Mededelingen en bekendmakingen a gemeente Schiedam De gemeente Schiedam publiceert bij wijze van service elke woensdag een overzicht van haar (wettelijk verplichte) publicaties die in de voorgaande week verschenen in de digitale gemeentebladen op www.officielebekendmakingen.nl. Deze website is het erkende kanaal voor de bekendmaking van de officiële gemeentelijke berichten. Voor eventuele bezwaar- en beroepstermijnen moet u uitgaan van de informatie op www.officielebekendmakingen.nl. Voor het inzien van (concept-)vergunningen, plannen en achterliggende documenten, kunt u een afspraak maken in het Klant Contact Centrum. Ook op uw mobiel en tablet kunt u via de Omgevingsalert app op de hoogte blijven van uitgegeven en aangevraagde vergunningen. Kijk voor meer informatie op www.omgevingsalert.nl/schiedam. 2 DECEMBER 2015 Colofon Eindredactie Gemeente Schiedam Klant Contact Centrum Stadserf 1Schiedam Postbus 15013100 EA Schiedam i. www.schiedam.nl 1.14 010 f. (010) 473 70 21 Openingstijden Klant Contact Centrum Alleen op afspraak ma en vrij van 8.30 -17.00 uur divan 8.30-12.30 uur woe en do van 8.30 - 20.00 uur Maak uw afspraak online of bel Horeca evenementen Aanvraag exploitatievergunning Bij de burgemeester is een vergunning aangevraagd op grond van artikel 2:28 van de Algemene Plaatselijke Verordening Schiedam 2011 voor een gewijzigde overname van een restaurant genaamd "Restaurant Bar La Follonera" (voorheen Wijnbar De Parel), gevestigd in het pand met adres Hoogstraat 171 te Schiedam. De aangevraagde openingstijden zijn: maandag tot en met zondag van 07.00 uur - 01.00 uur De aangevraagde openingstijden voor het gevel- en overterras zijn: maandag tot en met zondag van 07.00 uur - 01.00 uur Vanaf woensdag 2 december 2015 ligt de aanvraag twee weken ter inzage bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket).1 (|S5|) Omgevingsvergunning Mededelingen Omgevingsrecht Aanvragen Breedstraat 1, 3111 BB; met de activiteiten bouwen en handelen in strijd met regels ruimtelijke ordening, het plaatsen van een informatiekeet op het terrein van de voorma lige brandweerkazerne, binnengekomen op 25 november 2015. Fabristraat 44B/3117 ML; met de activiteit bouwen, het plaatsen van een kunststof kozijn, binnengekomen op 20 november 2015. Harreweg (keerlus), Burgemeester van Haarenlaan (trambaan), Parkweg, Baan en Bur gemeester Honnerlage Gretelaan; met de activiteit kappen, Stadsbreed 2015-5; het kappen van 7 bomen (1x els, 1x sierpeer, 3x populier, 1x zuilpopulier, 1x esdoorn) op diverse locaties in de gemeente Schiedam. Reden voor de kap: korte afstand tot bo venleiding tram (1x), toegenomen scheefstand (1x), risico uitscheuren (3x), sterk ingerot (1x) en wortelopdruk (1x), binnengekomen op 19 november 2015. Hoogstraat 61, 3111 HC; met de activiteit handelen in strijd met regels ruimtelijke orde ning, het wijzigen van de bestemming t.b.v. horeca, binnengekomen op 23 november 2015. Juliana van Stolbergstraat 3, 3116 HA (Oranjeburgh kavel 6); met de activiteit bouwen, het bouwen van een vrijstaande woning, binnengekomen op 23 november 2015. Raam 32-34, 3111 PL; met de activiteit bouwen, het uitbreiden van het pand op de 1e verdieping d.m.v. een uitbouw t.p.v. de balkons, binnengekomen op 26 november 2015. Harga Noord, gelegen tussen Hargalaan, Trimpad en Olympiaweg; met de activiteit kappen, kappen van 8 bomen (4x esdoorn, 1x els en 3x populieren). Oorspronkelijk was de vergunning gevraagd voor de kap van 6 bomen. Op 12 oktober 2015 is de voormelde kapaanvraag uitgebreid met 2 bomen. Reden voor kap: aanleg nieuw hoc- keycomplex op sportpark Harga. Herplantplicht 8 bomen met een minimale plantmaat (stamomtrek) van 20-25 cm (soort en locatie dient plaats te vinden in overleg met en op aanwijzingen van de.stadsecoloog), verleend op 27 november 2015.3 Lange Haven (ter hoogte van nr. 99) nabij Vismarkt; met de activiteit kappen, het kap pen van 1 boom (Europese Linde). Reden voor kap: renovatie kade Lange Haven. Herplantplicht: 1 boom (soort linde) met een minimale plantmaat van 25-30 cm op de kaplocatie. Herplant dient plaats te vinden in overleg met en op aanwijzingen van de stadsecoloog, verleend op 27 november 2015.3 Lange Haven (kademuren); met de activiteit het slopen van een bouwwerk in een be schermd stads- of dorpsgezicht, sloopwerkzaamheden ten behoeve van het herstellen van de kademuren en herinrichting van de Lange Haven, verleend op 26 november 2015 3 Mozartlaan 99 t/m 181 en Vivaldilaan 15 t/m 97; met de activiteit bouwen, constructieve versterking van de galerijen van complex 703 'en 705, verleend op 24 november 2015.3 Oranjeburgh kavel 12; met de activiteiten bouwen en handelen in strijd met regels ruim- telijke ordening, het bouwen van een woning, verleend op 24 november 2015 3 Stadhouderslaan 105, 3116 AB en 107, 3116 AC; met de activiteit bouwen van een bouwwerk, het vervangen van een brug, verleend op 24 november 2015.3 Vismarkt (nabij nr. 1); met de activiteit kappen, het kappen van 2 bomen (Europese linden). Reden voor kap: renovatie kade Lange Haven en herinrichting Vismarkt. Her plantplicht: geen, verleend op 27 november 2015 3 Milieu-informatie Wet bodembescherming (Olympiaweg (Sportpark Harga - toekomstige hockeyvelden)) Op grond van de artikel 28 van de Wet bodembescherming hebben burgemeester en wethouders van de gemeente Schiedam van team Projecten van de gemeente Schiedam voor de locatie Olympiaweg (Sportpark Harga - toekomstige hockeyvelden; postcode 3118 JD), kadastraal bekend gemeente Schiedam, sectie P nummer 7166 (gedeeltelijk) een melding ontvangen met betrekking tot het verzoek een uitspraak inzake de ernst van een geval van bodemverontreiniging en de spoedeisendheid van de uit te voeren sanering alsmede het verzoek in te stemmen met een saneringsplan. Burgemeester en wethouders van Schiedam maken bekend dat zij naar aanleiding van de melding hebben besloten dat er sprake is van een geval van ernstige bodemverontreini ging als bedoeld in artikel 29 Wbb, dat op basis van het huidige dan wel voorgenomen ge bruik van de bodem en het ontbreken van humane-, ecologische- en verspreidingsrisico's het uitvoeren van een spoedige sanering als bedoeld in artikel 37 Wbb niet noodzakelijk is en instemming te verlenen aan het saneringsplan op grond van artikel 39, lid 2 Wbb. Verleende vergunningen Reguliere procedure Bijdorpplein (fietsenstallingen Station Nieuwland); met de activiteit bouwen van een bouwwerk, het uitbreiden van de bestaande fietsenstalling op locatie 3 en het wijzigen van de fietsenstalling op locatie 1 van station Schiedam Nieuwland, verleend op 27 november 2015 3 U kunt de beschikking vanaf 2 december 2015 gedurende 6 weken op afspraak inzien bij het Klant Contact Centrum (Omgevingsloket), Stadserf 1 3 Splitsingsvergunning Halleystraat 15 A en 15 B (3112 PK), vergunning voor het kadastraal splitsen van het gebouw in twee appartementsrechten, verleend 25 november 20153 Aangevraagde vergunningen en ontheffingen: hoe kunt u reageren? 1. Zienswijze college van burgemeester en wethouders Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar het college van burgemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een monde linge zienswijze neemt u telefonisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010. 2. Zienswijze gemeenteraad Voordat de gemeente een besluit neemt over een aangevraagde vergunning, ontheffing of ander besluit kunt u hierop binnen zes weken (vanaf datum ter inzagelegging) mondeling of schriftelijk uw zienswijze indienen. U schrijft een brief naar de gemeenteraad (postbus 1501, 3100 EA Schiedam) waarin u uw zienswijze op het voorgenomen besluit gemotiveerd uiteenzet. Voor een mondelinge zienswijze neemt u telefo nisch contact op met de gemeente Schiedam via 14 010: 3. Bezwaarschrift Belanghebbenden die het niet eens zijn met een besluit kunnen binnen 6 weken na datum waarop het besluit is genomen een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij het college van bur gemeester en wethouders (postbus 1501, 3100 EA Schiedam). In het bezwaarschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betref fende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw bezwaarschrift te ondertekenen. 4. Beroepschrift Rechtbank Rotterdam Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na verzending van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Rechtbank Rotterdam (postbus 50951, 3007 BM). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. 5. Beroepschrift Raad van State Indieners van een zienswijze die het niet eens zijn met het genomen besluit, kunnen hiertegen binnen 6 weken na publicatie van het besluit een gemotiveerd beroepschrift indienen bij de Raad van State (postbus 20019, 2500 EA Den Haag). In het beroepschrift dient in ieder geval uw naam, adres en telefoonnummer, de datum en een omschrijving van het betreffende besluit (kenmerk) te staan. Vergeet niet uw beroep schrift te ondertekenen. Hieraan zijn kosten verbonden. Aanvragen voorlopige voorziening Het indienen van een bezwaar- of beroep schrift voorkomt niet dat het besluit waartegen u bezwaar hebt, wordt uitgevoerd. U kunt dit proberen te voorkomen door, na indiening van uw bezwaar- of beroepschrift, een voorlopige voorziening aan te vragen bij de Rechtbank Rot terdam (sector Bestuursrecht) of bij de Raad van State. Hieraan zijn kosten verbonden. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 18