1 INRUIL AKTIEWEKEN BIJ BURCHTHUYS! Strijd tussen Löw en Torenstra BURCHTHUYS Culinaire kerstshow Rudolph van Veen Binnenkort in het theater O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 25 november 2015 39 De duivel is terug op aarde, dit maal in de vorm van Victor Low (boven). De meeste mensen kennen de Amerikaanse speelfilm uit 1997, The Devils Advocate, binnenkort is de Nederlandse toneelversie Advocaat van de Duivel te zien in Theater aan de Schie. Door het theater SCHIEDAM - De duivel is terug op aarde, ditmaal als Victor Löw. Hij zal de diabolische advocaat John Milton gestal te geven. Dat doet hij vooral in zenuwtergende acteer- duetten met protégé Wal- demar Torenstra. De jonge ambitieuze advocaat Kevin Taylor (Waldemar Toren stra) wordt gevraagd partner te worden bij een groot en beroemd kantoor. Hij krijgt een torenhoog salaris en een buitensporig luxe apparte ment, maar Kevin geniet het allermeest van de roem die hem ten deel valt. Dat alles heeft hij te danken aan John Milton (Victor Löw), de grote baas van het kantoor die hem als een vader in de armen sluit. Mede door zijn vrouw begint Kevin zich echter te realiseren dat hij in een faustiaans verbond gevangen zit, zijn ziel heeft verkocht en het middelpunt is van een spel op leven en dood. Om een zo compleet mo gelijk beeld te creëren van deze voorstelling is het mo gelijk voorafgaand aan de voorstelling, om 19.15 uur, een inleiding bij te wonen. Toegang tot de inleiding is 3,00. Info Advocaat van de Duivel, van de makers van de succesvol le toneelserie De Verleiders, is donderdag 26 november om 20.15 uur, te zien. Toe gang: 27,50. Paul de Leeuw Met een zevenkoppig topor kest onder leiding van Migu el Wiels laat Paul de Leeuw zijn lekkerste, dierbaarste en bekendste nummers ho ren. Publieksparticipatie wordt zeer op prijs gesteld, dus roep maar en wie weet zingt Paul één van zijn Paul- liedjes. Zingen zolang het duurt! is vrijdag 27 novem ber, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toe gang: 30,00. Magical Mystery Tour Live The Analogues spelen het latere complexe werk van The Beatles. Niet met prui ken, pakken en Yeah, Yeah, Yeah's maar op authentieke wijze met vintage instru menten, strijkers en blazers. Het materiaal dat door The Fab Four in de studio werd bedacht en opgenomen, maar live nooit werd ge speeld. The Magical Mys tery Tour Live is zaterdag 28 november, om 20.15 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 25,00. Louis Couperus-klassieker Na 125 jaar is één van Neder lands meest bekende roman personages Eline Vere nog springlevend! Woensdag 9 december, om 20.15 uur, kunnen toneelliefhebbers in Theater aan de Schie genie ten van een groots opgezette theaterbewerking van deze Louis Couperus-klassieker. Voorafgaand is er een inlei- dipg. Toegang: 29,00. SCHIEDAM - Rudolph van Veen en kerst... Een betere combinatie is nauwelijks denkbaar! Zijn show Ru dolph's Christmas is een kerstbeleving voor de hele familie met anekdotes, heer lijke recepten, enthousias merende kookdemo's, prak tische tips, filmbeelden en muziek. In deze show staat maar één ding centraal: wat eten we met Kerst? Op het mooiste moment van het jaar staat Rudolph met zijn culinaire avonturen in het theater met een sfeervolle, swingende, romantische en bovenal culinaire kerst- show. Kerst zal nooit meer hetzelfde zijn. Tijdens deze show krijgen de bezoekers een exclusief kijkje in de keuken van Rudolph van Veen. Het gaat over koken en overkoken, borrelen en sud deren, voor hete vuren staan of even in de ijskast afkoe len. Hij praat over het vak, over zijn dromen en laat hij zien dat we allemaal gezond en lekker kunnen koken. Moderator van deze éénma lige avond is Harry Starren. Tijdens de presentatie van de theatershow en het kook boek Rudolph's Christmas, maakte Rudolph van Veen bekend dat Barbara Straat hof (halve finalist The Voice of Holland en bekend van het terugkerende muzieki- tem bij Life4You) en Bianca Janssen (tv-kok bij 24Kit- chen in de programma's De Makkelijke Maaltijd en de Verstip) te gast zijn tijdens de kerstshow. Info Rudolph's Christmas is maandag 7 december, om 20.15 uur, te zien in Thea ter aan de Schie. Toegang 29,50. Reserveren kan via www.theateraandeschie.nl. Een kerstbeleving voor de hele familie: maandag 7 december in het Schiedamse theater. Foto: pr ACTUEEL MODERN STIJLVOL KLASSIEK Jackson n vele kleuren mogelijk 2*57-nu Schitterende Kastencollectie in de Burchthuys showroom! Eethoek In vele maten glas, hout of keramiek AANTREKKELIJK GEPRIJSD! W 2,5 zitsbank Troy, nu Grote collectie Relaxfauteuils voor AKTIEPRIJZEN! HARTELIJK WELKOM Setprijs 3 en 2,5 zitsbank van £t0tC- no voor 2990,- Relaxbank Kwaliteitsbank, in stof en eder In stof vanaf Gezellige 3-zitsbank Keerbare kussens Vele maten en stoffen mogelijk JAP5T- Luxe fauteuil Vele kleurrijke stoffen mogetijk Woonboulevard Barendrecht Escudostraat 7 I 2991 XV Barendrecht 010-456 69 99 I gratis parkeren Fauteuil Cambridge van 1515,- voor 1295,- Bankstel Cambridge 2,5 zits, rundleder afgewerkt met kleuraccenten Verstelbare zitting KEWP www.burchthuys.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 39