Woonplus nieuws Nieuwbouwwoningen te huur in de Aleidastraat J Digitiaal reparatieverzoek: 24 uur per dag 27 unieke nieuwbouw driekamerwoningen in Schiedam-West Onderhoud i In de Aleidastraat in Schiedam-West ontwikkelt Woonplus op dit moment 27 driekamerwoningen. De bouw is in juli gestart en naar verwachting worden de woningen nog dit jaar opgeleverd. 'Wij kunnen 27 goede nieuwbouwwoningen toevoegen aan onze woningportefeuille. Woningen die qua gevelbeeld heel mooi passen tussen de bestaande woningen in de wijk', zegt Bob Venhuizen, directeur bestuurder van Woonplus. 'En alle woningen komen beschikbaar voor het sociale huursegment, voor de doelgroep waar wij ons als corporatie specifiek op richten.' Het project aan de Aleidastraat bestaat uit negen gelijkvloerse benedenwoningen met achtertuin en achttien tweelaagse boven woningen met balkon. De woningen worden verhuurd in het sociale huursegment en zijn bestemd voor huishoudens tot maximaal drie personen. De driekamerwoningen variëren in huurprijs van 562,- tot 605,- per maand (exclusief 7,71 servicekosten). Toewijzingscriteria Om in aanmerking te komen voor deze woningen heeft u een woonpas nodig. Deze woonpas ontvangt u bij uw inschrijving op www.woonnetrijnmond.nl. Voor acht benedenwoningen geldt een minimum in komenseis van 21.950,-. Voor de overige woningen gelden geen inkomenseisen. Reageren? U kunt met uw woonpas vanaf 26 oktober (20.00 uur) tot en met 30 oktober (20.00 uur) reageren op de advertenties via www.woonnetrijnmond.nl. De woningen worden gezamenlijk geadverteerd tn een complexadvertentie. Onderaan de com plexadvertentie vindt u de drie adverten ties van de verschillende woningtypes. Via deze advertenties kunt u reageren op de woningen. Meer informatie over de toewijzing en de verhuring van de woningen vindt u op www.woonplus.nl. Impressie benedenwoning Impressie bovenwoning U kunt op elk tijdstip van de dag en alle dagen van de week een reparatie- verzoek digitaal melden. Het verzoek komt bij ons meteen op de juiste plek binnen. We kunnen hierdoor reparatieverzoeken sneller verwerken. Wanneer een reparatieverzoek via de website is gemeld, nemen we binnen één werkdag per e-mail contact met u op. Hoe werkt een digitale aanvraag? Het via de website melden van een repa ratieverzoek gaat eenvoudig. Ga naar www.woonplus.nl en klik op 'reparatie verzoek melden'. De vervolgstappen spreken voor zich. Telefonisch melden Natuurlijk kunt u reparatieverzoeken ook telefonisch bij ons melden van maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 11.00 uur via (010) 204 51 00. Via optie 1 in het keuze menu komt u direct bij de juiste afdeling terecht. Wat te doen bij een spoedeisend reparatieverzoek? U kunt dan ook naar het telefoonnummer (010) 204 51 00 bellen. Na kantoortijd wordt u automatisch doorgeschakeld naar onze wachtdienst. Die helpt u dan verder. Let op: dit geldt uitsluitend voor spoed eisende reparatieverzoeken. Spoedeisende reparatieverzoeken zijn: ernstige lekkage waarbij wateroverlast wordt veroorzaakt; uitvallen van centrale verwarming; gebroken rült(en) in de woning waar door een gevaarlijke situatie ontstaat; inbraak en calamiteiten. Meer informatie? Informatie over (spoedeisende) reparatie verzoeken vindt u op www.woonplus.nl. Algemeen Valeriusstraat 3 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 Website algemeen www.woonplus.nl WE Beheer B.V. T (010) 20 45 204 Colofon Woonplus nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus nieuws verschijnt op woensdag 25 november 2015.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 14