<6 www.studentaanhuis.nl Diagnostisch onderzoek zonder wachttijd Kraamzorg Rotterdam VACATURE INTERNE OPLEIDING KRAAMVERZORGENDE www.kraamzorgrotterdam.nl DC Klinieken computerhulp les aan huis Op zoek naar een leuk cadfÉu? Ook in Schiedam Kijk dan snel op onze website. O www.nieuwestadsblad.nl OMSTREKEN Kraamzorg Rotterdam start in februari 2016 een in terne opleiding kraamverzorgende. Ben jij nu werk zaam als verzorgende 3IG, bijvoorbeeld in de thuis zorg of een verzorgingshuis, en zou je in 3 maanden opgeleid willen worden als kraamverzorgende? Dan bieden we je nu de kans! Je gaat 1 dag per week naar school. De overige dagen (24 uur per week) werk je in de praktijk ais kraamverzorgende. WIE ZIJN WE? Kraamzorg Rotterdam biedt zowel thuiskraamzorg als zorg in GeboorteHotels/centra. Wij zijn nu op zoek naar versterking in de thuiskraamzorg. Er zijn veel doorgroeimogelijkheden als kraamverzorgende in onze organisatie. Onze organisatie groeit, onze kraamverzorgenden begeleiden meer dan 2000 beval lingen in thuis, ziekenhuizen en in onze GeboorteHotels/centra. Bij ons kun je je ontwikkelen, ervaren collega kraamverzorgenden begeleiden je intensief tijdens de opleiding. WAT ZOEKEN WE? We zoeken enthousiaste mensen met een volledig afgeronde 3IG opleiding. Bij voorkeur heb je al ervaring opgedaan in de zorg, maar belangrijker is dat je met liefde voor de klant aan de slag wilt in de kraamzorg, dat je verantwoordelijkheid neemt voor de allerbeste zorg aan de moeder en baby (en de rest van het gezin) en de flexibele werktijden die horen bij de kraamzorg met je privé leven kunt combineren. WAT BIEDEN WE? We bieden een interne opleiding met erkend diploma van 3 maanden. Wanneer je deze opleiding succesvol afrondt, kun je meteen aan de slag als gediplomeerd kraamverzorgende. Wij bieden een salaris volgens cao en een werkomgeving waarin we eigen verantwoordelijkheid en zelfstandigheid stimuleren. Ui teraard betalen we de opleiding. Deskundigheid vinden we ontzettend belangrijk en daarom krijg je veel verschillende scholingen aangebo den om je te kunnen blijven ontwikkelen in je vakgebied. Kraamzorg Rotterdam is een organisatie die veel investeert in de ontwikkelingen in de geboortezorg. We kunnen je een leuke bijzondere baan bieden waarin je een bijdrage kunt leveren aan de meerwaarde van kraamzorg. 1|| Ook zoeken we mensen die nog geen vooropleiding in de zorg hebben afge rond maar wel heel enthousiast zijn voor het vak van kraamverzorgende. Wij bieden ook een opleiding van 1,5 jaar die wordt afgesloten met een erkend diploma MB03IG, uitstroom kraamzorg. Voor deze opleiding ga je ook 1 dag per week naar school en werk je gemiddeld 24 uur per week in de praktijk. HEB JE INTERESSE? SOLLICITEER! Solliciteer online of stuur je cv met een motivatiebrief naar nboekestijn@kzr.nl. We hopen je binnenkort als onze collega te mogen verwelkomen! Voor meer informatie kun je contact opnemen met ons secretariaat; 010 - 282 6215 •ikf Het Nieuwe Stadsblad woensdag 2 december 2015 8 _p b Bij DC Klinieken Schiedam kunt u terecht voor diverse diagnostische onderzoeken. Onze ervaren radiologen helpen u in een patiëntvriendelijke omgeving. De onderzoeken vinden plaats in een kleinschalig medisch centrum met veel ruimte voor persoonlijke aandacht. Heeft u van uw (huis)arts een verwijzing gekregen voor een MRI-onderzoek, röntgenonderzoek, echografie, of laboratoriumonderzoek? Bij ons kunt u snel een afspraak maken. Geen wachttijden, u kunt snel terecht Snelle communicatie met uw huisarts Volledige vergoeding door zorgverzekeraar Voor meer informatie of vragen kunt u kijken .op onze site; www.dcklinieken.nl. Of neem contact met ons op via (0800) 231 35 57 (gratis) of schiedam@dcklinieken.nl. Laan van Bol'es 3 3122 AE Schiedam schiedam@dcklinieken.nl Schiedam Verras iemand met een slimme computerstuéent! Bestel onze cadeaubon op www.studentaanhuis.nl Het lijkt wel of iedereen in Nederland een trage computer heeft. Marjon is daar één van de vele voorbeelden van. Maar sinds dat Max haar computer grondig heeft opgeschoond, kan zij weer snel en veilig computeren. Marjon is dan ook erg blij met de hulp van Max. En zij is niet de enige. Inmiddels maken in heel Nederland ruim 85.000 mensen gebruik van de kennis van onze 850 slimme computerstudenten. Dagelijks schonen zij met elkaar honderden computers, tabiets en smartphones op. hebben wij computerstudenten die aan huis komen om te helpen bij een trage computer. Maar ook voor hulp bij andere computervragen en uw vragen over andere apparaten, zoals de tablet, smartphone of televisie, kunt u de hulp van onze studenten inroepen. En dat voor een vriendelijk tarief. Wilt u net als Marjon ook een goed werkende en veilige computer of tablet?

Het Nieuwe Stadsblad | 2015 | | pagina 8