'Juventus moet nog het één en ander leren' Dammers verbazen zichzelf Abonnement kopen? Dat kunnen we ook online Magere start Winnende vechtsporters Feestje bij Nexus Stoffeerwerk Leerbewerking 6 Standaardpunten van Miedema Tafeltenniswinst r Dat noemen we Aardig Onderweg O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 oktober 2015 10 Juventus leeft helemaal op. De basketballers hebben weer een eigen dak boven het hoofd en dat motiveert. Door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Peter Snel loopt' al heel wat jaartjes mee. Speelde zelf ooit in de hoofdmacht en stortte zich daarna op de training van de volgende generatie. Zo leidde hij de mini's en onder-16. Totdat hij twee jaar geleden even de hand doek gooide, maar recent de draad weer oppakte en samen met Michel Baas de mannen leidt. "Een jong team. Jongens van onder 22, die best nog het één en ander moeten leren." Vandaar, dat hij het ze vergeeft, dat ze pas éénmaal winnend van de sporthalvloer stapten. Met bij het laatste verlies (71-69) de kanttekening, dat hij drie basisspelers plus de lengte Peter Snel: "Dit jonge team gaat voor een plaats in de middenmoot. Laatste worden we zeker niet." van zijn 2 meter lange center miste. "Dat maakte die wed strijd tot een formaliteit." Het gaat goed komen, voegt hij er aan toe. "We hebben een team in opbouw en ge ven de jongens ruim de tijd om te leren. Ze werken er hard aan. Verliezen van be tere ploegen is niet erg. Daar leren ze van." De trainers gaan er van uit, dat de bas ketballers na de jaarwisse ling de schroom van zich af schudden. "Ze zijn zeker in staat om de middenmoot te halen." Dat de club in sport hal Oost weer beschikt over een eigen kantine werkt ook mee. "Daarmee wordt de binding met de vereniging optimaal." SCHIEDAM - Startte Van Stigt Thans/Schiedam in de vori ge competitie tegen zwakke teams en verzamelde het al meteen voldoende punten om de ereklasse-status te prolongeren, nu begonnen de dammers tegen drie top- teams. Tegen VBI leverde dat weliswaar verlies op, maar daarna werd Denk&Zet ge klopt en werd de confron tatie met Hijken zaterdag af gesloten met een gelijkspel. "Drie punten is meer dan we van tevoren verwachtten", stelt Frits Luteijn, die opti maal presteerde met winst op de sterker geachte Okken. Na een partij van zes uur was Van der Stap ook dicht bij winst maar kwam net als zeven teamgenoten niet ver der dan remise. SCHIEDAM - De schakers van Fianchette hebben, leerde de analyse achteraf, de pun ten onnodig achtergelaten bij Charlois Europoort 4, dat met 4,5-3,5 won. Zo zag Rene Mersch een verdedigingszet van zijn tegenstander over het hoofd en moest uiteinde' lijk genoegen nemen met re mise. Martijn van der Vaart had een remise kunnen oogsten ware het niet, dat hij zich verkeek en verloor. Dat deden ook Jos Kruidenier en Bas van Driel. Winst was er wel voor Martin van der Hidde en Ron Burgerhout. Arie Verschoor en inval ler Cenk Ergen oogsten via een remise een half punt. Het was niet genoeg voor de eindzege. SCHIEDAM - Sportinstituut Schiedam en Ped's Sport Centre waren met grote af vaardigingen present op het jaarlijkse Bernisse Be- rentoernooi in Zuidland. Het leverde de judoka's van Ped's zeven eerste, elf twee de en tien derde plaatsen op. Ook SI-juduka's haalden het podium: achtmaal als eer ste, vijf keer als tweede en zesmaal als derde. Andere leerlingen van SI waren ac tief op het Internationaal Alkmaar Open toernooi. Daar wonnen Aron Lus- senburg in de categorie -12 jaar/-42 kg en Tim Banen in -21 jaar/-60 kg. Chandra de Vos en Lieke Breedveld werden tweede en Danny De E-pupillen van korfbalvereniging Nexus bezorgden Nieuwerkerk E7 op de laatste speeldag van de najaarscompetitie een 15-4 nederlaag. Het zorgde voor feest in het Schiedamse kamp, want dankzij de overwinning werd de eerste plaats en het kampioenschap veilig gesteld. Foto: PR Ambachtelijke meubelstofïeerderij Leerspecialist Antiekrestauratie /5S+ Interieuradviseurs ~^<V| IEDEMA zn. Wij stofferen ieder soort meubilair en zijn onder andere gespecialiseerd in ARTIFORT, LEOLUX, GELDERLAND ROLF BENZ, PANDER en OISTERWIJK meubelen wij zijn gespecialiseerd in het repareren en herstofferen van CHESTERFIELD meubelen. CBW-erfeend Gommel, Hidde van Hernen en Nigel Bruinsel derde. Taekwondo De taekwondoka's van Ped's Sport Centre hebben op het Zeewolder Flevo Cup-toer nooi als club het beste ge presteerd en, net als in 2014, de wisselbokaal gewonnen. Het toernooi met wedstrij den in sparring (gevecht) en tuis (stijl) leverde Tom Stoffels, Kim van der Waal. Annabel Stoffels (2x), Romy Wigmans, Brandon Schaap en Chaid El Khaddari een eerste plaats op. Viermaal bereikte een Schiedammer als tweede het platform en driemaal als derde. Het toer nooi telde 125 deelnemers. SCHIEDAM - Door in Veenen- daal met 3-7 te winnen van SKF, de nummer laatst van de eerste divisie B, zijn de tafeltennissers van Scyedam een beetje in de richting van lijstaanvoerder Salaman ders geschoven. Nermin Smajic toonde zich weer een grootmeester door drie enkelpartijen winnend af te sluiten. Jeroen Bastiaanse voegde er twee punten aan toe en Laurens van Raadsho ven één. Ook de dubbel met Smajic en Bastiaanse kwam in Schiedamse handen. Het zorgt er voor, dat het totaal van Scyedam 32 punten is. Salamanders staat op 39 en Red Stars en Scylla 3 op 25. Deze ploegen speelden wel een wedstrijd minder. Geen transport en voorrijkosten Levering onder CBW voorwaarden Garantie Voor al uw bies, mat- en vlechtwerkzaamheden Grote collectie stof en leer Uitsluitend beste kwaliteit materiaal Geen aanbetaling Miedema en Zn. Dam 22 Schiedam Tel. 010-2734727 Miedema en Zn. Veldweg 22 Bussum Tel. 035-6912905 Miedema en Zn. Goejanverwelledijk 48a Gouda Tel. 0182-599220 Miedema en Zn. Kleiweg 135 Rotterdam Tel. 010-2188876 Miedema en Zn. Kamp 60 Amersfoort Tel. 033-4723577 www.ret.nl/webwinkel

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 10