i I www.woonplus.nl 27 unieke in nieuwbouw 3-kamer woningen de sfeervolle wijk Schiedam-West Reageren? Medio december 2015 levert Woon plus Schiedam 27 driekamerwoningen op aan de Aleidastraat in Schiedam-West; 9 gelijkvloerse benedenwoningen met achtertuin en 18 tweelaagse bovenwoningen met balkon. De woningen worden verhuurd in het sociale huursegment en zijn bestemd voor huishoudens tot maximaal 3 personen. LET OP u vindt de complexadvertentie Aleidastraat op www.woonnetrijnmond.nl onder Kijk ook eens bij ons complex overzicht'. De 3-kamer woningen variëren in huurprijs van 562,- tot 605,- per maand (Dit is exclusief 7,71 servicekosten). Toewijzingscriteria U staat ingeschreven als woningzoekende bij www.woonnetrijnmond.nl Voor 8 benedenwoningen geldt een minimum ^inkomenseis van 21.950,-; er is geen maximum gesteld. Voor de overige woningen zijn geen inkomenseisen. Huishoudens woonachtig in Schiedam krijgen voorrang bij de toewijzing. Maar we nodigen woningzoekenden uit de regio ook uit te reageren. Er is altijd een kans. U kunt met uw woonpas vanaf 26 oktober (20.00 uur) tot en met 30 oktober (20.00 uur) reageren op de advertenties via www.woonnetrijnmond.nl Deze woningen worden gezamenlijk geadverteerd in een complexadvertentie. Onderaan deze complexadvertentie vindt u de drie advertenties van de verschillende woningtypes. Via deze adver tenties kunt u reageren op de woningen. Meer informatie over de toewijzing en de verhuring van de woningen vindt u op Valeriusstraat 3 3122 AM Schiedam E. aleida@woonplus.nl T. (010) 204 51 00

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15