ii ii f: september 2015 Woonplus Open huizen dag CV bijvullen voor een goed werkende verwarming Jfct- Onderhoud Kort Maakt de verwarming lawaai? Woningaanbod Zaterdag 3 oktober van 11.00 tot 15.00 uur In aanbouw en binnenkort gereed WAP Avond Nieuwland 2015 40 jaar huurder bij Woonplus EF° Maakt uw CV lawaai wanneer er water doorheen stroomt? Of worden de radiatoren niet goed warm? Zorg er dan voor dat u de centrale verwarming op de juiste manier vult en ontlucht. Komt er lucht in het systeem, dan werkt de CV minder goed. Bijvullen is in ieder geval nodig, wanneer de waterdruk lager dan 1 bar is. Heeft u een serviceabonnement? Dan zorgen wij hiervoor! CV bijvullen 1. Zet uw kamerthermostaat op de laagste stand. Wacht ongeveer tien minuten tot uw cv-ketel maximaal 40 graden aangeeft. 2. Haal de stekker van de cv-ketel uit het stopcontact. 3. Sluit de vulslang aan op een waterkraan. 4. Het vulpunt zit meestal bij een radiator, in de keuken, badkamer of direct op de CV-ketel. Haal de afsJuitdop van het vülpunt af. En sluit de vutslang aan op een waterkraan. 5. Draai eerst de waterkraan een stukje open. Draai daarna het afsluitkraantje bij het vulpunt open, het bijvullen begint nu. 6. Sluit de vulkraan zodra de meter tussen de 1,5 en 2 bar staat. Sluit de waterkraan en koppel de slang af. Vang het water uit de slang op met.een emmer. Ontluchten Ontlucht uw installatie na het bijvullen. Open één voor één de ontluchtingskraantjes op de radiatoren en laat de lucht ontsnappen. Draai daarvoor met het speciale sleuteltje het ontluchtingspunt van elke radiator een halve slag open. Begin met de radiatoren die het laagst geplaatst zijn en sluit het ontluchtingspunt zodra er water uitkomt. Vergeet ook de ontluchtingsventielen op de cv/leidingen niet. Deze bevinden zich meestal op een bocht in de leiding aan het plafond. Houd een doek bij de hand. Zet de cv-ketel weer aan en zet de kamerthermostaat weer op de gewenste stand. U kunt deze handeling eventueel een paar dagen achter elkaar uitvoeren. Niet iedereen houdt van klussen. Vandaar dat wij dat alvast voor u doen. Zo verbouwen wij momenteel de vierkamer appartementen Schubertplein 7 en 18 in Schiedam Noord. Met splinternieuwe keuken en fraaie badkamer, binnenkort 'instap-klaar' voor de koper die graag snel en comfortabel wil verhuizen. Iedere woning heeft zijn eigen stijl: romantisch en landelijk of strak en modern. Wilt u zien hoe de verbou wing verloopt? Kom dan alvast kijken op onze Woonplus Open Huizen Dag. Grimbergpad 18 De hypotheekrente staat nu zo laag, dat de kans dat de rente gaat stijgen steeds groter wordt. Met de aankoop van een woning bouwt u vermogen op en kunt u uw maandlasten voor lange tijd vast zetten. Het kopen van een woning kan nu de juiste beslissing zijn. Benieuwd naar onze koopwoningen? Kom ze bezichtigen tijdens de Woonplus Open huizen dag op zaterdag 3 oktober. Elders in deze krant vindt u een advertentie met de adressen van de woningen en u kunt ons actuele aanbod ook bekijken op www.woonplus.nl. Koopwoning van de maand Gimbergpad 18 is de Woonpluskoopwoning van de maand oktober. Deze ruime vijfkamer eengezinswoning met voor- en achtertuin ligt in een rustige kindvriendelijke omgeving, vlakbij winkelcentra, scholen, sportaccommo daties en openbaar vervoer. De koopsom is 192.500,- k.k. Wie in oktober het koopcontract ondertekent, krijgt 5.000,- koperskorting. Kom tijdens de Open huizen dag langs voor een bezichtiging. Verrassing Onder de bezoekers van de Open huizen dag verloten wij een cadeautje. Laat u verrassen door onze koopwoningen. Dan verrassen wij de gelukkige winnaar met een bol.com kaart t.w.v. 100,-1 Dit jaar is de Wijk Actie Programma (WAP) Avond van Nieuwland op 8 oktober in basisschool Ababil aan de Dr. Kuyperlaan 12 in Nieuwland. De avond begint om 18.30 uur. Tijdens de WAP Avond bespreken we met de bewoners de voortgang van het Wijk Actie Programma. We kijken terug op de activiteiten van dit jaar en kijken vooruit aan de hand van de thema's die nog spelen. Uiteraard hopen we op nieuwe input van bewoners uit Nieuwland dus schuif aan bij deze WAP Avond! Tijdens een telefoontje voor een reparatie- verzoek vertelde de heer Blom dat hij al veertig jaar met veel tevredenheid een woning bij Woonplus huurt. De volgende dag ging medewerker Reparatie Sue-Ellen van Veen met de medewerker Techniek mee om deze trouwe huurders een bos bloemen aan te bieden. Meneer en me vrouw Blom voelen zich thuis in Woudhoek. De rust en de sociale controle is erg fijn. Alles aan hun woning is in orde, dus ze hebben vrijwel nooit reparatieverzoeken. Ze zijn erg tevreden over de service van Woonplus: "We bellen en we worden de volgende dag geholpen", zegt meneer Blom. "Fijn dat de medewerker vroeg of hij ons nog ergens anders mee van dienst kon zijn. Daardoor herinnerde ik me dat er nog een deurkruk gerepareerd moest worden". Openingstijden kantoor Ons kantoor is op maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1. Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 3. Eindafrekening, afrekening stookkosten, incasso en/of servicekosten 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak met ons. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11100 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15