januari 2016 In de wijken Kort Eerste fiats Schiedam zijn uit de steunpilaren Woonplus ontvangt klanten op afspraak Voor de huurder Brandveilig? Uw toekomstige woning vindt u op www.woonplus.nl Ons woningaanbod Woningaanbod Open huis zaterdag 13 februari van 11:00-13:00 uur Woonplus heeft de eerste drie complexen in de wijken Groenoord en Nieuwland kunnen ontdoen van de eerder geplaatste steunpilaren. "Het heeft lang geduurd voor er een oplossing was en we zijn blij dat we de bewoners nu kunnen verlos sen van de tijdelijke pilaren op de galerijen", aldus Carlo Speijers, projectleider namens Woonplus. De galerijvloeren die niet voldeden aan de normen worden versterkt met extra wape ningstaven van carbon. Woonplus liet 61 CQmplexen met zogenoemde 'uitkragende galerijvloeren' onderzoeken. Dertig com plexen bleken galerijvloeren te hebben, die niet aan de normen voldeden. Daar heeft Woonplus tijdelijk extra steunpilaren laten aanbrengen. Voor de zomer "We pakken tegelijkertijd complexen in Groenoord en in Nieuwland aan. Zodra is vastgesteld dat alle extra wapeningstaven op de juiste plaats zijn aangebracht, ver wijderen we de tijdelijke steunpilaren", zegt Speijers. "In Nieuwland zijn de drie flats aan de Delflandseweg bijna klaar en zijn de eerste pilaren verwijderd. De Alphons Ariënstraat volgt. In Groenoord zijn de flats aan de Mozartlaan en het Verhallenpiein weer van steunpilaren verlost. Naar verwachting zijn alle werk zaamheden voor de zomer afgerond." Meer informatie Heeft u vragen naar aanleiding van dit artikel? Stuurt u ons dan een email via galerijen@woonplus.nl of neem contact met ons op via het telefoonnummer voor vragen over de galerijen: (010) 204 52 90. Sinds 1 januari 2016 worden klanten op afspraak geholpen en is er geen inloopspreekuur meer. Door een af spraak te maken kunnen wij onze klanten nog beter van dienst zijn. Waarom werken op afspraak? Bij Woonplus helpen wij u graag. Iedere werkdag was het mogelijk het kantoor van Woonplus te bezoeken tijdens het dagelijk se inloopspreekuur van 8.00 tot 11.00 uur. Het dagelijkse spreekuur bleek echter niet voor iedereen ideaal. Bezoekers moesten soms lang wachten en konden niet altijd direct geholpen worden. Door op afspraak te werken verandert dit. We weten dan welke klant wanneer komt en met welke vraag. Wij zorgen er dan voor dat we die klant in één keer goed kunnen helpen. Daardoor zijn de wachttijden korter, spreekt u direct met de juiste medewerker en krijgt u een beter antwoord. Als klant kunt u zelf bepalen wanneer u langskomt. Een afspraak maken? Via www.woonpius.nl kunt u zelf een af spraak plannen op het moment dat het u schikt. U kunt ook op werkdagen bellen tijdens ons telefonisch spreekuur, 's ochtends van 8.00 - 11.00 uur. Informatie op onze website Veel informatie is terug te vinden op onze website www.woonplus.nl. Staat het ant woord op uw vraag er niet bij of is het niet het antwoord dat u zoekt? Dan kunt u uw vraag ook stellen door het contactformulier in te vullen. Dit kan 24 uur per dag, op het moment dat het u uitkomt. U kunt zelf veel om de kans op brand te verkleinen en de eventuele schade te beperken. Sta af en toe eens goed stil te staan bij de veiligheid in huis. Uit onderzoek blijkt dat de meeste woning branden zijn veroorzaakt door bewoners. Onvoorzichtigheid tijdens het koken, klussen of met brandende kaarsen en rookwaren, zijn de meest voorkomende oorzaken. Ook komt brand door kinderen die met vuur spelen regelmatig voor. Verder ontstaan branden vaak door oververhitting van elektrische apparaten: wasdrogers, magnetrons, elektrische ovens, ventilatorkachels, computers, printers en föhns. Houdt deze apparaten daarom goed schoon en gebruik nooit een kapot apparaat. Twee eenvoudige, maar belangrijke tips om de brandveiligheid te vergroten: rookmelders aanbrengen en vluchtroutes bepalen. Kijk voor meer tips op www.brandweer.nl. De Woonplus website is vernieuwd. Zoeken naar de geschikte huur- of koopwoning is een stuk eenvoudiger geworden. U vindt een overzicht van ons volledige aanbod huurwoningen (sociale huur en vrije sector), garages, parkeerplaatsen en bedrijfsruimten. Ook onze koopwoningen staan over zichtelijk bij elkaar en u kunt snel en eenvoudig selecteren op prijs, aantal kamers en wijk. Via de website kunt u reageren en wij nemen dan direct con tact met u op voor het plannen van een afspraak of bezichtiging. Basis, comfort en luxe koopwoning In de november editie van het Woonplus Nieuws hebben wij u al kennis laten maken met onze 'basis', 'comfort' en 'luxe' koop woningen. Inmiddels zijn er een aantal 'comfort' en 'luxe' woningen gerealiseerd. Ook deze woningen vindt u op de website. U herkent ze aan hun gekleurde label. Rood voor 'basis', oranje voor 'comfort' en groen voor 'luxe'. Basis: Een voordelige woning die u zelf kunt aanpassen aan uw eigen smaak. Comfort: Een scherp geprijsde woning waar u weinig of^niets aan hoeft te doen. Luxe: Een woning die 'in-stap-klaar' is en waarbij de luxe verbouwing volledig in de prijs is opgenomen en zo meegefinan- cierd kan worden. De komende maanden gaan we nog meer koopwoningen verbouwen tot 'comfort' en 'luxe' woningen. Houd daarom ons aanbod scherp in de gaten op wwW.woonplus.nl. Wilt u meer informatie? Neem dan met ons contact op via verkoop@woonplus.nl of bel (010) 204 51 00. Noteer alvast in uw agenda: op zaterdag 13 februari van 11.00 tot 13.00 organiseert Woonplus baareerste Open Huis van 2016, Diverse drie-, vier- en vijfkamer koopappartementen in Schiedam-Noord, variërend in prijsklasse van 95.000,- tot 145.000,- staan voor u open om zonder afspraak te bezichtigen. Houd voor de deelnemende woningen onze website www.woonplus.nl in de gaten. Openingstijden en afspraak maken Ons kantoor is van maandag t/m vrijdag van 08.00 - 17.00 uur geopend. Woonplus werkt op afspraak. U kunt zelf via www.woonplus.nl een afspraak maken op het moment dat het u uitkomt. U kunt ook op werkdagen bellen tijdens ons tele fonisch spreekuur van 08.00 - 11.00 uur. Telefonische bereikbaarheid Woonplus is op werkdagen tussen 08.00 en 11.00 uur telefonisch bereikbaar via (010) 20 45 100. U kunt de volgende keuze maken: 1.Reparatieverzoeken, vragen van de huurders 2.Verhuur, huuropzegging, nieuwe woning, woonruimteverdeling 3.Eindafrekening, afrekening stookkosten, incasso en/of servicekosten 4.Vragen/meldingen over woonomgeving, vervuiling, ongedierte of overlast 5. Overige vragen Website Veel informatie is ook terug te vinden op www.woonplus.nl. Staat het antwoord op uw vraag er niet bij of is het niet het antwoord dat u zoekt? Dan kunt u uw vraag ook stellen door het contactformulier in te vullen. Dit kan 24 uur per dag, op het moment dat het u uitkomt. Reparatieverzoek U kunt uw reparatieverzoek doen via onze website. Aan de hand van uw digitale melding, nemen wij contact met u op voor verdere afhandeling. Ook kunt u maandag t/m vrijdag tussen 8.00 en 11.00 uur uw reparatieverzoek melden via telefoon nummer (010) 20 45 100, keuze 1. Spoedeisende reparatieverzoeken kunt op alle dagen en tijdstippen doen via (010) 20 45 100. Buiten kantoortijden wordt u dan doorverbonden met onze nooddienst.

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 13