De traplift voor iedere trap SPARTA FC~OSS ■De Swing-traplift past ook op uw trap. Wedden? Supercompleet naar het Sauerland BESTEL KAARTEN ONLINE VIA www.spartakaartje.nl ZONDAG 18 OKTOBER 14.30 UUR SPARTA STADION ROTTERDAM O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 14 oktober 2015 4 "Mijn trap is zo apart, daar past nooit een traplift op." Dit is een van de meest gehoorde opmerkingen volgens onze adviseurs. Hun antwoord is steevast: "Wedden van wel? Wij hebben namelijk de Swing." De Swing-traplift is niet al leen ons eigen paradepaard je, maar ook de blikvanger én steun en toeverlaat in steeds meer woningen. Dat komt op de eerste plaats door onze ingenieurs, die deze traplift zo ontworpen hebben dat hij op iedere mo gelijke trap past. Dus ook die van u. Voor eljre situatie Of u nu een wenteltrap heeft, een trap met een of meerdere bochten, of een heel smalle opgang, binnen enkele uren hebben onze monteurs de traplift bij u geïnstalleerd die perfect bij uw woonsituatie past. Maar de Swing biedt meer voordelen: dankzij onze ASL-technologie, waardoor de stoelzitting kan draaien tijdens het gebruik, kunnen we de Swing ook doortrek ken naar hogere etages. Met één traplift maakt u uw hele huis dus weer voor iedereen R bereikbaar! Bovendien gaat de Swing heel efficiënt met de be schikbare ruimte om. Onze monteurs installeren de traplift doorgaans aan de binnenkant van de trap. Zo blijft de kant waar de leu ning zit beloopbaar voor medebewoners, kinderen of mantelzorgers, zodat ook zij ongehinderd en veilig naar boven en beneden kunnen gaan. Tevreden De Swing-traplift heeft dankzij zijn veelzijdigheid al heel veel klanten kunnen overtuigen. Een zeer tevre den gebruiker vertelt: "Om eerlijk te zijn, heb ik de aan schaf van een traplift zo lang mogelijk uitgesteld. Ik was Win een KreaDoe byClaire w. haakpakket Kllk&Wm Ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie er vast van overtuigd dat die nooit op mijn trap zou pas sen. Wel dus, bleek al snel bij het bezoek van de adviseur van ThyssenKrupp. Zelfs op mijn krappe, steile trap ga ik moeiteloos met mijn Swing- traplift naar boven en blijft de trap toch perfect beloop- baar voor mijn vrouw. Ik zei vanmorgen nog tegen haar ThyssenKrupp tkencasa.nl/thuis 0800 - 5003 dat we dit echt veel eerder hadden moeten doen. Ik ben weer mobiel, ik heb weer toegang tot de zolderverdie ping-en kan daar mijn hobby weer oppakken." Informatie Ook u kunt een gesprek aanvragen met een van de adviseurs van Thyssen Krupp, zodat u samen kunt bekijken hoe de Swing er in uw huis uit zou kunnen zien. Uiteraard is dat bezoek kosteloos. U kunt hiervoor' gratis bellen naar 0800 5003 of een uw e-mail sturen naar info@tkencasa.nl. U kunt ook gratis informatie aanvragen via onze website tkencase.nl/thuis. Wedden dat we ook voor uw huis de juiste traplift kun nen maken? Profiteer van voordeel tot 105,- per persoon bij 5 dagen! Maritim Hotel Schnitterhof* Dit unieke 4-sterren-plus hotel is gevestigd in traditionele vak werkhuizen en beschikt o.a. over gratis wifi, een lift, bar, restaurant, binnenzwembad en mooie kamers. Kras-klantbeoordeling8,2. Inclusief: 3/4/5 dagen verblijf in Maritim Hotel Schnitterhof Welkomstdrankje en fles water bij aankomst Ontbijtbuffet 2 x diner (op le en 2e avond) Gratis gebruik zwembad, sauna en fitness Aankomst van 24 oktober 2015 t/m 30 juni 2016 Voor informatie en/of boeken ga naarwww.kras.nl/LR51801 of bel 0900-9697 (70 cpg) o.v.v. LR51801 Deze aanbieding is geldig t/m 28 oktober 2015. Prijzen zijn p.p. o.b.v. 2 personen. Exclusief reserveringskosten en Calamiteitenfonds deweekkrant.nl/webwinkel categorie reizen autovakanties Profiteer van dit aanbod bij: Specsavers Vlaardingen Liesveld 19 Tel. 010 435 9769 Actie is geldig t/m 31 oktober 2015 op een geselecteerd aantal monturen. In combinatie met actie Ze bril gratis of gratis giasoptie naar keuze bij monturen met een reguliere vanaf prijs van €79. U kunt uw gratis tweede bril kiezen uit dezelfde of een lagere prijsklasse, hierbij geldt de SALE-prijs. Maxi aanbieding per persoon. Vrabg naar de voorwaarden in de winkel of kijk op Specsavers.nl. Promocode 15523 2015 Specsavers Optical Group, AH rights reserved. Kom met het OV. specsavers.nl B specsaversnederland

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 4