FEESTELIJK VOORDEEL 4 rraa gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam Verkeer, parkeren vervoer De gemeenteraad vergadert: ESCUDOSTRAAT 7 BARENDRECHT 1495,- 21 OKTOBER 2015 Ontwerp-bestemmingsplan Sportplaza Harga Burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam maken ingevolge het bepaal de in artikel 3.8 van de Wet ruimtelijke ordening en artikel 3.12 van de Algemene wet be stuursrecht bekend dat met ingang van 22 oktober 2015 het ontwerp-bestemmingsplan Sportplaza Harga (NL.IMR0.0606.BP0027) ter inzage ligt. Bij de aanleg van de rijksweg A4 Delft-Schiedam is overeengekomen dat het tunneltracé mag worden gebruikt ten behoeve van sport en recreatie. Dit biedt de mogelijkheid be staande sportactiviteiten elders uit de stad, te verplaatsen naar het tunneltracé en de vrij vallende gronden te gebruiken voor nieuwe ruimtelijke ontwikkelingen. Sportplaza.Harga is één van de locaties dié vrijvalt door de verplaatsing van de sportactiviteiten. De locatie wordt getransformeerd naar een gebied waar ruimte is voor detailhandel en andere com merciële functies rond het thema sport, gezondheid en ontspanning. Het plangebied is onderdeel van sportpark Harga en is gelegen aan de westzijde van Schiedam, ter hoogte van knooppunt Kethelplein. Het plangebied wordt aan de noord westzijde begrensd door de aansluiting van de rijksweg A4 op de A20 en aan de oostzijde door de afrit Schiedam-Noord. De watergang aan de zuidzijde van de Hargalaan vormt de zuidelijke begrenzing van het plangebied. Het ontwerp-bestemmingsplan ligt vanaf 22 oktober 2015 gedurende 6 weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 te Schiedam. Het ontwerp- bestemmingsplan is digitaal te raadplegen op'www.ruimtelijkeplannen.nl en via de web site van de gemeente Schiedam www.schiedam.nl .1 Voor vragen of opmerkingen over het ontwerp-bestemmingsplan en de verdere procedu re kunt u via telefoonnummer 14 010 contact opnemen de heer S.J.C. Hovens, juridisch adviseur ruimtelijke ontwikkeling. Opheffen gehandicaptenparkeerplaats Burgemeester en wethouders van Schiëdam maken bekend, gelet-op het bepaalde in arti kel 26 BABW, dat zij, op basis van artikel 12 BABW in het algemeen belang van het verkeer hebben besloten ondérstaande gehandicaptenparkeerplaats voor een bepaald voertuig in te trekken door het verwijderen van het bord model E6 bijlage I RW met onderbord: Besloten: 14 oktober 2015 kenteken 47-LK-NX Steenstraat 12.3 Het besluit kan gedurende een termijn van zes weken na de dag van deze bekendmaking worden ingezien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket). Overig Splitsingsvergunning Geïnteresseerden kunnen over het onderstaande en voor inzage in (archief-)stukken nadere informatie verkrijgen bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1. Gordonstraat 13A en 13B (3117 MP); vergunning voor het kadastraal splitsen van het gebouw in twee appartementsrechten, verleend 14 oktober 2015.3 De gemeenteraad vergadert: raadscommissie op 27 oktober 2015 Öp dinsdag 27 oktober 2015 vergadert de raadscommissie. De vergadering van de raadscommissie is mede ter voorbereiding op de vergadering van de gemeenteraad van dinsdag 3 november 2015. De raadsvoorstellen die op de agenda staan worden eerst in een raadscommissie besproken voordat ze in de raad worden behandeld. Vergadering dinsdag 27 oktober 2015 Deze vergadering staat onder leiding van mevrouw P.M.E. Zwang. Op de agenda staan onder meer: de Startnotitie integrale Veiligheid; het Meerjaren Beheer en Onderhoudsprogramma 2015 -2010. De vergadering vindt plaats in de Aieidazaal van het Stadskantoor en begint om 19.30 uur. Wilt u gebruik maken van het spreekrecht, meldt u dan aan bij de griffie door te mailen naar griffie@schiedam.nl of te bellen met de secretaris van de commissie via telefoon nummer 14 010.De agenda is te vinden op www.schiedam.nl. Nadere informatie over de vergaderingen kunt u inwinnen via griffie@schiedam.nl. Lees de officiële bekendmakingen op Handige sta-op fauteuils in meer dan 50 kleuren 2;motoren, met opstahulp vanaf www.zitwel.nl GRATIS PARKEREN Woonboulevard Barendrecht 010-456 72 80 Fauteuil Applaus In vele stof- en hout kleuren mogelijk van 895,- voor leense wa teit framogarantie Fauteuil Keuze uit 12 of 3 motoren Vele maten zoals: XS. S, M, L, XL Met of zonder opstahulp Relaxfauteuil Rug- en voeten verstelbaar Veel kleur- en maat- mogelijkheden van 1495,- n Fauteuil Senator Gepatenteerde leverbaar met 5 motoren ENTREE: VIA M00I&M0RE/BURCHTHUYS Luxe fauteuil Stel zelf uw fauteuil samen 50 mogelijkheden Relaxfauteuil Basalt ruime keuze in stof en leder van 1075,- voor Royaal genieten in deze comfortabele relaxfauteuil In hoogte verstelbaar. Rug en voet verstelbaar Vele leer en stof mogelijkheden. Relaxfauteuil Twice 3 motoren, met accu van 2695,- nu ««tvoorai *ds gekocbj Tegen in levering van deze WAARDEBON ontvangt u bij aankoop van een FAUTEUIL een aantrekkelijke INRUIL voor uw

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 17