sSinïi OPHEFFINGSUITVERKOOP KORTINGEN TOT WEL 70% Wedstrijden Reddings Brigade Eerste lustrum voor Food Event Parti Proef! Buurtgenoot vrijgesproken van overval op buurtsuper Eetstoornissen bij kinderen Mode en lekker eten schiedamcentrum.nl Senvjb&ftèet/)a<we/u/e fta/ita/on niet e/aA/üc/e />a/u/. t fina/óooenóeen e/i eoentueelkorte fe/icj/e. ffiom/ ()r (j/)/(j()e/f c/ft awe/I COURTELLE MODE De Loper 45, Vlaardingen- Holy O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 28 oktober 2015 5 Het was een "drukte van belang in het zwembad, doordat er naast 250 zwemmers ook nog eens veel publiek was meegekomen. Foto: Schiedamse Reddings Brigade SCHIEDAM - Ongeveer 250 zwemmers bevolkten zater dag zwembad Groenoord voor de najaarswedstrijden van de Schiedamse Red dings Brigade. Alle ploegen zwommen vier estafette on derdelen. Bij de aspiranten D (geboren in 2004 en later) won een team uit Gouda. Bij de aspiranten C (2001 t/m 2003) ging Gouda er ook met de winst vandoor. Succesvol waren de Schiedamse meis jes in deze categorie met een derde plaats. In totaal waren er 12 reddingsbrigades aan wezig met 49 teams. SCHIEDAM - De vijfde editie van het achtdaagse Food Event van Partf heeft een kruidig tintje. Net als bij de eerdere Partf Proef! dagen zijn er vier recepten geselec teerd. Die hebben deze keer een winters karakter en bieden inspi ratie voor de feestdagen in december. De Proef! dagen vinden plaats van 1 tot en met 8 november in alle vestigingen van Partf. Partf staat voor versheid en kwaliteit. Daarom wordt ie dereen uitgenodigd om in de winkels te komen ervaren hoe lekker verse kwaliteits producten zijn. Er valt bij Partf altijd wat te proeven, maar in de eerste week van november is dat nog meer: van gekruide noten tot vij gen-chutney, van koffie tot carrotcake en van choco lade tot cashew-dadel truf fels. Partf is in Schiedam te vinden in Hof van Spaland en de Nieuwe Passage. SCHIEDAM - De rechter heeft Schiedammer Sanjivkoe- mar K. (24) onlangs vrijge sproken van betrokkenheid bij de overval in juli op Rotmans Buurtsuper in de Westfrankelandsestraat. Justitie en de overvallen caissière gingen^er vanuit dat de buurtgenoot op de uitkijk stond. Tegen hem en de wel veroordeelde Surina mer Shawn W. (19) eiste de aanklager eerder drie jaar. De laatste is daartoe veroor deeld. De buurtgenoot bood de ille gaal in het land verblijvende Shawn W. (19) een vlucht- plek in de woning van zijn vader, waar de twee eerder voor geweldsmisdrijven en diefstallen veroordeelde verdachten zijn aangehou den. „Ik," vertelde de vrij gesproken Schiedammer, „was daar buiten met hem. Ineens ging hij een overval plegen, terwijl we iets te drinken gingen kopen. Ik bleef buiten wachten en ver baasde me toen hij naar bui ten kwam met de caissière achter zich aan. Ik heb hem in mijn huis gelaten, omdat ik een vriend niet buiten laat staan, maar heb er niks mee te maken." Bij de overval in Rotmans Buurtsuper, die al veel va ker ten prooi viel aan cri minelen, spoot de 27-jarige caissière eerst deodorant in de ogen van de man, die even terugdeinsde, maar toen opnieuw dreigend naar voren kwam met zijn vlees mes. Uit de op de grond ka pot gesmeten kassa vist hij 550 euro kasgeld en neemt de kuierlatten. De kassa juffrouw werpt nog enkele flessen bier achter hem aan en zet de achtervolging in met een andere buurtgenoot naar de woning. Schiedam - In de Koren beurs is er dinsdag 10 no vember vanaf 19.30 uur een lezing over 'Eetstoornissen bij kinderen en jongeren', in de reeks Positief Opvoeden. Tijdens deze voorlichtings avond vertelt jeugdhulpver- pleegkundige Jessy Buth van het CJG Schiedam over eetgedrag, zelfbeeld en eet stoornissen. Er wordt ant woord gegeven op vragen als; wat is een eetstoornis, wanneer is hier sprake van, welke vormen zijn er, waar aan kun je het herkennen en op welke manier kan je als ouder werken aan een op lossing? Deelname is gratis. Aanmelden via advieswin- kel@komkids.nl. SCHIEDAM - Zaterdag 31 ok tober zal een aantal mode winkels uit Hof van Spa- land tonen welke tinten bij de herfst en winter gaan passen. Nieuwe trends in modeland die gepaard gaan met aantrekkelijke aanbie dingen. Tussen 13.00 en 15.00 uur demonstreren de modellen nieuwe creaties. Naast mode is er ook aan dacht voor food. Het evene ment is opgebouwd rondom het thema Duizend-en-één- nacht. Zo kunnen bezoe kers hun schoenen laten poetsen, luisteren naar Ori ëntaalse zangeressen, ken nismaken met de aaibare olifant Dombo of op de foto met Aladin. Schiedammer Sanjivkoemar is door de rechter vrijgesproken van betrokkenheid bij de overval. Gandjapour zn importeur van uitsluitend hoogwaardig kwaliteit handgeknoopte Perzische en moderne handgeknoopte tapijten stopt definitief. Na ruim 41 jaar sluiten wij onze deuren. Nergens vindt u zoveel schitterende tapijten. Laatste weken, weg is pech! Restauratie en reiniging van uw kostbare Pers in eigen ateliër. Vrijblijvend zichtzending aan huis. Bel voor een afspraak. GANDJAPOUB pi 5B SCHIEDAM CENTRUM In de binnenstad van Schiedam wordt een Luikse Markt gehouden: een braderie met een aanbod van zowel nieuwe als gebruikte artikelen. Schiedamseweg 57 Vlaardingen tel: 010-4349971 www.gandjapour.nl 's-Maandags gehele dag gesloten. Voor een goed advies en service:

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5