Woonplus nieuws f Woonplus ontvangt klanten alleen op afspraak Huren bij Woonplus: geen borg en rechtstreeks zaken doen Nieuwe werkwijze; vanaf januari 2016 Algemeen Goed beoordelen "In veel gevallen is het ook handig dat wij dirèct naar onze huurder gaan, in plaats van dat de klant eerst naar ons kantoor komt", zegt Kouwenberg. "Dan denk ik bijvoorbeeld aan het bespreken van over last. Onze medewerkers van Financieel en Sociaal Beheer kunnen de situatie goed beoordelen als ze bij de huurder op bezoek gaan." Gemakkelijk "We zorgen ervoor dat het maken van een afspraak heel gemakkelijk gaat. Via onze website kunt u straks zelf een geschikt moment in de agenda reserveren. Of u kunt daarvoor op werkdagen bellen tijdens ons telefonische spreekuur, want dat blijft gewoon bestaan, 's ochtends van acht tot vragen die veel klanten stellen. Nu staat er al veel informatie op onze website, maar dat is toch wel vaak een kwestie van goed zoeken." Geen wachttijd meer: u wordt verwacht Gaan we het inloopspreekuur niet missen? "Ik denk we daaraan allemaal snel gewend zijn. Tijdens de inloopspreekuren is het vaak plotseling erg druk, waardoor klanten soms lang moeten wachten. Antwoorden op de meeste vragen krijgt u straks online, zeven dagen per week en vierentwintig uur per dag vanuit huis, met daarnaast het telefonische spreekuur. En klanten zullen merken dat de gesprekken waarvoor ze een afspraak hebben gemaakt, prettiger verlopen: in alle rust met een goed voor bereide medewerker van Woonplus." Woonplus past haar werkwijze voor de ontvangst van klanten aan. Vanaf 1 januari 2016 worden alle klanten op afspraak geholpen en is er geen inloopspreekuur meer. De mogelijkheden om als klant digitaal zaken te regelen worden verbeterd en uitgebreid. Woonplus wil hiermee de dienstverlening aan haar klanten verbeteren. Projectleider Casper Kouwenberg beschrijft de voordelen van de nieuwe werkwijze: "Als een klant op afspraak langskomt, dan kun je hem of haar direct op een professio nele manier verder helpen. We kunnen er dan voor zorgen dat de juiste medewerker aan tafel zit en die kan zorgen voor een goede voorbereiding op de vraag of het probleem van de klant. Voor zaken als ver huizen, het aanvragen van urgentie of het melden van een klacht, heeft de huurder een aantal gegevens nodig.'Dat kunnen we vooraf regelen, zodat huurders niet naar ons kantoor komen om uit te vinden dat we ze op dat moment niet verder kun nen helpen. We merken dat we vaak alsnog een afspraak moeten maken." elf uur. Verder verbeteren we de informa tievoorziening via onze website. We richten daarvoor een 'kennisbank' in. Dat is een centrale plek op www.woonplus.nl waar gemakkelijk antwoorden te vinden zijn op Als u in Schiedam een woning zoekt, bent u bij Woonplus Schiedam aan het juiste adres. Wij beheren en ontwikkelen een mix van woningen van verschillende prijsklassen. Uw woonwensen staan bij ons centraal. U betaalt geen borg Bij de eerste verhuurnota betaalt u alleen 55,- administratiekosten naast de ■lopende huur. U betaalt geen borg. U betaalt nooit bemid- delingskosten. U doet rechtstreeks zaken met Woonplus Schiedam Voor de verhuur van woningen maakt Woonplus geen gebruik van tussenhan delaren. U doet rechtstreeks zaken met een woning stichting. Voor iedereen gelden dezelfde spelregels. Geïnteresseerd? Zoekt u een woning in Schiedam? Kijk vóór meer informatie op www.woonplus.nl onder 'ik zoek een woning'. LET OP: Er is een tussenhandelaar actief onder woningzoekenden. Deze tussenhandelaar bemiddelt voor woningzoekenden een woning. Voor deze diensten wordt veel geld gevraagd. Woonplus maakt geen gebruik van tussenhandelaren. 3 Algemeen Valeriusstraat 3 Postbus 25 3100 AA Schiedam T (010) 20 45 100 Website algemeen www.woonplus.nl WE Beheer B.V. T (010) 20 45 204 Colofon Woonplus nieuws verschijnt elke laatste woensdag van de maand in Het Nieuwe Stadsblad. Het bevat mogelijk een beknopte en vrije weergave van wettelijke bepalingen. Bij een eventueel geschil kunt u zich niet op het Woonplus nieuws beroepen. Raadpleeg in zo'n geval altijd de wetten en regelingen zelf. Redactie afdeling Communicatie E-mail: comm@woonplus.nl Het volgende Woonplus nieuws verschijnt op dinsdag 22 december 2015.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 14