november 2015 Kiest u een basis, comfort of luxe koopwoning? Onderhoudjjj] Gevelwerkzaamheden Gerstakker en Koolwitjehof Algemeen^ Huurverhoging vrije sector woningen Woningaanbod^ Kort^j Afrekening stook kosten 2014/2015 Woonplus Nieuws in december Gewijzigde openings tijden in december Begin november is Woonplus gestart met gevelwerkzaamheden aan drie complexen in de wijk Spaland, de Koolwitjehof 2 t/m 46 en 52 t/m 96 en de Gerstakker 64 t/m 86. De gevel bekleding en de dakluifel worden vervangen. De trespa gevelbekleding is op verschillende plekken aan de buitengevel toegepast, zoals boven en onder de kozijnen. Het hout onder de gevelbekleding is slecht en wordt vervangen. Vervolgens brengen we nieuwe trespa platen aan. De firma Hoftijzer uit Rotterdam voert de werkzaamheden in opdracht van Woonplus uit. Planning De werkzaamheden zijn begin november gestart aan de Gerstakker. Daarna volgen de twee complexen aan het Koolwitjehof. Naar verwachting duren de werkzaamheden 5 tot 6 maanden. Dit is mede afhankelijk van de weersomstandigheden. Vragen? Bewoners van de complexen worden met een brief over de werkzaamheden geïnfor meerd. Voor vragen kunt u op werkdagen tussen 8.00 en 11.00 uur contact opnemen met afdeling Vastgoed via (010) 204 51 00, optie 5. De woningmarkt zit weer in de lift. Als een goed product tegen een juiste prijs op de markt wordt gezet, dan laat de koper steeds minder lang op zich wachten. Wel valt op dat de koper eerder een woning koopt waar niet veel meer in geklust of verbouwd hoeft te worden. Dit heeft te maken met de beperkte financieringsmoge lijkheden en met de wensen van de kopers. Woonplus reageert hierop door naast 'basis woningen' ook 'comfort woningen' en 'luxe woningen' aan te bieden. Per woning wordt gekeken welke verbouwing en modernisering nodig is voor onze klanten. Hierdoor krijgen we een mix van woningen, verschillend in opleverings- en prijsniveau. Zo is er altijd wel iets voor u bij: Een voordelige 'basis woning' die u zelf kunt aanpassen aan uw eigen smaak. Een scherp geprijsde 'comfort woning' die wij voor u gemoderniseerd hebben en waar u weinig of niets aan hoeft te doen. Een 'luxe woning' die in-stap-klaar is en waarbij de luxe verbouwing volledig in de prijs is opgenomen en zo meegefinan- cierd kan worden. Schubertplein: comfort en luxe Momenteel verbouwen wij twee vierkamer- appartementen aan het Schubertplein in Schiedam Groenoord. Deze woningen zijn naar verwachting half december-klaar. Geheel nieuw in het appartement Schubertplein 7: een luxe open keuken in hoekopstelling met inbouwapparatuur, badkamer en toilet, wand- en plafond afwerking, verfwerk, laminaatvloer en deuren. Deze luxe woning heeft een koop som van 145.000,- k.k. Nieuw in Schubertplein 18: luxe keuken in hoekopstelling met inbouwapparatuur, Per 1 januari 2016 Huurders van een vrije sector woning van Woonplus ontvangen vóór 1 december 2015 een voorstel voor huuraanpassing. Een vrije sector woning is een woning met een huurprijs boven C 710,68. Heeft u een contract vao voor 2006, dan geldt een huurverhoging van 0,9 Huurt u een woning met een huurcontract van na 2006, dan geldt een huurverhoging van 2,0%. Heeft u een contract dat in 2015 is ingegaan dan is de huuraanpas sing 1,6%. De nieuwe huurprijs gaat in per 1 januari 2016. In een aantal gevallen treffen onze huurders 0% aan op het formulier. Dit heeft te maken met het bereiken van de maximaal redelijke huur behorend bij het puntenaantal van de woning (Woonwaarderingsstelsel). Vragen? Voor vragen over de huuraanpassing kunt u op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur contact opnemen met onze afdeling Huur- verwerking via (010) 20 45 100, optie 3. wand- en plafondafwerking en verfwerk. De nette badkamer heeft een ligbad en badkamermeubel. Deze comfort woning heeft een koopsom van 135.000,- k.k. Informatie? De komende maanden gaan we nog meer koopwoningen verbouwen tot comfort en luxe woningen. Kijk hiervoor en voor onze overige koopwoningen op www.woonplus.nl. Wilt u meer informatie? Neem dan met ons contact op via verkoop@woonplus.nl of bel (010) 204 51 00. vanaf half november valt bij de huurders van Woonplus de afrekening stookkosten op de mat. Deze afrekening wordt ver zorgd door Ista of Techem. Informatie over de afrekening is te vinden op www.ista.com/nl en www.techem.nl. Heeft u vragen over uw afrekening stookkosten? Neem dan contact op met onze afdeling Huurverwerking via (010) 20 45 100, optie 3. Aanpassen voorschotbedrag Wist u dat u bij verandering in de gezins samenstelling uw voorschotbedrag bij Woonplus (voor de collectieve verwar ming) kunt aanpassen? Een formulier om dit te regelen vindt u bij de afrekening. Hierdoor kunt u onaangename verras singen in uw toekomstige afrekening voorkomen. Normaal gesproken verschijnt Woonplus Nieuws elke laatste woensdag van de maand in deze krant. In verband met de feestdagen verschijnt Woonplus Nieuws in december één week eerder: op dinsdag 22 december. In december zijn er vanwege de feest dagen gewijzigde openingstijden: Donderdag 17 december: open tot 15.00 uur Donderdag 24 december: open tot 14.00 uur Vrijdag 25 december: gesloten Donderdag 31 december: open tot 14.00 uur Vrijdag 1 januari: gesloten Maandag 4 januari: gesloten Voor spoedeisende reparaties kunt u ons altijd bellen via (010) 20 45 100. U wordt dan doorgeschakeld naar onze wachtdienst. Openingstijden kantoor Ons kantoor is van maandag t/m vrijdag van 08.00 tot 11.00 uur geopend. U kunt ons dan telefonisch bereiken of vragen stellen bij onze balie. Vanaf 12.00 uur is ons kantoor alleen op afspraak geopend. Website Al onze informatie is ook terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Informatie die 24 uur per dag, 7 dagen per week in te zien is. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 3. Eindafrekening, afrekening stookkosten, incasso en/of servicekosten 4. Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5.Overige vragen Inloopspreekuur en afspraken maken Maandag t/m vrijdag is ons kantoor van 08.00 tot 11.00 uur open. U kunt dan bellen of langskomen voor vragen. Heeft u specifieke vragen of wilt u persoonlijk advies, maak dan een afspraak. Afspraken worden ingepland op werkdagen tussen 12.00 en 17.00 uur. Reparatieverzoek Een reparatieverzoek kunt u maandag t/m vrijdag tussen 08.00 en 11.00 uur telefo nisch melden via nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Maar u kunt ook via onze website www.woonplus.nl uw reparatieverzoek doen. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij dan contact met u op voor ver dere afhandeling. Spoedeisende reparatie- verzoeken kunt u 24 uur per dag, 7 dagen per week doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15