I I I I I /\A(t£ric& .V O CD Overlijden N Antonia Maria van Tilborg - Maan Toos V V Franciscus Alphonsus van Doeveren Frans in Memoriam familieberichten -JËr EP i EF O www.nieuwestadsblad.nl Dankbetuiging E= O) Email familieberichten® wegenenmedia.nl Telefoon (088)013 72 68 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl Vergeet niet uw volledige adres gegevens te vernielden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. familieberichten Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis.'Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht emit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht Hiervoor kunt u contact opnemen met (088)013 72 68. •We zullen Haar missen, alk dagen. Nooit meerde Hans gekregen Haar iets te Hunnen vragen, veel fijne Herinneringen verzachten onze smart, plots uit ons midden, maar voor altijd in ons hart, onze moederen oma heeft ons veel gegeven, zij heeft nu Het eeuwige leven Verdrietig delen wij u mede dat, onverwacht, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma. overgrootmoeder en lieve ais J4.ai.jje 'Kuiters van (Bodegom ~Aag 28 november 1935 f 30 november 2015 Theo Johan Marcel Petra Elena Santana Maria Jaeii Marco Gerard en Joke Andy Duncan Correspondentieadres: G. Kuiters Leliestraat 26 3114 NK Schiedafn De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 te Schiedam op donderdag 3 december om 9.30 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de.ontvangkamer van het crematorium. Onze grote dankbaarheid gaat uit naar de liefdevolle zorg van de medewerkers van Careyn, Tzorg en dokter van Dortmoht. Wij vragen u deze advertentie als persoonlijk bericht te beschouwen. Wie in Mij gelooft zal leven, ook wanneer hij sterft, en ieder die leeft en in Mij gelooft zal nooit sterven. Bedroefd, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons gedurende haar leven heeft omringd, delen wij mede dat, na een liefdevolle verzorging in Francois HaverSchmidt, op 92-jarige leeftijd rustig is ingeslapen weduwe van Willem van Tilborg Schiedam, 27 augustus 1923 Schiedam, 27 november 2015 Jenny en Hans Sander en Sanne, Finn Matthijs en Iris Arie en Ellen Mandy Robbert Cees en Ineke Erik en Nicky Maartje Roos en Arjen Correspondentieadres: J.P. Keizer - van Tilborg Malmö 73 3124 KG Schiedam De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden te Schiedam. Het Nieuwe Stadsblad woensdag 2 december 2015 6 A'Als je ouder wordt en niet meer weet waar je bentS Als je mensen ziet, maar ze niet meer herkent. Als je toch blijft strijden om bij ons te leven, dan hopen wij datje nu de eeuwige rusf is gegeven. Intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Francisca Margriet den Houting - van den Hoek Cisca in de leeftijd van 70 jaar. Hennie den Houting Misty mi Esther en Alex -beide in herinnering Carla en Arthur Manon, Claire Jeanet Lorenzo, Arlondo Hennie Dennis 25 november 20151 Correspondentieadres Carla de Ruiter Arnoldipad 44 3123 ND Schiedam De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Zolang men vaders kinderen ziet, zolang zal vader leven. John Verboom 01-12-2015 Jouw gezin bereikbaar. *«11 uitvaartbegeleiding Gelukkig overleeft de liefde alles Wageningen 16 oktober 1933 Schiedam 27 november 2015 Onverwacht en veel te vroeg is onze flamboyante levensgenieter, onze lieve buurman en goede vriend overleden. Namens buren en vrienden, Hettie Correspondentieadres: Matrice Uitvaartbegeleiding Postbus 399, 3100 AJ Schiedam T.a.v. Hettie Rodenburg Wij nodigen u van harte uit om op vrijdag 4 december om 14.00 uur samen op informele wijze afscheid te nemen van Frans bij Matrice Uitvaartbegeleiding, Prins Bernhardlaan 121 in Schiedam. Na afloop zullen zijn naaste vrienden en buren hem naar zijn laatste rustplaats begeleiden. www.matrice.nl 010-2732424 Frederik Uitvaartverzorging Bel bij overlijden: 06 - 11 46 39 43 www.frederflsuftvaartverzorging.n I Bij overlijden- lCVU 0800 - 345 67 89 De uitvaart die bij u past 24 uur per dag bereikbaar Voor informatie 0800 - 288 22 55 Ongeacht of en waar u verzekerd bent. Het is mooi als u één bloem meeneemt. Familieberichten - BETROUWBAAR EN EENVOUDIG FAMILIEBERICHTEN OPGEVEN IN DAG EN WEEKBLADEN Voor altijd bij ons looking out for you... ...but you're not here.. what's another year? Peter Vermeulen 5 december 2009 5 december 2015 Met familieberichtenonline.nl kunt u op een snelle manier uw blijde of droevige bericht samenstellen en plaatsen in uw dag- en/of weekblad naar keuze. familiebericht

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 6