ene 'Ik ben bang dat ik nooit meer mijzelf word' PsyQ_ Nieuw: de leesbril' voor uw gehoor Studentaanhuis.nl www.studentaanhuis.nl computerhulp les aan huis Test jezelf: www. psy qn I /self ie Ook in Schiedam O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 25 november 2015 16 De persoon op de foto is een model én wordt alleen gebruikt voor illustratiéve doeleinden. Foto: Branislav Bokun Dréamstime. Heeft u wel eens het idee dat uw gehoor wat hulp kan gebruiken? Bijvoorbeeld als u tv kijkt of tijdens een gesprek? Dan zou de Axon luisterhulp voor u wel eens ideaal kunnen zijn. Een apparaatje dat uw gehoor ondersteunt bij licht gehoorverlies. Het is als het ware de leesbril voor uw oren. Eenvoudig in gebruik De Axon luisterhulp is speciaal ontworpen om geluiden duidelijker te horen. Zo kunt u met de Axon bijvoorbeeld de tv beter verstaan zonder deze harder te zetten. En ook als u met iemand in gesprek bent, kan net wat extra volume uitkomst bieden. De Axon zorgt ervoor, heel eenvoudig zonder ingewikkelde instellingen. U hoeft de luisterhulp alleen maar in uw oor te doen en aan te zetten. Het volume regelt u simpel meteen klein draaiknopje. Alleen als het nodig is U gebruikt de Axon luisterhulp alleen in situa ties waarin uw gehoor even een steuntje in de rug kan gebruiken. Eigenlijk net zo als u een leesbril gebruikt om die kleine lettertjes te kun nen lezen. En omdat u bij de Axon verschillende maten oordopjes krijgt, past hij vrijwel altijd. De voordelen op een rijtje: Eenvoudig in gebruik Diverse maten oordopjes voor de juiste pasvorm Oplaadbaar Maximaal 24 uur achter elkaar te gebruiken Volume simpel te regelen Niet tevreden, geld terug Eenmalig in prijs verlaagd De Axon luisterhulp kost normaal 29,95. Maar op vrijdag 27 november betaalt u slechts 19,95. U doet eerst een hoortest en als de Axon geschikt is voor u, krijgt u deze mee naar huis. Wanneer het apparaatje is opgeladen, ervaart u meteen hoe het uw gehoor ondersteunt. Alleen op vrijdag 27 november! Kan uw gehoor wel wat hulp gebruiken? Ga dan op 27 november naar Schoonenberg Schiedam, St. Liduinastraat 15, tel. (010) 426 31 80 (Tegenover Huize Frankeland). Wij doen dan eerst een hoortest om te bepalen of de Axon luisterhulp voor u geschikt is. Kom op tijd want dit aanbod geldt zolang de voorraad strekt! ft "Ik heb een heel trage computer. Het duurt wel 10 minuten voordat de computer opgestart is en het laden van een pagina op internet lijkt wel eeuwig te duren. Marjon is niet de enige die voor hulp bij een trage computer belt naar Studentaanhuis.nl. Dagelijks ontvangen wij namelijk honderden soortgelijke verzoeken. Hulp bij een trage computer is bij ons dan ook verreweg de meest voorkomende hulpvraag. dagelijks op uit om trage computers sneller te maken en er voor te zorgen dat deze weer veilig gebruikt kunnen worden. hebben wij computerstudenten die aan huis komen om te helpen bij alle computervragen. Maar ook voor hulp bij de tablet, smartphone, televisie, etc. kunt u de hulp van onze studenten inroepen. En dat voor een vriendelijk tarief. Onze ruim 850 computerstudenten trekken er in heel Nederland Wilt u ook hulp? Kijk dan snel op onze website

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 16