Bouw Anna van Saksenstraat zeker Oranjeburgh Royaal wonen op eigen havel gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam De gemeenteraad vergadert: Nu inhaken! Zelf meebeslissen over de ideale woning kan no 28 OKTOBER 2015 De gemeenteraad vergadert op 3 november 2015 en de raadscommissie op 4 november 2015 Op dinsdag 3 november 2015 vergadert de gemeenteraad om 20.00 uur in de Aleidazaal van het Stadskantoor, Stadserf 1 Op de agenda staan onder meer; de Startnotitie integrale Veiligheid; het Meerjaren Beheer en Onderhoudsprogramma 2015 - 2019. De agenda en de bijbehorende stukken zijn in te zien op de gemeentelijke website, www.schiedam.nl. Wilt u gebruik maken van uw spreekrecht, alleen mogelijk bij de zgh, B-stukken, meldt u zich dan aan bij de griffier door te maiien naar griffie@schie- dam.ni of te beiien met de heer J, Gordijn, 14 010. Wilt u een keer 'gast van de raad' zijn? Mail dan ook naar griffie@schiedam.nl. Wilt u eerst meer informatie daarover? Kijk dan gerust op de website van de gemeente, want 'Politiek is leuker als je weet hoe het werkt!' De raadsvoorstellen die op de agenda staan worden eerst ineen raadscommissie be sproken voordat ze in de raad worden behandeld. Op woensdag 4 november 2015 vergadert dé raadscommissie om 19.30 uur in de Aleidazaai van het Stadskantoor, Stadserf 1. Deze vergadering staat onder leiding van de heer J.K. Meijer en op de agenda staan: de begroting 2016; de fiscale verordeningen. Deze vergadering van de raadscommissie is mede ter voorbereiding op de vergade ring van de gemeenteraad van woensdag 11 november 2015. Wilt u gebruik maken van het spreekrecht in deze commissie, meldt u dan aan bij de griffie door te mailen naar griffie@schiedam.ni of fe bellen met de secretaris van de commissie via telefoonnummer 14 010. jjj De agenda is te vinden op www.schiedam.nl. Nadere informatie over de vergaderingen kunt u inwinnen via griffie@schiedam ,nl. Lees de officiële bekendmakingen op Nog 2 hoekwoningen en 1 tussenwoning beschikbaar. De bouw aan de Anna van Saksenstraat gaat er zeker 'komen. Zeven kopers hebben "ja" gezegd en zijn volop met de planontwikkeling bezig. Zij zoeken nog wel meedenkende deelnemers voor twee hoekwoningen en één tussenwoning. Nu inhaken geeft volop mogelijkheden om snel een royale woning te realiseren tegen een aantrekkelijke investering. Royale afmetingen Bepaal zelfde woning breedte tussen 5,4 en 6,9 meter. Diepte van de woningen 10,5 meter (exclusief uitbouw). Collectief Particulier Opdrachtgeverschap (CPO) Wilt u een woning naar eigen wens laten bouwen en nog voordelig uit zijn ook? Dan is samen zelf bouwen, ook wel Collectief Particulier Opdrachtgeverschap (CPO), iets voor u. Via CPO kunt u samen met uw toekomstige buren zelf uw eigen woning ontwerpen. Impressie (eerdere bouw Oranjeburgh) Meer sfeerimpressies zien of ideeën opdoen? Kijk op: Betaalbaar Woningen zijn te realiseren voor prijzen vanaf 290.000 all-in, hoekwoningen vanaf 375.000. Dit zijn ramingen voor een compleet afgebouw de woning, inclusief grond, architect, aansluitkosten, vergunningen, etc. Uiteindelijk bepaalt u zelf hoeveel u besteedt aan de woning.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 19