I! i li li II /V\a£rLC& 1538. Overlijden Riesa <D O CP Rina de Kaper - Heilbron Riesa Kok-Boele EP 9 V Maria Sophia Cornelia Semeijn - Schikhof Mies Gé Hoenderkamp V Frederik Uitvaartverzorging Bel bij overlijden; 06 -11 46 39 43 In Memoriam V Joop Beukers EP S O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 7 oktober 2015 6 —jubileum Geboren/ "Overlijden In Mem Dankbetuiging O Email familieberichten® wegenemiedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet j zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht emit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie- Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 7268. Lieve ma lieve oma Je wilde nog zoveel, maar had niet meer de kracht. Moedig ging je door, steeds weer, tot op het laatste moment. Het wilde niet meer..... Altijd stond je klaar, voor ons en voor een ander. Al die herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Bedroefd geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en geweldige oma weduwe van Rikus de Kaper in de leeftijd van 75 jaar. René en Silvia Damey, Sem Erwin en Silvia Marvin en Marjolein Floor, Iris Schiedam, 1 oktober 2015 Correspondentieadres: Monuta Uitvaartzorg t.a.v M.J.K. de Kaper Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 3118 AB Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Als wij sterk genoeg zijn blijken we altijd groter dan de dingen die ons overkomen. Midden in het leven staand is volkomen onverwacht van ons heengegaan Vlaardingen, 2 oktober 2015 Sprakeloos blijven we achter. Cees Koert, Ariëtte, Ewout, Marleen Frank, Sisi, Estlin Correspondentieadres: Familie Kok Broersvest 93,3111ED Schiedam uitvaartbegeleiding www.matrice.nl 010-273 2424 Bedroefd geven wij u kennis van het toch nog onverwachte overlijden van mijn moeder, oma en onze lieve Grote Oma weduwe van Jan Semeijn in de leeftijd van 91 jaar. Doe van ons de groetjes aan (Otya. El Semeijn Kim en Ewout Pien Naud Schiedam, 3 oktober 2015 Correspondentieadres: P.H.Semeijn Pasteurstraat 241 2522 RJ Den Haag Wij nemen afscheid van Mies vrijdag 9 oktober om 12.30 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam. Na de plechtigheid komen we samen in de ontvangkamer. Geen bloemen. Als je je vast houdt aan mij. Dan zal ik je helpen. Als je Mij roept en vertrouwt, zolang als je leeft, dan zal ik er zijn. Ik zal voor je zorgen. Nee, nog langer, Want vrienden van Mij die gaan nooit verloren. Toch nog onverwacht is zacht en kalm ingeslapen onze lieve weduwnaar van Adriana Allewelt in de leeftijd van 89 jaar. Uit aljernaam: H.W. Allewelt Schiedam, 30 september 2015 Correspondentieadres: Mina Krusemanstraat 32 3123 SJ Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Adriaan Pauw te Vlaardingen voor de liefdevolle verzorging en aandacht. www.fredertkuitvaartverzorging.n I Tot onze droefheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van onze collega Annelies de Weerdt op 27 september 2015. Annelies was sinds 1 oktober 2008 in dienst van het Franciscus Gasthuis Vlietland, locatie Vlietland en werkzaam als radio- diagnostisch laborant. We hebben Annelies leren kennen als een enthousiaste en betrokken collega. Zij was iemand met een brede belangstelling en een grote passie voor hardlopen. Wij zullen haar aanwezigheid en inzet missen. Raad van Bestuur Franciscus Gasthuis Vlietland In memoriam de bomen komen uit de grond en uit hun stam de twijgen en ied'reen vindt het heel gewoon dat zij weer bladeren krijgen we zien ze vallen op de grond en dan opnieuw weer groeien zo heeft de aarde ons geleerd dat al wat sterft zal bloeien V Nielsen Cardffen Crafts Directie en medewetkers AfEDEVW tBh Bij overlijderi lCVU 0800 - 345 67 89 De uitvaart die bij u past 24 uur per dag bereikbaar Voor informatie 0800 - 288 22 55 Ongeacht of en waar u verzekerd bent. www.cvu.nl Doe mee aan de Leukste Amateurclub van Nederland en win 20.000 om jullie dubdroom waar te maken Meer info: leuksteamateurclub.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 6