IsS Amandel r* speculaasjes 200 gram I Hazelnoot slagroomtaartje 5," Wie durft? De mega wipe-out baan Snelle verlichting bij droge, branderige en vermoeide ogen Veilig de winter in Herfstvakantie in de bieb &]>akkerts> aMwerlaaii edukans Heerlijke, kruidige speculaas Ondernemen Buurtgenoot mogelijk op voor een betere uitkijk bij overval buurtsuper wereld '6 maanden houdbaar na opening' www.bakkerammerlaan.nl Ga naar edukans.nl/schoenmaatjes en doe mee! De aanbiedingen gelden van donderdag 15 t/m woensdag 21 oktober O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 14 oktober 2015 5 Voelen de ogen droog, vermoeid of branderig aan? Weinig traanvocht kan de oorzaak zijn. Droge, branderige ogen zijn met 2 natuurlijke ingrediënten prima te onder steunen. Hyaluronan en Euphrasia (ogentroost) vormen een effectieve en unieke combinatie voor snelle verlichting en aanhoudende bevochtiging van droge ogen. 27% van de Nederlanders heeft wel eens last van droge ogen. O.a. door droge lucht, tv kij ken, hormonen, contactlenzen, medicatie of na een operatie (bijvoorbeeld staar"). Belang van vochtige ogen Traanvocht werkt als een on misbaar beschermlaagje voor het oogoppervlak. Droge ogen daarentegen kunnen leiden tot hinderlijke verschijnselen. Vari ërend van een licht irritatie gevoel aan de ogen tot droge, branderige ogen. Snelle verlichting, aanhoudend bevochtigend A. Vogel Oogdruppels1 bevat een unieke combinatie van 2 natuurlijke ingrediënten: hyaluronan en Euphrasia offici nalis (ogentroost). Hyaluronan heeft de eigenschap dat het vochtdeeltjes kan vasthouden en de traanfilm kan aanvullen en stabiliseren. Zodat de ogen aanhoudend comfortabel blijven aanvoelen. A.Vogel Oogdruppels bevatten geen conserveringsmiddelen en zijn óók geschikt voor contacdensdragers en gevoelige ogen. De druppels zijn na opening 6 maanden houdbaar. Applicator voor makkelijker druppelen Heeft u moeite met drup pelen in uw oog. Vraag dan de gratis applicator aan via de A.Vogel gezond- heidslijn (0900 - 246 46 46) of stuur een mail naar info@avogel.nl Oogdruppeis Bij dföge, branderige. vermoeide ogen Verkrijgbaar bij drogist, apotheek, supermarkt en gezondheidswinkels. 'Medisch hulpmiddel, lees voor gebruik de gebruiksaanwijzing. *In overleg met uw (oog)arts. In de herfstvakantie bestaat de mogelijk een combideal te sluiten. Hierin zit het entreekaartje, friet met saus naar keuze, snack naar keuze en een drankje, www.optisport.nl/zwembadgroenoord SCHIEDAM - Zwembad Groenoord is de gehele herfstvakantie, van 17 tot en met 25 oktober, open. Elke dag kan er worden gezwom men, maar voor de echte durfals heeft het zwembad die week een aantal extra attracties. In het recreatie- bad heb je natuurlijk al.de glijbaan en stroomversnel ling, maar in het wedstrijd- bad dat 's middags open gaat komt een loopmat te liggen. Daarnaast komt er een Mega Wipe. Out baan in het bad van. wel 13 meter lang 'en 4 meter breed. Wie durft? SCHIEDAM - De leerlingen van Lyceum Schravenlant die nu in klas 4-havo en 4-vwo zitten, hebben vorig school jaar meegedaan aan de Day for Change actie. Onder begeleiding van hun docent Economie, dhr. De Kort, zochten de leerlingen naar mogelijkheden om rtiet een microkrediet een winst gevende onderneming op te zetten. Het verdiende geld gaat naar Stichting Day for Change, die zorgt dat het ten goede komt aan ondernemers in ontwikkelingslanden door steun te verlenen aan micro- financieringsprojecten. De leerlingen kwamen met de leukste initiatieven. Zo zijn er groepjes geweest die statiegeld flessen hebben opgehaald; andere groe pen verkochten ondermeer appeltaarten, Turkse piz za's en cupcakes. In totaal is 595,- opgehaald voor de stichting. SCHIEDAM - Rotmans Buurt super in de Westfrankeland- sestraat is in juli overvallen, terwijl waarschijnlijk buurt genoot Sanjivkoemar K. (24) op de uitkijk stond. De Schiedammer bood de ille gaal in het land verblijvende Surinamer Shawn W. (19) ook vlakbij een vluchtplek in de woning van zijn va der in de Aleidastraat, waar de twee zijn aangehouden. Justitie eiste onlangs tegen beiden eerder voor gewelds misdrijven en diefstallen veroordeelde verdachten drie jaar cel. Shawn wordt daarna uitgewezen. Bij de overval in Rotmans Buurt super, die al veel vaker ten prooi viel aan criminelen, spoot de 27-jarige caissière eerst deodorant in de ogen van de man, die even te rugdeinsde, maar toen op nieuw dreigend naar voren kwam met zijn vleesmes. Uit de op de grond kapot gesmeten kassa vist hij 550 euro en neemt de kuierlat ten. De kassajuffrouw werpt nog flessen bier achter hem aan en zet de achtervolging in met een andere buurtge noot naar de 'woning in de Aleidastraat, waar ook het steekwapen was verstopt en de opvallende bolletjesjas van de overvaller hing en beiden zijn aangehouden. „Kijkt u maar niet naar de publieke tribune dat vindt het slachtoffer beangsti gend," zei de rechter toen de overvaller zijn 'sorry' uitte richting kassajuffrouw. De niet gedetineerde buurt genoot bleef zijn onschuld volhouden. „Ineens ging hij een overval plegen, terwijl we iets te drinken gingen kopen. Ik bleef buiten wach ten. Ik heb hem in mijn huis gelaten, omdat ik een vriend niet buiten laat staan." SCHIEDAM - Het Repair Café staat zaterdag 17 oktober in het teken van fietsverlich ting. In samenwerking met de ANWB Lichtbrigade wor den fietsen gecontroleerd en zodanig hersteld dat ieder een weer veilig de winter in kan. Natuurlijk kunnen er ook allerlei andere spullen worden gerepareerd die je anders zou weggooien zo als koffiezetapparaten, stof zuigers en c.d.spelers, maar ook bijvoorbeeld kleding of meubelen. Het Repair Café is in ont moetingscentrum 'De 5 Mo lens' aan de Nieuwe Dam- laan 818 van 09.30 tot 12.00 uur. Tijdens de herfstvakantie zijn er op maandag-, woens dag- en vrijdagmiddag crea tieve activiteit voor kinderen van 6-12 jaar in de Biblio theek in de Korenbeurs aan de Lange Haven 145. Op maandag 19 oktober om 14.00 uur geven 'Esther Pie- terse Workshops' en 'Irado' de workshop Creatief met plastic en straatjutten'. Woensdag 21 oktober om 14.00 uur kunnen kinderen zelf lijm en kneedsmurrie maken en proefjes doen met dingen die drijven en zin ken. Op vrijdag 23 oktober om 14.00 uur draait de Disney- film Cinderella in de Bibli- oscoop. De Schiedammer houdt vol niets met de overval te maken te hebben. Uitspraak over twee weken. Alle lichten uit! Kom naar de Nacht van de Nacht op zaterdag 24 oktober en geniet van de pracht van de donkere nacht. Kijk voor alle activiteiten bij jou in de buurt op: www.nachtvandenacht.nl 4^ de natuur en milieufederaties saÉMMBI

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5