JUMPER IbUMN BI de |pr Nieuw in Schiedam: 'Welzijn op recept' I P7PrS3CtlP Vijf euro korting op een Emmy Verhey geeft afscheidsconcert il Royal Canin 1233 FSSS Bonzo O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 oktober 2015 12 QUART In de nacht van zaterdag 24 op zondag 25 oktober gaat de wintertijd in. In deze nacht wordt de klok om 03.00 uur een uur terug gezet. Dat betekent een uurtje langer slapen deze nacht, maar het betekent ook dat het de komende tijd 's avonds eerder donker wordt. De wintertijd gaat ieder jaar in het laatste weekeinde van oktober in. Met het terugzetten van de klok tot de wintertijd is het echter nog geen winter. Die start officieel op 20 december. SCHIEDAM - Op 1 september is in Schiedam 'Welzijn op Recept' gestart. Doel is om inwoners met psychosoci ale problemen te helpen zelf hun klachten te boven te ko men. 'Welzijn op Recept' (WOR) is een bijzondere samenwer king tussen het Servicepunt Vrijwilligerswerk, Senio renwelzijn Schiedam en de huisartsenpraktijken Dam- zicht en Havenbogen. Veel mensen die regelma tig de huisarts bezoeken, kampen met psychosociale problemen. Die kunnen het gevolg zijn van ingrijpende gebeurtenissen, relatiepro blemen of een zieke partner. Het uit zich vaak in licha melijke klachten, somber heid, stress, angstklachten en eenzaamheid. Een groot deel van deze groep hoeft hiervoor geen medicijnen of een verwijzing naar psycho logische zorg. 'Welzijn op Recept' betekent dat een huisarts of praktijk begeleider voor Schiedam- kaartje voor 30 oktober Voor het afscheidsconcert van violiste Emmy Verhey, vrijdag 30 oktober, kunnen lezers van het Nieuwe Stadsblad vijf euro korting krijgen per kaartje. Door de redactie mers met (dreigende) psy chische klachten een recept voor 'welzijn' kunnen uit schrijven. Daarmee kunnen ze terecht bij een 'welzijns- adviseur' die hen coacht op weg naar ondersteuning, activiteiten en sociale con tacten. De welzijnsadviseur krijgt ondersteuning van vrijwilligers die letterlijk de mensen onder hun hoe de nemen. Op deze manier krijgen Schiedammers weer plezier in hun dagelijks le- SCHIEDAM - Nog één keer komt de internationaal vermaarde violiste Emmy Verhey naar Schiedam. Vrijdagavond 30 oktober speelt zij haar afscheids concert in de Westvest90- kerk, samen met altviolist Giles Francis, celliste Amparo Lacruz en de pianisten Paul Komen en Nata Tsvereli. Op het programma staan haar meest dierbare werken: het Pianokwartet in Es opus 47 van Schu mann, de Sonate voor viool en piano van Jana- cek en het Pianokwartet in Es opus 87 van Dvorak. Het optreden maakt deel uit van een landelijke afscheidstournee. Emmy Verhey debuteerde in 1961 op twaalfjarige leeftijd met het Frysk Orkest in Leeuwarden. In de halve èèuw die Nog een keer genieten van violiste Emmy Verhey? Kom dan 30 oktober naar de Westvestkerk. Foto: Mikhail Vaneev volgde bouwde zij aan een imposante carrière. Emmy speelde samen met grote namen als Yehudi Menuhin, Igor Oistrach en Maria Joao Pires. Zij soleerde onder dirigenten als Jansons, Chailly, Vonk en Haitink. Emmy Verhey heeft meer dan vijftig plaat- en cd-opnamen op haar naam staan. Exclusieve aanbieding Als lezer van het Nieuwe Stadsblad ontvangt u in de voorverkoop 5,00 korting op uw ticketprijs voor het vrijdagavond- concert. U betaalt slechts 20,00 per ticket. Bestel Uw kortingskaarten via nieu- wenhuis@westvest90.nl of 06-29354520. Vermeld daarbij 'Actie Nieuwe Stadsblad'. Concert Afscheidsconcert violiste Emmy Verhey. Vrijdag 30 oktober 2015, West- vest90-kerk, Westvest 90, aanvang 20.15 uur. Voorafgaand aan het concert zijn er vanaf 19.30 uur ook kaarten verkrijg baar in de kerk, tenzij uitverkocht. Meer info Tickets Info via de website: www.westvest90. nl. Ook kan er altijd voor meer informatie even ge beld worden met nummer 010-4260756. PK3F1B558R eze aar|kiedingen zijn alleen geldig in onderstaande vestiging t/m 8-11-2015. I Jumper Maassluis Jumper Hoogvliet Jumper Vlaardingen Jumper Almere Elektraweg 2C Lengweg 29 Dirk De Derdelaan 5 Markerkant 1006 r 1 Maassluis Hoogvliet Vlaardingen Almere ^JUMPER j) T: 010 - 59 12 361 T: 010 - 41 64 610 T: 010 - 4660032 T: 036 - 52 98 400 z JisrikW Gourmet Gold SUPERSTUNT! Blanco Xtreme Supreme

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 12