Borstkanker raakt ons allemaal Nu 20% voordeel* op alle Auping matrassen! auping kwakernaat Nieuwe matras? Helnenoord ik wïl mijn zoontje zien opgroeien. 8 dagen Costa del Sol 4000m2 SLAAPBOULEVARD O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 7 oktober 2015 31 Borstkanker bij jonge vrouwen (tot 45 jaar) is vaak agressiever en sociaal ingrijpender. De kans op terugkeer - met misschien wel overlijden tot gevolg - is groter. Daarom vraagt Stichting Pink Ribbon deze borstkankermaand extra aandacht en geld voor hulp aan jonge vrouwen met borstkanker. Borstkanker is in alle geval len een ingrijpende ziekte. Jonge vrouwen (tot 45 jaar) STEUN DEZE BORST KANKERMAAND JONGE VROUWEN MET BORSTKANKER kampen meestal met een grotere ziektelast. Afwijkin gen zijn moeilijker te vinden en jonge vrouwen krijgen vaker aanvullende behan delingen als chemo- en/of hormoontherapie. Impact op omgeving De impact van de ziekte is bij jonge vrouwen (en hun omgeving) erg groot. Kun je nog wel kinderen krijgen? Hoe vertel je aan je kinderen dat je ernstig ziek bent? Wat doet het met je relatie, zowel emotioneel als seksueel? Kun je nog wel werken? En kun je nog een hypotheek of levensverzekering krijgen? Borstkanker is in alle gevallen ingrijpend. En hoe jonger de vrouw, hoe heftiger de effecten op haar lichaam en haar leven. Steun daarom deze borstkankermaand jonge vrouwen met borstkanker. Koop de Pi nk Ribbon Armband of doneer. Kijk op pittkrfbban.nl Win Toppers in Concert 2015 op twee dvd's Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie Klik&Win Langetermijneffecten Jonge vrouwen die genezen zijn van borstkanker, heb ben nog een leven voor zich. Maar levensverwachting en kwaliteit van leven worden ongunstig beïnvloed door ingrijpende lange termijn effecten als: vervroegde overgang, vermoeidheid, het uitblijven van lustgevoelens en cognitieve problemen (zoals concentratieproble men). Ook de vruchtbaar heid kan aangetast worden, doordat een behandeling de menstruatiecyclus stil- legt, of door beschadiging van de eierstokken. Waarbij onduidelijk is of een zwan gerschap na de behandeling überhaupt nog mogelijk is. Ga naar pinkribbon.nl en koop de Pink Ribbon Ar- mand of doneer. Of SMS nu PINK naar 4333 (€3,- per bericht). Over Pink Ribbon Stichting Pink Ribbon fi nanciert wetenschappelijk onderzoek en projecten op het gebied van behandeling, nazorg en lange termijn ef fecten van borstkanker. Met als doel de juiste behande ling en optimale begeleiding én een beter en langer leven voor iedere borstkanker- patiënt. Pink Ribbon heeft inmiddels bijna 200 onder zoeken en projecten gefinan cierd. Een totaaloverzicht is te vinden op O pinkribbon.nl/onderzoek WINTERZON EN VOLPENSION V.A. 399 Een heerlijke strandwande ling, flaneren over de boule vard. Tapas prikken in een tapasbar. Een glas Rioja op het terras, dat is winter aan de Costa del Sol. Geniet van Hollandse gezel ligheid, beleef Torremolinos en ontdek de omgeving. De Nederlandse reisleiding neemt u mee naar het pit toreske witte dorp Mijas en naar Benalmadena voor een prachtig panorama over de kust, een spannende tempel en fladderende vlinders. Lago Rojo*"* U verblijft op basis van vol- pension in een ruime junior suite met apart zitgedeelte in het uitstekende Lago Rojo****. Het hotel is ideaal gelegen in het hart van de authentieke visserswijk Ca- rihuela, aan de strandpro- menade. Geniet van live muziek in de hotelbar. Het hotel heeft een zwembad. Inclusief Retourvlucht Amsterdam -Malaga met Transavia Transfers 7 overnachtingen Volpension inclusief water en wijn Nederlandse hostess 2x halve dag excursie (Mijas en Benalmédena) Prijs vanaf €399,- p.p. o.b.v. 2 personen per kamer, be perkt beschikbaar op be paalde data. Prijs excl. vluchttoeslagen, €20 reser- veringskosten en €2,50 ca lamiteitenfonds per online boeking Op=op! Reisperio- de: 2 november 2015 t/m 30 april 2016, vertrek maandag, donderdag en zaterdag Informatie en boekingen www.tuLnl/wegener Bel TUI, tel. 0900-8847 (€0,70 per gesprek) of ga langs bij TUI o.v.v. Wegener-Lago Rojo aanbieding. ANVR/SGR voorwaarden van toepassing. slaapboulevard.nl c uit of Nederlands vakmanschap, dat is waar Auping al meer dan 125 jaar voor staat. Dé garantie voor goede kwaliteit. En dat blijkt want de Auping Vivo matras is door de Consumentenbond wederom bekroond met het predikaat 'beste uit de test'. Laatje in onze winkel adviseren welke matras de beste keuze is voor jou! Profiteer nu tijdelijk van 20% voordeel op alle Auping (top)matrassen. K(jk voor meer informatie op slaapboulevard.nl *In de actieperiode van 3 oktober t/m 22 november 2015 Auping nights, Better days kwaliteits slaapkamers (Ind.terrein Heinenoord) Boonsweg 7 - Blaaksedijk (Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 601355 - Vrijdagavond koopavond - Maandagochtend gesloten - Vanaf de Heinenoordtunnel is het slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl - pkwakernaat

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 31