gpi) Lezersactie 2,00 korting "Highlights of The Messiah" L Wat is er te doen in Schiedam? 99?5 Altijd en overal klaar voor iedere klus! 187-delige b 256-delige Toolwelle gereedschapstrolleys weekkrant.nl/webwinkei Inclusief Toolwelle G-ouden Ra+elsleu+else+ O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 21 oktober 2015 14 Concert door het Golden Circle Ensemble, 30 oktober 2015 Immanuëlkerk Maassluis Vrijdag 30 oktober van 20.00-21.15 uur is er in de Immanuëlkerk van Maas sluis een concert van het Golden Circle Ensemble o.l.v. John Bakker. Het Golden Circle Ensemble is een ensemble dat bestaat uit jonge mensen (stude rend of net afgestudeerd) van het Koninklijk Conservatorium van Den Haag of het conserva torium van Amsterdam. Deze keer zal het Golden Circle Ensemble "High lights" uit de Messiah ten gehore brengen. De organist André de Jager zal alles op het orgel be geleiden. Het programma bestaat uit mooie koor werken afgewisseld met meerdere solo's en prachtig vioolspel door Leonid Nikishin. Werken als For unto us a Child is born, And the Glory of the Lord, Hallelujah, Every Valley, Rejoice en Why do the nations maken onder deel uit van het prachtige programma John Bakker is de dirigent Dialoojgontbijt Op 29 oktober om 8.30 uur hebben SWSWelzijn Schie dam, enkele gemeenteraads leden en leden van stichting Meredia een Dialoogontbijt in het Stadskantoor. Tijdens het ontbijt gaan ze in dialoog over het thema: 'Hoe kan ik mensen uit andere culturen en met een andere religie blijven respecteren?' Dit ontbijt is een voorproefje van de Dialoogactiviteiten op 13 november. Vrijwilligers Inloophuis 'de Boei' is een plek waar mensen die kan ker (gehad) hebben en hun naasten gezelligheid, ont spanning en een luisterend oor vinden op maandag, dinsdag en woensdag van 10.00 tot 16.00-uur. De Boei is op zoek naar vrij willigers die een paar uur beschikbaar zijn als gast vrouw/heer en een vrijwil lige kok die op dinsdag een warme lunch wil bereiden. Heb jij die paar uurtje over? Loop dan eens binnen bij De Boei Dam 30. Rollatordansen Heb je een rollator en hou je van bewegen op muziek en gezelligheid dan is rollator dansen iets voor je. Ontdek hoe je gezellig met een groep kunt dansen op muziek met je eigen rollator. Irma Gast van Dance- Partyplace Gast komt zondag 25 okto ber om 13.30 uur naar het Hof in Zuid om je gratis ken nis te laten maken met rol latordansen. Internet Voor wie al aardig overweg kan met internet, maar er meer mee wil doen, organi seert Bibliotheek Schiedam de cursus Internet voor ge vorderden. De cursus wordt op 29 oktober, 5,12 en 19 no vember van 10.15 tot 12*15 uur. Kosten: 30 euro. van dit ensemble. John werkt als "director of music" bij de Ameri kaanse Protestantse Kerk te Den Haag, waar hij Henry Blackmon heeft opgevolgd. De vaste organist van het ensem ble is André de Jager die regelmatig koor en samenzang begeleidt op de samenzangavondén in de Immanuëlkerk. Met deze concerten waaraan zangers uit veel verschillende landen meewerken brengen we klassieke muziek dichter bij de mensen. De getalenteerde musici zorgen samen door hun fantastische klankkleur voor een concert op hoog niveau. Al met al een mooi programma, omlijst door iets lichtere muziek. Het concert van het Golden Circle Ensemble vindt plaats op vrijdag 30 oktober in de Immanuël kerk in Maassluis(Lange Boonestraat 5). De deuren gaan open om 19.30 uur. Het concert start om 20.00 uur. Kaarten zijn aan de deur te koop voor 12,50 euro per volwassene en 5 euro per kind. Daarnaast zijn de kaarten voor 10 euro per stuk te bestellen via: reservering® goldencirclesmp.nl of via de website: www.goldencircle8mp.nl Programma Najaar 2015 in de Doelen Rotterdam Zondag 1 november Simon Garfunkel Tribute De Simon Garfunkel Revival Band is misschien wel de beste Revival band van het wereldberoemde duo Simon Garfunkel. Waar ze ook optreden, deze sympathieke volbloed-muzikanten laten een blijvende indruk achter op het enthousiaste publiek en zorgen voor lovende recensies. In hun programma krijgt u prachtige gepassioneerde ballads te horen als Scarborough Fair en Bright Eyes, maar ook klassiekers als Mrs. Robinson, The Boxer, The Sound of Silence maken deel uit van het repertoire, net als het opzwepende Cecilia. Het is indrukwekkend hoe dichtbij Zondag 1 november Zondag 8 november Zondag 15 november het stemgeluid overeen komt met de originele stemmen van Simon Garfunkel. Het resultaat van het geheel is een geweldige muzikale show die geen 'special effects' en andere opzichtige zaken nodig heeft. Sluit uw ogen en u waant zich bij een concert van het fameuze duo. Zondag 22 november Kaartverkoop 13,60 via de Doelen, Bureau Hanson 010-4225244 èn Wegener Media: 010-4699911. M.m.v. Wegener Media, Hanson BV, www.zondagochtendconcerten.nl Goed gereedschap is het halve werk. Uw huis opknappen, de scooter onderhouden of bij vrienden of familie klussen? Klus met betrouwbaar gereedschap uit deze luxe trolley van Toolwelle: Een stevige, afsluitbare koffer op wieltjes! Bestel snel online op: Zondag 20 december elders 299: Toolwelle KraftWorld 187-delige gereedschapstrolley elders Toolwelle KraftRoyal 256-delige gereedschapstrolley

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 14