r~ Appeltaartje 4,- t Gevulde j speculaasstaaf J," HEERDINK Campolife^ Onthullingen Woonbeurs trekken veel nieuwsgierigen Ton valt op Schiedams staatslot Schiedammer gewond Rotary de Veste trakteert op dagje uit Politie zoekt getuigen tasdiefstal Gebak met appel www.balckerammerlaan.nl Plaats zelf berichten schrijf mee! VERKOOP ZORGELOOS UW CARAVAN OF CAMPER VIA CAMPOLIFE! O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 september 2015 5 omdat bezoekers met hun woonwens voor deze wijk op de foto konden. Make laar Ooms toonde daarnaast hoe woningzoekenden met een hightech virtual reality bril (o.a. bekend van tvpro- gramma DWDD) levens echt in woningen kunnen rondkijken zonder er daad werkelijk aanwezig te zijn. Richard Steffers van Fun dament Financiële Dienst verleners keek tevreden te rug op de tweede editie van Woonbeurs Schiedam. "Het was de hele dag gezellig druk. Ik weet zeker dat de standhouders volgende keer allemaal weer graag mee doen. Dan zijn de projecten verder ontwikkeld en kun nen wij bezoekers nog meer informatie bieden. En er zijn in Schiedam nog voldoende andere ontwikkelingen op woongebied zodat de Woon beurs verder kan groeien." Schiedam - Op een Staatslot dat is verkocht in Tabaks hop De Haard aan de Lange Kerkstraat is bij de trekking van de Staatsloterij op 10 september 100.000 euro ge vallen. Ingrid de Haard, een van de winkeleigenaren, reageert enthousiast op het nieuws: "Wat fantastisch voor de winnaar! Ik heb meteen mijn eigen lot gecontroleerd, maar helaas. We hebben veel vaste klanten die bij ons ie dere maand een Staatslot komen halen. Ik zou het zo leuk vinden als een van hen nu in de prijzen is gevallen." De .volgende trekking van de Staatsloterij is op 10 ok tober. De 6 rolstoelers, 10 lopende cliënten, 12 begeleiders van Ipse de Bruggen en 10 Rotarians van Schiedam de Veste hadden met elkaar een geweldige dag. Foto: Karin Coppens SCHIEDAM - Rotaryclub Schiedam de Veste heeft een groep bewoners en vrij willigers van dagcentrum Gaardenpad vrijdag getrak teerd op een dagje uit. Met een rondvaartboot werd een tocht gemaakt door het Westland. Inge Baggerman van Ipse de Bruggen: "Het was zo mooi om te ervaren hoe de leden van Rotary onze cliënten op hun ge mak stelden en grapjes met hen maakten. We waren één groep gezellige mensen die ieder op zijn of haar manier eindeloos genoten." SCHIEDAM - De politie is op zoek naar getuigen die donderdagavond 3 septem ber iets hebben gezien toen een 32-jarige vrouw licht gewond is geraakt aan haar ,been toen een nog onbeken de man haar tas probeerde te stelen. Het slachtoffer reed rond half elf op haar fiets over de Van Ostadelaan toen ze werd benaderd door een onbekende man met een mes in zijn hand. Hij maak te stekende bewegingen en raakte de vrouw daarbij in haar bovenbeen. Doordat ze begon te gillen kwam er iemand naar buiten. De ver dachte ging er daarop zon der tas vandoor in de rich-* ting van de Ruysdaellaan. De verdachte was ongeveer 20 jaar, zo'n 1.75 m lang en had een pokdalig gezicht. Hij droeg donkere kleding, een gebreide grijze muts en reed op een herenfiets. Iets gezien? Laat het weten via: 0900-8844. SCHIEDAM - De beloofde onthullingen over woning bouwprojecten in Schie dam trokken zaterdag veel nieuwsgierigen naar Woon beurs Schiedam. Vooral de presentatie van Park Harga, woningbouw op huidige sportvelden in het Harga- park, kon de belangstel ling bijna niet aan. Maar ook project Park Entree ten noorden van de Van Haar- enlaan, waar Blauwhoed woningen gaat realiseren volgens het principe 'Se nior Smart Living', kwam regelmatig tijd tekort om het concept aan de veelal ouderen uit te leggen. De woningen worden gebouwd rond een voorzieningencen trum waar de bewoners sa men (sportieve) activiteiten kunnen ontplooien. Stads vernieuwingsproject We- tenschappersbuurt in Schie- dam-Oost trok veel bekijks SCHIEDAM - Een 32-jarige Schiedammer is vrijdag avond gewond geraakt toen een groepje mannen in de avondwinkel aan de Plein- weg ruzie kreeg met een andere man. Nadat hij was gestoken op straat, voor de avondwinkel, is de man overgebracht naar het zie kenhuis. De politie doet on derzoek en zoekt getuigen. Bij een café op de Goerese- straat zagen zij een gewonde man die voldeed aan het sig nalement van de dader. Hij werd aangehouden en over gebracht naar het zieken huis om te kijken naar zijn verwondingen, maar moest weer vrijgelaten worden. Info via: 0900-8844. Het was zaterdag de hele dag gezellig druk in de Grote of St. Janskerk. Woonbeurs Schiedam trok 1500 bezoekers. Foto: WM De aanbiedingen gelden van donderdag 17 t/m woensdag 23 september Nieuwe Stadsblad staat midden-in de www.nieuwestadsblad.nl samenleving en is 24 uur per dag betrokken Nieuwe Stadsblad Gratis Qoodiebaa Bij besteding vanaf 50,- ontvangt u een leuke goodiebag kado met daarin verrassingen van Let op: U ontvangt bij iedere Vrijdag 18 september vanaf 10.00 tot 17.00 uur de nieuwste mode live geshqwd. Veerplein 29 3131 CX Vlaardingen Tel. 010 - 434 39 06 UITNODIGING Onze mannequins laten u kennismaken met de nieuwe herfst/wintercollectie 2015. Wij zijn klaar voor een gastvrij onthaal. Graag tot ziens bij Heerdinkmode. VIA BEMIDDELING BIJ VERKOOP U bepaalt samen met Campolife de verkoopprijs. Campolife brengt uwwagen onder de aandacht van kopers. Campolife regelt alle bezichtigingen. U heeft er dus geen omkijken naar. U ontvangt na verkoop uw geld. VIA DIRECTE INKOOP - Campolife koopt uw caravan of camper direct van u in. U ontvangt meteen uw geld. Meer weten of een afspraak Langeweg 1 a 3274 LZ maken? Bel 0186 - 60 40 00 (Bedrijvenpark) Heinenoord en vraag naar Arnold Kriens. T 0186-60 40 00 www.campolife.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5