auping plaza Film in de vakantie: Inside Out Nu 20% voordeel* auping Nieuwe matras? op alle Aliping matrassen! AGENDA KunstWerkt uit Pand Paulus Win twee kaarten voor Nachtgasten De Nachtgasten ACTIVITEITEN O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 14 oktober 2015 24 SCHIEDAM - Stichting Kunst- Werkt gaat per 31 december Pand Paulus verlaten. Nadat de gemeente Schie dam eind vorig jaar is opge houden met de structurele subsidie van de stichting, hebben ze dit jaar met nog een laatste gift van de ge meente en een korting in de huur, de vaste expositieplek zelf kunnen bekostigen. Nu de eigenaar heeft aangege ven komend jaar weer de volledige huur te willen, kan KunstWerkt helaas niet anders dan concluderen dat ze dat niet op kunnen bren gen, en dus afscheid moeten nemen van Pand Paulus. KunstWerkt is met enkele alternatieven bezig om vol gend jaar toch weer door te kunnen gaan met de vaste activiteiten. "Hoe wel we Pand Paulus niet meer tot onze beschikking zullen hebben, gaat Stich ting KunstWerkt door met- bestaan. Vanzelfsprekend houden we u op de hoogte als er ontwikkelingen zijn omtrent een nieuwe loca tie", schrijft de stichting. Tot die tijd is er echter nog volop kunst te zien! "Scherven brengen kunst" - tot en met zondag 1 novem ber. "De handschoen in de kunst" - van 8 november tot en met 6 december. "Kunstkerst" - van 11 tot en met 20 december. SCHIEDAM - In Wenneker Cinema draait tijdens de herfstvakantie de jeugdfilm Inside Out. Opgroeien gaat niet zonder vallen en opstaan, en dat geldt ook voor Riley. Wan neer haar vader een nieuwe baan krijgt in San Francisco, moet ze haar leventje in het Midden-Westen van Ame rika achter zich laten. Riley laat zich, net als iedereen, leiden door haar emoties: Plezier, Angst, Woede, Afkeer en Verdriet. De emoties wo nen in het Hoofdkwartier, de commandoruimte in Ri ley's hoofd, waar ze haar van advies voorzien bij de dagelijkse dingen. ZA 17/10 15.00 KZ MA 19/10 15.00 KZ Dr 17/20 15.00 KZ WO 21/10 15.00. Reserveren kan via de VVV Schiedam, tel. 47330 00 of via www.wennekercinema.nl. Reservering alleen geldig met hét door de VVV verstrekte reserveringsnummer. SCHIEDAM - Van donderdag 15 tot en met zondag 25 ok tober vindt op diverse loca ties in de binnenstad weer het Fo tofestival Schiedam plaats. Tijdens het laatste weekend van het Fotofestival gaat de wintertijd in en dat betekent: een uur extra festivaltijd! In dit extra uur waarin tijd eigenlijk niet bestaat, gaat in ieder geval geen minuut verloren. Met een avond- (en nacht-!) vullend programma van Nachtgasten, het groot ste improvisatiegezelschap van Nederland. Wij mogen voor deze voorstelling twee kaarten weggeven! Het is de nachtmerrie van elke acteur, je staat op het toneel voor een volle zaal zonder te weten wat je tekst is of waar de voor stelling überhaupt over gaat. Dit is het concept van Nachtgasten! Het publiek kent wel alle ins outs en ziet hoe acteurs worstelen met de keuzes die ze moe ten maken, hoe ze zich verliezen in hun rollen en emoties. De vaste acteurs waar je op kunt rekenen zijn Yorick Zwart, Koen Wou- terse en Niels Croiset. Deze Nachtgasten werken met be kende en onbekende gasten als Aart Staartjes, Erik van Muiswinkel, Peter Bolhuis, Cas Jansen en Loes Luca. Zaterdag 24 oktober van 22.30 uur tot 03.00 uur in de Monopole op de Hoogstraat 99. Ticket: 15 euro, aanmel den via: info@fotofestival- schiedam.nl Meer informatie over het Fo tofestival Schiedam 2015 en het programma op: www. fotofestivalschiedam.nl. Wil je in aanmerking komen voor de twee vrijkaarten, mail dan naar: redactie.ns@ wegenermedia.nl en vertel waarom jij ze moet krijgen. Jamboree On The Air Vrijdagavond 16'oktober vanaf 22.00 uur gaan de Scouts van de Scouting Taizé-groep weer druk aan de slag met 5 zend stations en 2 internet stations verbindingen te leggen met Scouts in Nederland, Europa of an dere delen van de wereld. Dit gaan zij doen onder leiding van een 4-tal ervaren zendamateurs. Om die verbindingen te kunnen maken, zijn een drietal spellokalen van het clubgebouw van de Scouting Taizé-groep omgebouwd tot zend stations. In de lokalen staan dan opgesteld 5 zendstations voor de korte golf, de lange golf en FM-banden. Rondom het gebouw staan een 5 —tal zendmasten die weer met ruim 300 meter kabel gekoppeld zijn aan de zendstations. De kleinste mast zal een 5 6 meter hoog zijn, maar er staan ook antennes op ruim 15 meter hoogte, alles om een zo'n goed mogelijk bereik en ontvangst te krijgen. Dit alles is nood zakelijk om de JOTA, de Jamboree On The Air voor de Scouting Taizé- groep een succes te ma ken. Wereldwijs nemen er 160 landen deel. Escudostraat 9 Barendrecht T. 010 - 820 09 44 Lucebertstraat 34 Spijkenisse T. 0181 - 89 53 30 Parallelweg 4 Sliedrecht T. 0184-49 34 99 www.aupingplaza-barendrecht.nl www.aupingplaza-spijkenisse.nl www.aupingplaza-sliedrecht.nl Nederlands vakmanschap, dat is waar Auping al meer dan 125 Jaar voor staat. Dé garantie voor goede kwaliteit. En dat blijkt waft de Auping Vivo matras is door de'£onsumentenbond wederom bekroond met het predikaat 'beste uit de test'. Laat je in on;?e winkel adviseren welke matras de besté keuze is voor jou! Profiteer nu tijdelijk van 20% voordeel op alle Auping (top)matrassen. Kijk voor meer informatie op auping.nl/matrasvoofdeel "In de actieperiode van 3 oktober t/m 22 november 2015 Auping nights, Better days

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 24