ii ii ii IJ Ij De traditionele, klassieke Kerstmis kan beginnen met Intratuin Pijnacker m 3jt_ intratuin kleurt je leven O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 2 december 2015 15 En wie het zichzelf helemaal gemakkelijk wil maken, kiest voor batterijverlichting. Hier zit geen snoer aan met een stekker om in het stopcontact te doen. Het plaatsen van een aantal batterijen is voldoende. "Deze batterij verlichting is overal in te verwerken of in toe te passen", aldus Melissa. Net zoals voorgaande jaren, is er bij de Kerst show van Intratuin Pijnacker ook een prachtig dorpje nagebouwd met miniatuur gebouwtjes. Uiteenlopende items zijn er in het stadsthe- ma Londen verkrijgbaar. "Als je een idee wilt krijgen hoe zoiets er bij je thuis uit zal zien, dan moet je echt het dorpje van de Kerstshow eens bekijken." De miniatuurgebouwtjes zijn er van de merken Lemax, Dicken's Ville en van het eigen merk van Intratuin. "Nostalgischer kun je het bijna niet bedenken", vindt Melissa. De keuze van de juiste kaarsen is heel bepa lend voor de sfeer tijdens het kerstfeest. Bij Intratuin Pijnacker is er een grote diversiteit in het aanbod. Hierdoor is er voor elke smaak wel iets te vinden. Rustieke kaarsen, theelichtjes, geurkaarsen of gewone geurloze kaarsen, zelfs LED-kaarsen zijn verkrijgbaar. "En voor de ech te snoeperds is het chocoladewinkeltje iets wat je niet mag missen!", aldus Melissa. "De meest prachtige kerstchocolade en ander snoepgoed kun je hier voor de feestdagen inslaan." Intratuin Pijnacker en de Kerstshow zijn al jaren iets om in een adem te noemen. Zo pra chtig als hier, zie je nergens anders een Kerst show. Voor het gemak van de bezoekers, is er dit jaar gekozen voor extra brede paden, zodat het uitkiezen echt leuk wordt. Maak er een dagje uit van! Op naar een geslaagd kerstfeest met Intratuin Pijnacker. Voor wie niet te lang kan wachten, is Kerstmis bij Intratuin Pijnacker ook te volgen via Facebook en Instagram. Bedrijf: Intratuin Pijnacker Adres: Rijskade 1A Telefoon: (015) 361 00 00 Internet: www.intratuin.nl PIJNACKER - De Kerstshow van Intratuin Pijnacker aan de Rijskade IA is mooier dan ooit tevoren. Helemaal volgens de trend van tegenwoordig, is het vooral goud wat de klok slaat. Bij de winter hoort sneeuw. Op het vele moois dat in de Kerstshow te zien is, ligt dan ook een dun laagje. De kerstperiode kan beginnen, Intratuin Pijnacker is er helemaal klaar voor. U ook? Ook op zondag geopend van 12.00 tot 17.00 uur. Dat goud een belangrijk thema is bij de Ke rstshow, dat is wel te zien in het zogenaamde 'museumlaantje'. Helemaal vol met de meest prachtige kerstaccessoires, vormen enkele replica's van topstukken van oude Hollandse meesters de belangrijkste sensatie. Overwel digd door meesterstukken als De Nachtwacht van Rembrandt, Het meisje met de Parel van Vermeer en ónder andere een zelfportret van Van Gogh, zal het uitkiezen van de versie ringen en accessoires voor een geslaagd kerstfeest een belevenis op zich zijn. "Ja en zoals gezegd, voert het goud in deze museale omgeving de boventoon", legt Melissa van Gend uit, verantwoordelijk voor de inrichting van de kerstafdeling in het tuincentrum. "Maar natuurlijk kan ook niemand om het peperkoek en vooral het sneeuwthema heen, een manier om de komende feestperiode extra winters en sfeervol te maken." Het wordt dit jaar een klassieke, traditionele Kerstmis. Intratuin Pijnacker heeft behalve een groot aanbod echte kerstbomen, ook een ruime keuze in kunstkerstbomen. Draaiende bomen, zwevende bomen, ze zijn allemaal in het tuincentrum verkrijgbaar. Wat menigeen snel zal opvallen, is hoe prachtig verlicht deze bomen zijn. "Dat is de zogenaamde clusterver lichting", légt Melissa uit. "Normaal gesproken zit er steeds een stukje ruimte tussen elke twee lampjes aan eên snoer. Bij clusterverlichting zit er steeds een heleboel verlichting bij elkaar. Met deze verlichting wordt de boom alleen maar mooier en sfeervoller."

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 15