2 gratis merkbrillen Stille tocht voor Hamidou amnrenaan Gevulde rj speculaasstaaf J," Roomborstplaat 150 gram 2,50 Ga mee wandelen Korting op sterilisatie kat Stamtafel en Publiek Jonge vuurwerkhandelaren afgestraft door rechter bij elke aanvullende verzekering v.a. €130* PROFITEER REPLAY 2 0 7 5 FBTO O bakker© De leideerste speculaas, chocolade en marsepein www.bakkerammerlaan.nl J. van Toorn BV C www.nieuwestadsblad.nl Grotendeels in witte 't shirts gestoken, liepen familie en vrienden zij aan zij door Groenoord. Foto: Rob Kammingo SCHIEDAM - Zeker 500 men sen hebben vrijdagavond wind en regen getrotseerd en meegelopen in de stille tocht voor de een week eer der doodgereden Hamidou (21). Familie en vrienden liepen zij aan zij vanaf de Willem Pijperstraat naar de plek waar Hamidou een week eerder werd aangere den op de Laan van Bol'es. Ook burgemeester Lamers was aanwezig. Na afloop van de indrukwekkende tocht riep de tante van het slacht offerde daders op zich bij de politie te melden. SCHIEDAM - Er wel eens over gedacht om meer te gaan bewegen, maar zie je er te genop om in je eentje aan de slag te gaan? De buurt- sportcoaches van Senioren- welzijn SWS helpen je graag over de drempel. Vanaf donderdag 26 novem ber wordt er zes ochtenden gewandeld onder deskun dige begeleiding. Naast een warming-up met oefenin gen wordt er ook gewerkt aan de conditie. Iedereen kan wandelen in zijn eigen tempo. "Voor"lopen ze door en "achter" lopen ze wat langzamer. Donderdag 26 november is de eerste keer en er wordt dan om 09.30 uur verza meld bij het WOT aan het Van Beethovenplein 162. Om 10.00 uur wordt er ver zameld bij De Brug aan het Heijermansplein 35, van daaruit wandelen ze door de wijk. Contant kost het 13 euro voor zes keer lopen (incl. koffie). SCHIEDAM - In de week van 23 tot en met 27 november kunnen poezen tegen een sterk gereduceerd tarief gesteriliseerd worden bij MiniMax Dierendokter, Abraham van Stolkweg 33. Er bestaan nog volop mis verstanden over het al dan niet onvruchtbaar maken van poezen. Veel mensen vinden het leuk om een nest je te krijgen, maar komen vaak in problemen omdat ze niet alle kittens kunnen herplaatsen. MiniMax Die rendokter maakt onderdeel uit van Dierenbescherming Rijnmond. Tarief tijdens de actie is 60 euro. Bel met 088- 34 37 112 of mail naar mini- max@dierenopvang.com SCHIEDAM - Voor de derde keer wordt er zaterdag 21 no vember weer een 'Stamtafel en Publiek' georganiseerd. Schiedammers worden op geroepen aan te schuiven en hun vragen, opmerkin gen, klachten of suggesties met verschillende raadsle den te delen. Het doel van Stamtafel En Publiek is om Het Nieuwe Stadsblad woensdag 18 november 20m 5 SCHIEDAM - De nachten len gen. De jaarwisseling nadert en veel ouders lijden weer onder slapeloze nachten door de gevaren van het na derende vuurwerk voor hun kinderen. Twee ouders waren deze week meegekomen met hun zonen, die voor de rechter stonden voor de handel in illegale levensgevaarlijke knallers. Beide terecht staande Schiedammers wa ren net 18 toen ze vorig jaar november door de politie werden aangehouden in het kader van een groot onder zoek naar de handel in een voudig via internet verkrijg bare Poolse nitraatklappers en Super Cobra's 6. „Je bent echt idioot als je Cobra's in huis bewaard. Dat zijn gewoon bommen," zegt een van de twee wijzer geworden in de rechtszaal. Nadat telefoonlijnen zijn afgetapt, bleek dat hij aan meerdere afnemers verbo den vuurwerk had door verkocht. Bij hem thuis in de Simon Rijnbendestraat zijn Super Cobra's aange troffen bij een politie-inval. „Ik deed het omdat ik het reuze interessant vond en er wat mee kon verdienen. Had niet door dat het zo ge vaarlijk was," vertelt hij de rechter. Bij de inval bij de andere ver dachte op de Van Haaren- laan, die vertelde 50 euro te hebben verdiend met de ver koop van illegaal vuurwerk aan vier afnemers, vond de politie niks. Wel bleek hij na de doorzoeking nog aan een klant te hebben geleverd. De aanklager: „Door dit zeer zware levensgevaarlijke vuurwerk worden ledema ten afgerukt, raken mensen doof en ontstaat enorme schade." de kloof tussen inwoners en politiek de verkleinen door zo toegankelijk mogelijk een drankje te kunnen drinken en vragen, suggesties, ideeën en grieven met raadsleden te kunnen delen. De Stamtafel vindt plaats op 21 november van 13.00 tot 14.00 uur bij de locatie van PopUp TV op Winterland (Stadserf). Omdat ze niet eerder met de politie in aanraking kwamen, nog jong zijn en thuis al waren gestraft werd de werkstraf go uur. nog 01 TJA AR Welke twee brillen u kunt krijgen is afhankelijk van uw verzekering. Kijk op www.specsavers.nl/mijn-aanbieding voor uw eigen exclusieve aanbieding of ga naar de winkel. Sallapd gj Zilveren Kruis specsavers.nl I) specsaversnederland De aanbiedingen gelden van 19 t/m 25 november SERT SEAT dealer Verkoop nieuw en onderhoud Skoda - specialist voor onderhoud occassions en onderhoud alle merken Vlaardingen 010 - 435 94 74 www.seatvantoorn.nl TECHNOLOGY TO ENJOY

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 5