Omdat wij begrijpen dat het hart van meneer Janssen ook klopt voor zijn vrouw. Kinder zorg in Franciscus Gasthuis Vlietland ran cisc us Zorg van generaties Iranciscus O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 14 oktober 2015 20 '/"-Vy Ouders moeten er niet aan denken om met hun kind in het ziekenhuis te belanden. Omdat wij begrijpen dat een ziek kind grote zorgen met zich meebrengt, besteden wij op al onze locaties veel aandacht aan kinderen. Met een verwijzing van de huisarts, jeugdarts of verloskundige kunt u met uw kind bij Franciscus Gasthuis Vlietland terecht. Spreekuur huilbaby's Alle baby's huilen, maar soms drijft de frequentie en duur ouders tot wanhoop. De baby voelt dit. Zowel op het spreek uur van Franciscus Vlietland als Franciscus Gasthuis, krijgen ouders begeleiding en adviezen over voeding, slaappatroon en dagritme. Zo nodig wordt een behande ling gestart. Tijdens het spreekuur werkt de kinderarts nauw samen met onder andere eén k'indérfysiothera- peut, logopedist; pedagogisch medewerker of KNO.-arts. Te vaak ziek? Voor peuters- is het normaal om vaak verkouden te zijn met koorts, bijvoorbeeld door een virus dat zij oplopen op het kinderdagverblijf. Toch maken veel ouders zich hier zorgen over. Denken uw huisarts en u dat.een afweerprobleem bij uw kind uitgesloten moet worden? Dan kunt u terecht bij onze kinderartsen die gespeciali seerd zijn in infectieziekten. Te klein of te lang, te dik of te dun, puberteit te vroeg of te laat? Deze problemen-duiden- soms pp een stoornis in de hormoonhuishouding. Op béide locaties zijn kinder artsen aanwezig die zich hebben verdiept .in deze problematiek. Zo nodig wordt het team versterkt door een kinderarts-endo- crinoloog, deze arts heeft gespecialiseerde kennis over hormoonafwijkingen. Vaak buikpijn of zorgen over gluten- intolerantie (coeiiakie)? U kunt uw kind laten door verwijzen naar de kinder artsen op onze locaties. De klachten worden serieus bekeken door het team dat klaarstaat voor'kinderen met-deze klachten; Benauwdheid: astma of niet? Tobt uw kind met klachten als hoesten, benauwdheid, hooikoorts, en/of een droge jeukende.huid? Deze klach-. ten zijn vaak een uiting van een en dezelfde gevoelig heid. Doorgaans behandelt de kinderarts deze kinderen, met ondersteuning van de longcons'ulente en, zo nodig, de KNO-arts of dermato loog. Gasthuis Vlietland Afspraak maken Heeft u een verwijzing van de huisarts, jeugdarts of verloskundige? Maak een afspraak op één van onze vijf locaties. Franciscus Gasthuis Kleiweg 500, Rotterdam Spreekuur: alle werkdagen 010 - 461 622S Franciscus Vlietland vlietlandplein 2, Schiedam Spreekuur: alle werkdagen 010 - 893 0000 Franciscus Maassluis De Vloot 206, Maassluis Spreekuur: woensdag- en vrijdagmiddag 010 - 893 0000 Franciscus Hoogvliet Stelle 8, Hoogvliet Spreekuur: maandagochtend en woensdagmiddag 010 - 893 OOOO Franciscus Berkel Boerhaavestraat 19, Berkel en Rodenrijs Spreekuur: maandag en woensdagochtend 010 - 461 7700 www.franciscus.nl Top zorg, dicht bij huis. Dat is wat Franciscus Gasthuis Vlietland u biedt. Nu en in de toekomst. De naam van ons ziekenhuis is nieuw, onze historie gaat meer dan 100 jaar-terug. Al generaties lang verlenen wij vol passie onze zorg en dat geven wij door aan de generaties na ons. Wij staan dicht bij mensen. Dicht bij onze patiënten en hun dierbaren. Omdat wij begrijpen dat het hart van meneer Janssen ook klopt voor zijn vrouw, www.franciscus.nl Gasthuis Vlietland

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 20