Mededelingen en bekendmakingen gemeente Schiedam Plaats zelf berichten schrijf mee! De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. 7 OKTOBER 2015 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473.70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30 -12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Concept drank- en horecavergunning Namens het bestuur van de Schiedamse Basketbalvereniging "Juventus", gevestigd in dë sportzaal Oost, Celsiusstraat 4 te Schiedam, is een aanvraag ingediend voor een drank en horecavergunning. De vereniging is aan te merken als een paracommerciële inrichting als bedoeld in artikel 1 van de Drank- en Horecawet (een stichting of vereniging, die zich richt op activiteiten van recreatieve, sportieve, sociaal-culturele, educatieve, levensbe schouwelijke of godsdienstige aard).1 Met inachtneming van afdeling 3.4 van de Algemene wet bestuursrecht ligt de concept vergunning vanaf woensdag 7 oktober 2015 gedurende zes weken ter inzage in het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 v5"r) Omgevingsvergunning Oranjeburgh kavel 10; met de activiteit bouwen,het bouwen van een vrijstaande woning, verleend op 30 september 2015.3 Westfrankelandsestraat 87, 3117 AM; met deactiviteit bouwen, het bouwkundig schei den van de woning, verleend op 30. sëptember 2015.3 Splitsingsvergunning Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij het Klant Contact centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. B (3117 SP); vergunning voor het kadastraal splitsen van het gebouw in twee apparte mentsrechten, verleend 30 september 2015 3 Korte Haven 5 en 9 (3111 BH); vergunning voor het (onder)splitsen, van een apparte- mentsrecht in twee appartementsrechten, verleend 30 september 2015.3 Mededelingen Omgevingsrecht. Aanvragen Dam 17, 3111 BD; met de activiteit bouwen, het samenvoegen van winkelruimte tot 2 appartementen, binnengekomen op 30 september 2015. Verleende vergunningen Reguliere procedure Admiraal Trompstraat 2, 3111 HH; met de activiteiten bouwen van een bouwwerk en het milieuneutraal wijzigen van een milieu-inrichting, het bouwen van een lasschool, verleend op 2 oktober 2015 3 Bart Verhalfenplein 92 t/m 135 (Complex 725) 3122 TG; met de activiteit bouwen, het verstevigen van de galerijplaten, verleend op 30 september 2015.3 - Beierlandsestraat 4B, 3114 BD; met de activiteit bouwen, het wijzigen van de voorgevel, verleend op 1 oktober 2015.3 Het Stadserf vari 13 oktober 2015 Wat doen we in Schiedam aan veilighéd en wat heeft dat tot nu toe opgeleverd? Welke kant moeten we op? Welke keuzes kunnen we maken? Met de beantwoording van deze vragen kunt u de Schiedamse raadsleden helpen op de Stadserfbijeen- komst van dinsdag 13 oktober 2015. Komt u ook? Locatie: Cornells Hagazaat, Stadskantoor, Stadserf 1 Aanvang: 20:00 uur (de zaal is open om 19.30 uur) Het programma is te vinden op www.schiedam.nl. Nadere informatie over deze bij eenkomst kunt u inwinnen via griffle@schiedam.nl. Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of adder besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen Lees de officiële bekendmakingen op binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Alle lichten uit! Kom naar de Nacht van de Nacht op zaterdag 24 oktober en geniet van de pracht van de donkere nacht. Kijk voor alle activiteiten bij jou in de buurt op: www.nachtvandenacht.nl Nieuwe Stadsblad www. nieuwestadsblad. nl Nieuwe Stadsblad staat midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 16