Wat is Schiedam toch mooi in de herfst! We hebben een groter huis nodig. Maar is een verbouwing financieel mogelijk? Laan van Spaland 12 te Schiedam 3Dmake Vraagprijs 498.000,- k.k. Duidelijk Daadkrachtig Gerrit Verboonstraat 17 Schiedam Tel 010-4277788 www.3dmakelaars.nl Schiedam Broersvest 64 (010) 473 11 50 'oktrekt onafhankelijk de. optimale financiële oplossing. En- alles is goed geregeld. En ook Ben Dubbeldam wist de zo kenmerkende Schiedamse molens schitterend vast te leggen in de herfst. O www.nieuwestadsblad.nl Lezers stuurden ons weer hun mooiste foto s uit Schiedam op Het Nieuwe Stadsblad woensdag 25 november 2015 24 _g Els Sweerman werd gegrepen door het mooie beeld dat molen De Kameel in de herfst opleverde en stuurde dit nieer dan fraaie plaatje in. De Hypotheker adviseert je over jouw mogelijkheden. Meer informatie op hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. Een schitterend in 1991 nieuw gebouwde bungalow Rustig en groen gelegen op 599 m2 eigen grond Met garage en oprit (geschikt voor meerdere autos) De bungalow is in 2000 vernieuwd en heringedeeld Hoogwaardige materialen, fijne leefruimtes met een optimale isolatie (A-label) In 2013 zijn er zonnepanelen geplaatst Tuin heeft een zuidwesten ligging Winkels (Hof van Spaland) en openbaar vervoer op minder dan 5 min lopen Natuur op loopafstand (Harreweg en Midden Delfland) De lezer zou eens een kijkje moeten komen nemen in het gebied rond de Kasteelweg in Schiedam-Noord, vindt Coen Meeder. "Er wordt te weinig gebruik gemaakt van de wandelmogelijkheden in dit prachtige gebied." Ook een foto? Stuur hem naar: redactie, ns@wegenermedia.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 24