20% KOOP JE FAVORIETE KRANT NU MET 20% KORTING! Met korting naar Kinderfestival bruna kortingspas gemeente Mededelingen en bekendmakingen vervolg Schiedam I've got the #Power kranten KORTING 2D9. bs!«febE$2 SOTUSlM !sH tab? 13 JANUARI 2016 Overig Splitsingsvergunning Frans Halsplein 41 A en 41 B en 13B (3117 WE); vergunning voor het kadastraal splitsen van het gebouw in twee appartementsrechten, verleend 22 december 2015.3 Open Huis aan het Stadserf op 16 januari De Gemeente Schiedam houdt op zaterdag 16 januari 2016 Open Huis op het Stads kantoor aan het Stadserf, Van 13.00 tot 16.30 uur is elke geïnteresseerde welkom om een kijkje te komen nemen vanaf de veertiende verdieping of mee te praten in het politiek debat! De gemeenteraad, wat dóet die nou eigenlijk? Hebben burgerinitiatieven effect? Op 16 januari kunt u ook eens in de Aleidazaal, waar dé gemeenteraad vergadert, kijken en de ambtenarentoren bezoeken. In de Hagazaal zijn de raadsleden vertegenwoor digd met kraampjes, en het Gemeentearchief Schiedam iaat in een kleine expositie burgerinitiatieven uit het verleden zien. Wie hierdoor geïnspireerd wordt kan direct bij het burgerkennisnetwerk SchiedamsDoen meer informatie inwinnen. Tussen 15.00 en 16.30 uur is er een politiek debat op de ijsbaan in Wintertand tussen de raadsleden. Ook het publiek kan hier een rol in spelen. Heeft u een mening over wat er wed of niet goed gaat in de stad? Laat uw stem horen! Voor kinderen van basis schoolleeftijd is er een actie die ze al thuis kunnen doen; handige Schiedammertjes mogen een eigen ambtsketting voor burgemeester Lamers maken! Kijk voor meer informatie op Archief.Schiedam.nl. De gemeenteraad vergadert: raadscommissie op 19 en 20 januari 2016 Op dinsdag 19 en woensdag 20 januari 2016 vergadert de raadscommissie. Deze vergaderingen van de raadscommissie zijn mede ter voorbereiding op de vergadering van de gemeenteraad van dinsdag 26 januari 2016. De raadsvoorstellen die op de agenda staan worden eerst in een raadscommissie besproken voordat ze in de raad worden behandeld. De vergaderingen vinden plaats in de Aleidazaal van het Stads kantoor en beginnen om 19.30 uur. Wilt u gebruik maken van het spreekrecht, meldt u dan aan bij de griffie door te mailen naar griffie@schiedam.nl of te bellen met de secretaris van de commissie via telefoonnummer 14 010. De agenda is te vinden op www.schiedam.nl. Nadere informatie over de vergaderin gen kunt u inwinnen via griffie@schiedam.nl. Lees de officiële bekendmakingen op www.officielebekendmakingen.nl Jenever in plaats van kerk SCHIEDAM - Wat was het een succes, het allereerste jon- gerencongres I've Got the #Power in de Korenbeurs. Op 1 en 2 december namen 60 leerlingen deel aan dit unieke tweedaagse congres. De vraag die centraal stond was; hoe kunnen we er met elkaar voor zorgen dat alle jongeren in Schiedam kans rijk kunnen opgroeien? Alle ideeën en adviezen van de jongeren zijn nu gebundeld in een bijzonder congres- boekje. Met dit boekje wil len organisator de Kleine Ambassade en de jongeren iedereen inspireren om met de uitkomsten aan de slag te gaan. Op 14 januari boekje feestelijk gelanceerd op het Stedelijk Gymna sium. Het eerste exemplaar wordt dan door de jongeren uit gereikt aan Nathalie Gou weleeuw, wethouder Jeugd. Zij was aanwezig tijdens de opening van het jongeren- congres en motiveerde de jongeren nog eens een keer extra door mee te geven dat zij ontzettend trots was op de jongeren en sprak zij de hoop uit dat veel mensen met de uitkomsten aan de slag zouden gaan. Verder zullen alle aanwezi gen ook een boekje ontvan gen. SCHIEDAM - Het eerste Kin derfestival in de Schie- damse Westvest90-kerk gaat op zaterdagmorgen 16 januari van start met de voorstelling Zwier van het Wervelwind Ensem ble. Het ensemble speelt de voorstelling tweemaal. Zondagmiddag 17 janu ari is het podium voor a cappella kwintet Wishful Singing, dat samen met pianist Bert van den Brink een Slaapfeestje geeft. Zwier is een muziekvoor- stelling geschikt voor kin deren van één tot vier jaar. En natuurlijk ook voor hun ouders, opa's en oma's. Een verhaal zonder tekst maar met veel muziek en veel beweging. Wishful Sin- ging geeft op zondagmid dag een feestje waarvan kinderen altijd al hebben gedroomd. De voorstelling Slaapfeestje gaat over vriendjes en vriendinnetjes, over dro men, plezier maken en stoute dingen doen. Het is een muziektheatervoorstelling met fijne meezingliedjes, mooie klassieke muziek, populaire kinderliedjes en spannende spookgeluiden. Lezersaanbieding Alle concerten zijn voor kinderen gratis. Volwas senen ontvangen voor het concert van Wishful Singing via het Nieuwe Stadsblad in de voorverkoop 2,50 korting op hun ticket. U betaalt slechts 5,00 per kaartje. Bestel uw kortingskaarten via nieuwenhuis@west- vest90.nl of 06-29354520. Vermeld daarbij Actie Nieuwe Stadsblad'. SCHIEDAM - Jaarthema van de Vrijzinnigen Rotterdam en Schiedam (Westvest 90) is dit jaar "Verbinding". Van daar dat de band met ker ken en kroegen, muziek en musea dit jaar aangehaald wordt: de bierviltjes (Je ne ver can tell, met achterop het jaarprogramma) zijn in middels bekend. Zondag 17 januari kunnen kerkgangers, kroegtijgers en liefhebbers elkaar om 12 uur ontmoeten in het Jene vermuseum aan de Lange Haven 74. Ds Ivo de Jong gaat vertellen over de sterke rol van drank in de Bijbel. Info: 06 - 29 35 45 20. 717439 056820 Op vertoon van deze kranten voordeel pas ontvangt u, exclusief bij Bruna, 20% korting op onderstaande kranten.' Deze actie loopt tot zondag 31 januari 2016 Scan deze kortingspas in de Bruna winkel en ontvang direct je korting Actie geldig tot zondag 31 januari 2016, exclusief bij bruna.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 14