Drie ton voor Van de Tempel IWH!ï7f!331!ÏI ONZE KI Nieuwe R EINDE VAN MBLV-FEEST 03 HET GEHEIM VAN EEN GOEIE BOL... 22 Dvd en puzzel boek '2 Kleine Kleutertjes' Schiedamse Top 3 bij gintest Programma intocht Sint Verver weer in beroep Plaats zelf je nieuws! Onafhankelijk advies? Woensdag 11 november 2015 Geen feest meer op de Maasboulevard, De Gorzen treurt Oud-burgemeester moet toch betalen Oud-burgemeester Verver moet na 8 jaar procederen toch bijna 3 ton betalen aan de Schiedamse aannemer Van de Tempel. Dat bepaalde de rechter vorige week in een bodem procedure nadat Wilma Verver de verbouwing aan haar huis weigerde te betalen wegens broddelwerk. De rechter besliste anders en nu moet Verver zelfs extra betalen. Door Frank Willemse www.nieuwestadsblad.nl Oliebollenkraam van Nico Sterrenburg jr. staat er alweer, klaar voor topseizoen Nu ie koop bij Correct www.correct.nl Klik&win KLIK WIN ACTIE Ga naar de site van: www. nieuwestadsblad.nl SCHIEDAM - "Met het eind oordeel van de rechter is onze goede naam, die door mevrouw Verver in de me dia en in rechtszaken door het slijk is gehaald, einde lijk gezuiverd. Dat meldt aannemer Van de Tempel opgelucht. Wel vreest de Schiedamse ondernemer dat Wilma Verver wegens talloze andere rechtsza ken ook deze keer niet gaat of kan betalen. Immers de laatste jaren procedeert de ex-burgemeester tegen ie dereen die haar dwarszit en die voor haar werkeloosheid heeft gezorgd. Al eerder eiste zij van Van de Tempel een bedrag van ruim drie ton. Volgens Ver ver wegens broddelwerk bij de verbouwing aan haar huis aan de BK-laan in 2007, toen de aannemer snel aan haar tegen steeds andere eisen moest voldoen. De rechter wees nu in een eind vonnis dit bedrag resoluut af. Nee, juist Verver moet nu zelf gaan betalen voor de verbouwing. Niks geen on dermaats werk, maar door haar onverzoenlijk gedrag en eisen werd de rekening steeds hoger. Met deze uit spraak moet nu de familie Verver bijna drie ton betalen aan de aannemer met daarin ook de gemaakte gerechts kosten. Drie dagen lang stond de Havenkerk in het teken van de voorstelling 'Liduina - een muzikaal eerbetoon', naar een idee van Marco Kalkman. Uit het niets klonken aan het begin van de voorstelling Alleluia's, daarna kwamen de priesters binnen met hun gevolg. Misdienaren, koorleden, wel een honderd in getal. Tot twee maal toe werd er een rondgang gemaakt door de kerk met het estafette-Alleluia. Allemaal geschoolde stemmen. Daarna betraden de priesters met belhamels van misdienaartjes het altaar. "Wij zijn hier tezamen gekomen om de heilige Liduina te eren". Afwisselend werd er gezongen en gelezen. Kaarsen werden aangestoken voor Liduina, na de plechtige processie door de kerk werden ze aan de voet van het Liduinabeeld geplaatst. In precieus nagemaakte kostuums en settings werden minutenlang stillevens uitgebeeld: de aanbidding tot Maria in de oude St. Janskerk; de val op het ijs; het ziekbed, met de engel - en meer. Deze drie voorstellingen waren volgens Roger Pluijm die dit verslag verzorgde en de fraaie foto leverde, een hoogtepunt in het Liduinajaar. Door Kor Kegel SCHIEDAM - Distilleerderij Herman Jansen uit Schie dam heeft met zijn Bobby's dry gin de Hollandse gintest van het Vara-programma Kassa gewonnen, gevolgd door de Silver dry gin van Nolet Distilleries. Maar de derde plaats wordt ook inge nomen door een product van een Schiedammer. Want dat is Leo Fontijne, wiens dis tilleerderij Van Toor we aan de Maassluissedijk in Vlaar- dingen vinden. Leo zorgde met zijn VL92 Gin voor een Schiedamse Krant niet ontvangen? Bel 0900-424 57 26 of bezoek www.deweekkrant.nl/ verspreidklachten Top 3 bij de Hollandse gin test. En er mag maar weer eens uit blijken, dat er in de aloude Jeneverstad ook andere uitstekende dran ken worden gemaakt en be dacht. Gin is duidelijk in de mode. Elke serieuze slijter heeft tegenwoordig al net zo veel merken gin op de schappen staan als cognacs, whiskys en jenevers. Ook in cafés heb je vandaag de dag een ruime keuzemogelijk heid. Ze hebben soms ver rassende ingrediënten zoals kruidnagel, framboos of ro- zenbottel. Wist je dat je eenvoudig en snel zelf nieuws kunt plaat sen op onze website: www. nieuwestadsblad.nl? Actie is geldig van 9 nov. t/m 14 nov. 2015 SCHIEDAM - Sinterklaas en zijn pieten komen zaterdag 14 november aan in Schie dam. Hieronder het comple te programma, het bericht uit Spanje is verderop in deze krant te lezen. 11.30 uur: vertrek Histori sche vloot vanaf het Hoofd. Start programma 12.00 uur: aankomst Sint Nicolaas op het Hoofd, rond gang langs de kinderen 12.55 uur: vertrek van het Hoofd per koets, route is Voorhavenkade - Hoofd straat - Lange Nieuwstraat - Gerrit Verboonstraat, Koe markt 13.15 uur: aankomst Sint Ni colaas op de Koemarkt. Vervolg rondrit Route koets: Koemarkt - Hoogstraat - Korte Dam - Dam - Vlaardingerstraat Intratuin Pijnacker Rijskade U. Intratuin Zoetermeer Voorweg 192- Donderdag en vrijdag koopavond. - Nieuwe Damlaan - Mgr. Nolenslaan 13.30 uur: start programma Mgr. Nolenslaan, aankomst Sint hier om 13.45 uur. 14.30 uur: vertrek Sint Nico laas per koets van Mgr. No lenslaan Route koets: Mgr. Nolen slaan Piersonstraat Burg. Van Haarenlaan - Parkweg - Vijgensteeg - Ooievaars- brug - Grote Markt 14.30 uur: start programma Grote markt 15.00 uur: aankomst Sint Nicolaas op Grote Markt 15.10 uur: officiële ont vangst door Burgemeester C. Lamers Dansfeest op Grote Markt 15.55 uur: vertrek Sint Nico laas van Grote Markt 16.05 uur: Aankomst Sint bij Het Stedelijk Museum Schiedam. In gebruikname Sinterklaaspaleis. SCHIEDAM - Ondanks de overduidelijke uitspraak van de rechter gaat me vrouw Verver toch (weer) in beroep tegen het vonnis. Jazeker. De Hypotheker. Schiedam Broersvest 64 (010) 47311 50 Net als in andere door haar aangespannen rechtszaken blijft zij overtuigd van op zet door samenspannende Schiedamse opposanten. Zie onze advertentie elders in de krant gemeente Schiedam U vindt een overzicht van de (wettelijk verplichte) publicaties, zoals verschenen op www.officielebekendmakingen.nl in het midden van deze krant.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 1