t I I I i t Overlijden Jurrian Krieger Jurrian Krieger, Johannes Pieter Dullaard Piet Dankbetuiging —Jubileum Geboren dankbetuiging CD Email familieberichten® wegenermedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Q CO familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het.door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Wam wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 72 68. Dag Jur Dag Lief Daggedag 13 januari 2004 9 september 2015 Jurrian is op woensdag 16 september begraven. Eric, Jeannette en Femke Krieger Tienduizend tranen, hoe zwaar is dat? Acht kilo tranen... dat kun je wel wegen, maar weten... dat niet. Hoe lang is een meter, een meter verdriet? Jurrian Krieger Wat zullen we jou ontzettend missen. Wij wensen zijn ouders en zusje, overige familieleden en bekenden heel veel sterkte bij de verwerking van dit enorme verlies. Team, OR en MR CBS Kethel Op 9 september 2015 bereikte ons het trieste nieuws dat: leerling uit groep 8 van-CBS Kethel te Schiedam is overleden. Wij wensen zijn ouders en de overige familieleden van Jurrian veel sterkte met dit grote verlies. Raad van toezicht en college van bestuur UNIEK onderwijs en opvang. Zo jong en volop in het leven, mocht jij je dromen niet meer beleven. Je humor en de glimlach op je gezicht, blijft voor altijd in ons geheugen gegrift. Jurrian Krieger Wat zullen wij jou ontzettend missen. Wij wensen Jurrians ouders en zusje Femke heel veel sterkte toe. KomKids Kinderopvang Pedagogisch Medewerkers KethelKids Algemene kennisgeving Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van Johanna van de Water - van der Beek tante Annie op de leeftijd van 94 jaar. Uit aller naam, P.P.J. van de Water Zuidland, 7 september 2015 Correspondentieadres: Oude Singel 20 3211 BA Geervliet De crematie beeft inmiddels plaatsgevonden. Niet klagen Niet zeuren Dit was zijn motto en heeft hij zelf tot het laatst volgehouden. Na een korte periode van extra zorg is in alle rust, omringd door zijn gezin, overleden Antonie Meier - Toon - Schiedam, 19 maart. 1933 t Schiedam, 10 september 2015 Na zoveel jaar samen zal ik je missen. Hans en Ineke Ilse Thomas en Catharina Martijn en Lieke Maikel en Renilde Silvia en Frank Mandy en Cees Danny en Jessica Jeroen Correspondentieadres: CVU Uitvaartzorg o.v.v. A. Meier Bergweg 287 3037 EN Rotterdam Toon verblijft de komende dagen in CVU uitvaartcentrum "Groenoord", Van Beethovenlaan 180 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium"Beukenhof Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam op vrijdag 18 september om 12.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condeleanceruimte van het crematorium. Eerlijk, oprecht en trouw, zo "was Piet. Rotterdam Schiedam 1 september 1928 10 september 2015 Intens verdrietig, maar vol van mooie en fijne herinneringen. Lien Marianne en Ed Karen Wouter Jos Ernie en Ria Mare en Sanne Sophie Paul en Anne Erik Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding, t.a.v. familie Dullaard Postbus 399,3100 AJ. Schiedam We nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen van Piet op donderdag 17 september om 12,30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Na afloop zijn we graag nog met u samen. Beetje bij beetje moest jij ons verlaten. We konden niet zo goed meer met je praten. Die blik, die stilte deed vaak zeer. De moeder van vroeger was je niet meer. Maar nu, voorgoed van ons heengegaan. Dank voor alles wat je hebt gedaan. Op 14 september 2015 is in de leeftijd van 91 jaar en na een liefdevolle verzorging in "Stadzicht" rustig van ons heengegaan Wobbigje Visser-Winter Weduwe van Aart Visser Moeder en schoonmoeder van: Bepen Wim Peter en Marjo Gerda en Bram Cees Hans Rob en Marja Marijke en Dick oma en overgrootmoeder Correspondentieadres: Waaijers Uitvaartverzorging t.a.v. Gerda en Bram Keizerwaard Olmendreef 160 3137 CR Vlaardingen De afscheidsplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden in crematorium Beukenhof te Schiedam. T, Het heeft ons goed gedaan dat wij zoveel blijken van medeleven en belangstelling mochten ontvangen na het overlijden en bij de uitvaart van Wim van der Toorn Wij hebben dit zeer op prijs gesteld en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. Joyce René en Irma Sterre,Tove Kevin en Anita Kiara, Kelten, Hahlen Schiedam, september 2015 Het doet ons goed zoveel bloemen, brieven, kaarten, bemoedigende woorden en handdrukken te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze geliefde vader, schoonvader, opa, overgrootvader, broer, zwager en oom Johannes Petrus Hersbach Piet Uw medeleven is ons tot grote steun geweest. Wij danken u hiervoor hartelijk. Namens alle kinderen Schiedam, september 2015 - Drieluik - De 'drieluik' is een combinatie van de Kennisgeving, Dankbetuiging en In Memo- riam. Deze kunnen in dezelfde herkenbare persoonlijke stijl uitgevoerd worden. Geef uw wensen aan via: FAMILIEBERICHTEN 088-0139999 ©familieberichten@wegenermedia.nl www.familieberichtenonline.nl ER

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 6