INFORMATIEDAG! 350.000 X 'DANKJEWEL' smileclin ZATERDAG 19 SEPTEMBER Voorlezen: gezellig én goed voor de ontwikkeling 0* LET OP! i Geef voor blinden en slechtzienden" ADVERTORIAL Fs °9en naar 4333 doneer 2, 0 O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 16 september 2015 8 Profiteer van dit aanbod bij: Specsavers Vlaardingen Liesveld 19 Tel. 010 435 9769 Actie is geldig t/m 4 oktober 2015 op een geselecteerd aantal monturen. In combinatie met actie 2e bril gratis of gratis glasoptie naar keuze bij monturen met een reguliere vanaf prijs van €79. kunt uw gratis tweede bril kiezen uit dezelfde of een lagere prijsklasse, hierbij geldt de SALE-prijs. Max 1 aanbieding per persoon. Vraag naar de voorwaarden in de winkel of kijk op Specsavers.nl. Promocode 15523 2015 Specsavers Optical Group. All rights reserved. specsavers.nl f| specsaversnederland Vorige week kon u lezen hoe belangrijk het is een goede band op te bouwen met uw baby. Bijvoorbeeld door veel contact te maken en met (of tegen) uw kind te praten. Voorlezen is daarbij een fan tastisch middel. U heeft dan fijn contact met uw kind én u legt de basis voor een goede taalontwikkeling. De eerste woordjes komen namelijk niet uit de lucht vallen, die horen ze van u. En voorleesboekjes staan er vol mee! Wanneer kunt u beginnen met voorlezen? "Het is belangrijk om van af het allereerste begin tegen een baby te praten. Met voorlezen kunt u dus niet vroeg genoeg begin nen", vertelt jeugdarts Inge Moorman. "Dit is zo wel goed voor de vroege taalontwikkeling als voor het contact." Ook bij ou dere kinderen blijft voor lezen belangrijk. In iedere tekst komen wel nieuwe woorden voor. Zo blijft de woordenschat van een kind steeds groeien. En wanneer worden kin deren er te oud voor? Als kinderen het voorle zen zelf niet meer leuk vinden, worden ze te oud. Maar vaak verdwijnt het voorleesmoment al zodra kinderen zelf goed leren lezen. Jammer: voorlezen blijft ook daarna vaak nog gezellig en geeft bovendien aanleiding tot een gesprek. Prettig en slim voorlezen? Geef me de vijf! 1. Begin bij de allerklein sten met een prenten boek en benoem wat u ziet. 2.Maak van het voorlezen een dagelijks ritueel; iets om naar uit te kijken. 3.Neem er goed de tijd voor. 4. Moeilijk woord? Zeg er een makkelijk woord bij met dezelfde betekenis. 5. Stel vragen tijdens het lezen: Wat zou de reus nu gaan doen? Of: Wat vind je daarvan? Week van de Opvoeding Van 5 tot en met 11 oktober vindt de landelijke Week van de Opvoeding plaats. Dit jaar is het thema Geef me de vijf! In aanloop naar deze week geeft het Centrum voor Jeugd en Gezin elke week opvoed- tips en adviezen in deze krant. Tot volgende week! centrum voor jeugd en gezin Schiedam Meer informatie Wilt u meer informatie over veilige hechting? Ga naar www.cjgschiedam.nl of bel 010-44 44 622 www.smileclinic.nl ONZE VESTIGINGEN Gouda Lekkenburg 2-01 2804 XC Gouda Winkelcentrum Bloemendaal Naast het gezondheidscentum Rotterdam Ommoord Niels Bohrplaats 15 3068 JK Rotterdam Rotterdam IJsselmonde Keizerswaard 23 3078 AL Rotterdam Vlaardingen Reigerlaan 36 3136 JK Vlaardingen Openingstijden Ma. t/m Do. van 08.15 tot 16.45 ui Op vrijdag van 08.15 tot 14.45 uu Kom tijdens de komende x informatiedag langs op één van onze SmileClinic locaties en laat u vrijblijvend informeren over alle mogelijke behandelingen op het gebied van gebitsprotheses en implantaten. Vrijuit genieten met een goed passend gebit. I Dankzij de moderne tandheelkunde en aandacht voor tandzorg H hebben mensen tegenwoordig langer plezier van het eigen gebit. Toch gaat de gesteldheid van onze eigen tanden en kiezen langzaam maar zeker achteruit. In vrijwel alle gevallen biedt restauratieve tandheelkunde uitkomst. Facings, (implantaatjkronen, bruggen of andere uitneembare constructies, zoals gedeeltelijke ^ele (klik)gebitsprotheses maken het mogelijk om tot op hoge leeftijd te genieten en voluit te lachen. Tijdens onze informatiedag vertellen wij u er alles over. Alles over een kllkgeblt. Heeft u dagelijks last van een los zittende prothese? Dan heeft u misschien recht op een klikgebit dat wordt vergoed vanuit de basisverzekering. Behandeling onder narcose. Heeft u angst voor de tandarts en is uw gebit in ernstige mate verwaarloosd? Durft u daardoor uit schaamte niet meer vrijuit te lachen? Dan is een behandeling onder volledige narcose misschien een optie. ■QSai ■5235231 mÊÊLZZZWÊm GRATIS kennis maken. Wilt u een goed en persoonlijk advies? Maak dan een afspraak voor een gratis kennismakingsgesprek. Dan kijken wij goed naar uw mondsituatie en adviseren wij wat voor u het beste is. Ook maken wij dan een kostenbegroting! GRATIS WAARDECHEQUE t.w.v. €50,- m te verzilveren na een volledige (klikjpnothese i behandeling. CQIfffft Bel. 010 - 760 5005 Tot ziens tijdens de informatiedag bij een van onze vestigingen Nederland telt nu al 350.000 blinden en slechtzienden. Dat aantal groeit snel. Wij helpen met onderwijs, hulpmiddelen én onderzoek. Help ook mee: steun8artimeus.nl bartiméus sonneheerdt 50

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 8