Kemper; inmiddels een vaste waarde binnen het cabaret. Foto:pr Er zijn talloze mogelijkheden in maatvoering, modellen, bekleding en kleuren. Stel uw comfortabele bank samen met losse elementen uit de FlexPlus lijn. Benieuwd naar de mogelijkheden? Kom nu naar onze showroom en laat u inspireren HARTELIJK WELKOM PROFITEER NU VAN DE 15% AKTIEKORTING! Escudostraat 7 - Barendrecht Woonboulevard Barendrecht - 010 420 41 45 gratis parkeren ma 13.00 -17.30 I di t/m do 9.30 -17.30 vr. 9.30-21.00 za 10.00 -17.00 uur WKÊÊtÊÊÊÊÊÊÊÊÊKÊÊKÊ

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 29