Optimale ondersteuning en drukverlagend TEMPUR USnliAn an L.||nl Laatste kaarten Staconcert The Stones in nipnup Cll Udllcl Johan Goossens het Wennekerpand Van der Laan Woe Persoonlijk contact Advies op maat Altijd de beste prijs Oude bed retour in overleg GRATIS parkeren voor de deur Uw TEMPUR® advisuer in de regio: Escudostraat 11 2991XV Barendrecht 010 438 41 63 Ingang Auping Plaza www.slaapwel.nl Alexander Slapen O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 14 oktober 2015 25 Reis met ISH en De Junior Company van Het Nationale Ballet mee naar de betoverende wereld van Narnia. Een unieke voorstelling vol hiphop en ballet voor het hele gezin. Door het theater SCHIEDAM - Gebaseerd op de tijdloze boekenreeks van C.S. Lewis en latere verfil ming door Disney, wordt dit beroemde verhaal nu uitgevoerd in een verras sende samenwerking tussen twee danswerelden die nog nooit eerder is vertoond. De leeuw, de heks en de kleerkast gaat over vier kin deren, die op bezoek zijn in een groot landhuis. Bij het verstoppertje spelen komen ze in een klerenkast terecht en vandaar uit belanden ze in een spannend bos waar het altijd winter is. In de mysterieuze wereld van Narnia worden ze gecon fronteerd met de strijd tus sen de legers van 'het goede', aangevoerd door de leeuw Asian, en de legioenen van 'het kwade' onder leiding van de Witte Tovenares. Net als in alle sprookjes spelen opoffering, machts wellust, verlossing en de overwinning van het goede een grote rol. Marco Ger- ris en Ernst Meisner geven hier een eigen, hedendaagse draai aan. Info Narnia - De leeuw, de heks en de kleerkast is woensdag 14 oktober, om 19.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Deze voorstelling heeft een adviesleeftijd vanaf 8 jaar. Toegang: 21,50. Reserveren kan via de kas sa, telefonisch via telefoon nummer (010) 2 467 467 of 24 uur per dag via www. theateraandeschie.nl. Cabaretier, schrijver en le raar Johan Goossens brak eind 2014 door met zijn boek Wie heeft er wél een hoek bij zich? In zijn nieuwe voor stelling Daglicht probeert hij zich te settelen. Hij vindt een fijn huis, sluit vrede met zijn leerlingen, trekt zich te rug in het klooster en begeeft zich op het kronkelende pad van de liefde. Benieuwd naar wat dit gaat worden? Daglicht is woensdag 14 ok tober, om 20.15 uur te zien in het Wennekerpand. Toe gang: 21,00. Reserveer toegangskaarten via www.theateraande- schie.nl. Na het grote succes van vo rig seizoen, is het cabaret duo Van der Laan Woe op nieuw te zien in Theater aan de Schie. Vrijdag 16 oktober, om 20.15 uur, spelen Niels van der Laan en Jeroen Woe de voorstelling Alles Erom heen. Het vorige cabaretpro gramma, Buutvrij, werd in 2013 genomineerd voor de beste cabaretvoorstelling van het seizoen. Van der Laan Woe, het muzikale cabaret duo, maakt rake grappen bij het tv program ma De Kwis en was vorig seizoen genomineerd voor de Poelifinario-cabaretprijs. Van der Laan Woe spelen hun vijfde avondvullende programma, toegang: 19,00. SCHIEDAM - Ga mee terug naar die opwindende be ginperiode van The World's Greatest Rock and Roll Band: The Rolling Stones! De Britse tributeband 'The Stones' brengt een buiten gewoon energieke show met alle grote hits van de Rolling Stones uit de jaren zestig. Zondag 18 oktober, om 15.00 uur, vindt er een staconcert plaats in het Wenneker pand. Toegang: 24,00. Zanger Benjamin Wattam pakt het publiek in met zijn flamboyante optreden en lijkt ook nog eens als twee druppels water op Mick Jagger! The Stones wordt gezien als de beste Britse tributeband van The Rol ling Stones. In het concert The Early Years brengt de groep hits en tijdloze Rol ling Stones-songs als I Can't Get No (Satisfaction), Start Me Up, Honky Tonk Woman en Jumpin Jack Flash op het theaterpodium. Met alle energie en charis ma van The Rolling Stones zelf is 'The Stones' een nauwkeurig en getrouw eer betoon aan het geluid en de uitstraling van een echte Stones-show. Compleet met vintage instrumenten, hip pe kostuums en de typische maniertjes. Bespreekbureau Toegang tot deze voorstel ling is: 24,00. Kaarten reser veren voor deze voorstelling kan via het bespreekbureau, geopend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur via: 2 467 467. Online reserve ren kan 24 uur per dag via www.theateraandeschie.nl. De Britse tributeband The Stones brengt een buitengewoon energieke show. Foto: Jamie Maxwell Reis mee naar de betoverende wereld van Narnia met ISH en De Junior Company van Het Nationale Ballet. Foto: Fenna van der Vliet Acties zijn gekSg'töt en met ^nbyerréer 2015 ^aag réar de voorwaarden,

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 25