Slaat Smashing Fellows zich naar de titel? VACATURE Lockhorst niet te stoppen VERKOOP ADVISEUR HAPPY HOURS' iïSSS 5BSB Administratief Secretarieel Medewerker (m/v) "Orange Motors Blauwtje Nexus Zorgen voor Fianchetto Op weg naar Rio nette interieurverzorgster Klik en Win! Zaterdag zondag O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 20 januari 2016 8 ALEXANDRIUM Woon ma II SS OHfvAer één, I IEDERE VRIJDAGAVOND 17.00- 21.00 Nieuwe Stadsblad Bedrijfsprofiel: Wir leben Autos. P«WL GRATIS I PARKEREN 17-21 uur "ÏL AVONDMENU fl «ld-drankje EXCLUSIEVE AANBIEDINGEN JP GEZELLIGE MUZIEK FILMS VOOR DE KINDEREN woonmallalexandrium.nl Rotterdam A20 afslag 16 uitsluitend voor bezoekers van de Woonmail Orange Motors is met 6 vestigingen (Rotterdam-Zuid, Naaldwijk, Schiedam, Capelle a/d IJssel, Berkel en Rodenrijs en Spijkenisse) de Opel Personen-, Bedrijfswagen- en Occasiondealer voor Groot-Rotterdam en het Westland. Bij Orange Motors en haar zusterbedrijven Orange Schade, Vemo Lease en Special Lease zetten ca. 200 collega's zich dagelijks in om de klant optimaal mobiel te houden. EefenHuub EA.van der KOOIJ Rotterdam: Aploniastraat 14-18, T (010) 291 61 61 Berkel: Raadhuislaan 30, T (010) 511 27 66 (service) Capelle: Klaverbaan 22, T (010) 442 23 88 Naaldwijk: Klompenmakersstraat 51T (0174) 29 16 60 Schiedam: 's-Gravenlandseweg 383, T (010) 462 10 33 Spijkenisse: Boyleweg 4, T (0181600 888 (service) SCHIEDAM - Omdat Ventura's Roos Lockhorst een plaag is voor elke defensie bezorgde Westlandia 3 haar een per soonlijke verdediging. Veel maakte het niet uit. Coach Vallie Kolditz pos teerde de topscorer op de middenlijn, waardoor er voorin ruimte ontstond. Dat leverde aanvankelijk niet veel op, maar toen een maal het hek van de dam was, was er voor de West landers geen houden aan en werd via 9-23 met 15-33 (met 10 treffers van Lockhorst) de eindscore bereikt. Voör het bekertoernooi lootte Ventura hoofdklasser Oliveo. "Een sterke tegen stander en een mooie kans om te zien hoe wij er voor staan." SCHIEDAM - Nexus heeft te gen het voorlaatste Gemini een blauwtje gelopen. De Schiedamse korfballers ver loren met 17-15 en zakten, achter Dijkvogels en Reeuw- ijk, naar de derde plaats. Zo makkelijk als het in de thuisbeurt tegen Gemini ging, ging het in Gouda niet. Tot aan de pauze hielden beide ploegen elkaar, overi gens in laag tempo, aardig in evenwicht, hoewel Nexus met een 8-10 voorsprong aan de thee begon. Het verschil werd daarna wel drie pun ten. Het lukte echter niet om het hoge tempo vast te hou den waardoor de thuisclub zich kon herpakken en zich revancheerde voor de des tijds verloren uitbeurt. SCHIEDAM - "Is het tij nog te keren", is de vraag Fianchet- to's Martin van der Hidde na de vierde nederlaag van het Schiedamse schaaktiental. Ditmaal was het eveneens laag geklasseerde Moerka- pelle met 4,5-3,5 te sterk. Wil het achttal zich in de promotieklasse handhaven dan moet er in de slotfase van de competitie niet al leen gewonnen worden van mededegradatiekandidaten De Willige Dame en Spijke nisse 2, maar ook van mid denmoter Nieuwerkerk. Bij HZP/Schiedam waren op nieuw een reeks snelschaak partijen nodig om de op 2-2 geeindigde bekerwedstrijd tegen Krimpen te beslissen. Kapitonenko, Van Zessen en Van Loenen loodsten hun team naar de kwartfinale. Dammen Dankzij de wat moeizaam tot stand gekomen ruime 7-13 winst op SNA en het verlies van de concurrenten WSDV en Denk&Zet sprong Van Stigt Thans/Schiedam van de vijfde naar de derde plaats. Gantwarg, Clerc, Slump en Van der Stap won nen hun partijen. Daarna volgden vijf remises. Van Berkel bleef met lege handen na verlies tegen meervoudig wereldkampioen Schwarz- man. Huissen leidt met 16 punten gevolgd door Hijken met 15 en VST met 11. SCHIEDAM - Nouchka Fon- tijn, achter Claresa Maria Shields de nummer twee van de wereld, heeft op de 5.Nations Cup in het Servi sche Ruma huisgehouden. De bokster bereikte de fi nale via overwinningen op Dariga Shakimova, Sanja Ostojic (technisch knoc kout) en Khadya Mardi. In de eindstrijd trof ze de Chi nese Yuan Meiqing in 2012 wereldkampioen in een hogere gewichtsklasse. Net als in voorgaande partijen oordeelde de jury unaniem: 3-0. Daarmee is een stevig fundament gelegd voor de Olympische kwalificatie, die moet worden afgedwon gen op het kwalificatietoer nooi of het WK in mei. Ter uitbreiding van ons verkoopteam op vestiging Schiedam komen wij graag in contact met kandidaten voor de functie van: Verkoop Adviseur (m/v) Adviseren en begeleiden van prospects naor de aankoop van hun auto Het zelf genereren en opvolgen van sales leads Door gastheerschap en het leveren van advies op maat opbouwen en verder uitbouwen van het klantenbestand Adviseren en verkopen van leasing, financiering en verzekering Je bent medeverantwoordelijk voor het behalen van de afdelingsdoelstellingen Je bezit een passende commerciële beroepsopleiding op MBO niveau Je hebt ervaring in de verkoop van auto's en beschikt over een uitstekend commercieel inzicht Je bent proactief, assertief en kan zowel zelfstandig als in een team functioneren Na een inwerkperiode van 7 maanden bieden wij je, bij gebleken geschiktheid, een professionele productopleiding aan de Opel Academie in Breda waardoor je je verder kunt ontwikkelen. Naast een prettige werksfeer bieden wij je een beloning die past bij deze functie. Dat heb er van als de kalender van 2015 is blijven hangen: dan meldt deze krant, dat de reünie van voetbalclub HBSS zaterdag 27 maart wordt gehouden. Maar we zijn op de vingers getikt: de reünie is zondag 27 maart en zal zeker.net zo geanimeerd verlopen als op deze foto uit 2011. Laurentius De R.K. Begraafplaats en Hlf" Crematorium St. Lauren- 8Lr«ï.1,iok,»'.SU,," BV* 's 08*89®" h°t hart van de wijk Crooswijk en heeft een rijke historie. De begraafplaats kent een aantal unieke plekjes. Plekjes uit het heden en het verleden die tezamen zorgen voor het bijzondere karakter. Sinds sep tember 2013 is er op de begraafplaats een crematorium gebouwd. Op deze wijze willen wij een ieder de gelegen heid om op een eigen wijze afscheid te nemen van hun dierbare. Op het kantoor van de begraafplaats zijn drie medewerksters werkzaam. Zij verzorgen naast de finan ciële administratie ook de begraafplaats- en crematiead ministratie. Door vertrek van één van de medewerksters is een plaats vrijgekomen vooreen: #1 ep sisk naarst- voor een project in Schiedam Op dinsdagavond en vrijdagavond aanvang in overleg maar na werktijden. Onze voorkeur gaat naar mensen die van aanpakken weten en bij voorkeur ervaring in de schoonmaak hebben en de Nederlandse taal machtig zijn. Wij betalen volgens de CAO voor het schoonmaak- en glazenwassersbedrijf. Soiciféfen kan via msÉop info@sendo5choonmaak.i o( beden +316 - 250 81 678. Maak kans op mooie prijzen Nieuwe Stadsblad staat'midden in de samenleving en is 24 uur per dag betrokken www.nieuwestadsblad.nl Mw. P. de Kwant Afd. personeelszaken Aploniastraat 14-18,3084 CC Rotterdam pdekwant@orangemotors.nl The Smashing Fellows kan geschiedenis schrijven. Door tegen Quintus gewoon even vijf partijen te winnen. door Gerard S. Verver SCHIEDAM - Met de laat ste competitiewedstrijd in Kwintsheul in het verschiet en een voorsprong van 11 punten op nummer twee Vridos 2 lijken de kaarten in de vierde divisie poule 12 in het voordeel van de Schiedammers geschud. Quintus is hekkensluiter en heeft geen wedstrijd ge wonnen; TSF is koploper en weet in de kolom 'verloren' al dertien wedstrijden de 0 handhaven. Toch wil team captain Steven de Grant de huid niet verkopen voor de Westlandse beer geschoten is. Het vijftal klopte vrijdag weliswaar de enig overge bleven concurrent Vridos 2 met 5-3, maar wedstrijd- De functie kent de volgende taken en verantwoordelijkheden: Het verzorgen van de begrafenis- en crematieaanvragen. Het te woord staan van uitvaartondernemers, familiele den en bezoekers van de begraafplaats. Het verzorgen van de administratie van grafrechten. Het regelen van begravingen verstrooiingen en her-begravingen. Verantwoordelijk voor het onderhoud van monumenten. Het verzorgen van de administratie voor het algemeen onderhoud begraafplaats. Het verlenen van secretariële ondersteuning aan de directeur van de begraafplaats. Meer informatie: Indien u meer informatie wenst over de vacature kunt u contact opnemen met de heer Th. van Werkhoven, tel: 010 - 41 363 08 of t.v.werkhQven@begraafplaatslaurentius.nl Wat vragen wij: Wij zijn op zoek naar iemand met een gerichte opleiding op MBO niveau die beschikt over goede uitdrukkings- vaardigheden in woord en geschrift. Accuratesse is binnen deze functie een absolute voorwaarden. Verder zijn een flexibele instelling en het zelfstandig maar ook in teamverband kunnen werken onmisbaar. Ervaring met werken in de uitvaartbrancheadministratie is een pré. Wat bieden wij: Wij bieden u een uitdagende functie. De arbeidsvoor waarden zijn conform de CAO voor de uitvaartbranche, waar een pensioenregeling onderdeel in vormt. Een jaarcontract voor 24 uur per week. spanning en zenuwen kun nen soms een negatieve in vloed hebben. "Dat had de tegenstander van afgelopen vrijdag best wel in de gaten", merkte De Grant. "Ze ble ven lang langszij. Pas na 3-3 lukte het om het verschil te maken." Daar komt komen de weekeinde bij, dat het al gedegradeerde Quintus van zorgen verlost is en vrijuit speelt. Na het winnen van die vijf partijen kan Vridos nog wel langszij komen, maar bezorgt het positieve resultaat van de onderlinge wedstrijden TSF het kampi oenschap. Plus voor het eerst sinds The Fellows-heugenis een plaats in de landelijke derde' divisie. Uw sollicitatie: Uw soieitatië kunt u richten aan het R.K. Begraafplaats en Crematorium Sf. Laurentius tav. de heer Th. CAM. van Werkhoven, directeur. Nieuwe Crooswijkseweg 123 3034PN Rotterdam. Dit kwartet kan voor het eerst sinds The Fellows-heugenis de landelijke derde divisie bereiken. Foto:PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 8