7 Gebr. v/d Bosch keukens Boek van de Week: 't Jagthuys (8,5) Sportdag sportief hoogtepunt SUPER AANBIEDING HOEKKEUKEN 215X220CM Al 20 jaar een begrip in Vlaardingen e.o. 2499.- INCL. BTW Gebr. v/d Bosch keukens Recept van de Week: wraps Gratis webinar social media Inschrijving De Kuyper's 'Bar Fight 2016' open Plaats zelf berichten schrijf mee! O www.nieuwestadsblad.nl Het Nieuwe Stadsblad woensdag 27 januari 2016 19 Compleet met koelkast schouw kookplaat blad spoel en kraan. +/- 20 kleuren en modellen leverbaar! Uitbreiding mogelijk in alle maten meerprijs koelvriescombinatie 300.- meerprijs vaatwasser 300.- meerprijs oven 250.- Ook hebben wij nog div. showroomkeukens tegen www.vdboschkeukens.nl korting. Industrieweg 26 3133 EE Vlaardingen Tel. 010-4601905 Fax 010-4354943 Openingstijden Maandag t/m vrijdag 09.00 uur - 16.00 uur Zaterdag 10.00 uur -14.30 uur SCHIEDAM - Deze week ma ken we wraps met kip. Nodig: komkommer, ho ning, mosterd, witte wijn azijn, rucola, tomaten, rosti en kip (nuggets), rode pesto. Snijd de tomaat en komkom mer in plakjes of reepjes, meng zes eetlepels honing mèt zes eetlepels mosterd en meng dit met witte wijn azijn. Snufje zout en peper erbij en klaar. Rosti uit de diepvries in de oven warm- maken en in een pan de kip bakken. De wraps kunnen daarna ook nog even in" de oven. Bestrijk de bodem met een beetje rode pesto voor je de inhoud erin doet. Daarna de honing/mosterdsaus erover. SCHIEDAM - Hoe gebruik je social media effectief als on dernemer? Deze vraag staat centraal in het gratis we binar, aangeboden door De Ondernemer. Op maandag 1 februari geven Marjolein Kamphuis en Willem Albert Bol tal van tips en inzich ten, waar ondernemers en ondernemende werknemers direct hun voordeel kunnen doen. Het webinar is gratis. Deelnemers dienen zich al leen kosteloos en zonder verplichtingen te registeren bij De Ondernemer. Het webinar duurt 45 minu ten en start maandag 1 fe bruari om 19.30 uur. Schrijf je nu op www.deonderne- mer.nl. SCHIEDAM - Middels het in zenden van een creatieve short-film meTden binnen- en buitenlandse teams zich aan voor de wedstrijd waar bij teamspirit en amusement de belangrijkste pijlers zijn. Op 24 mei nodigt 's werelds grootste cocktaillikeuren- producent de zes beste in zendingen uit voor de grote finale in Schiedam. De win naars gaan naar huis met de prestigieuze titel 'Best Bar Team' en een geldbedrag van maar liefst 10.000 euro. In de distilleerderij in Schiedam produceert De Kuyper een grote variëteit aan cocktaillikeuren die in meer dan 100 landen als basis dienen voor cocktails. De Kuyper's Bar Fight is een cocktailcompetitie waarbij nationale en internationale bartenders de kans krijgen om in teamverband te laten zien welke techniek zij in huis hebben. Sluiting in schrijving: 29 februari. SCHIEDAM - Elke week lezen Ruud Aret of Gerben de Bruijn van Post Scriptum een boek voor het Nieuwe Stadsblad. Deze week is dat 't Jagthuys van Merijn de Boer, dat wordt beloond met een 8,5. In het derde boek van Me rijn de Boer, 't Jagthuys, krijgt zorgverlener Vera het verzoek een 35-jarige au tistische jongeman die met zijn moeder in een vervallen villa aan de Vecht woont, in te wijden in de seksualiteit. Binnert Bruinworst kent de wereld alleen uit boeken, zijn eigen tuin is hij nooit uitgelopen. En hij houdt van muziek. Vera heeft altijd de wens gehad een jonge vent met de hersens van een pro fessor en het lichaam van een bouwvakker aan de haak te slaan en met Binnert lijkt haar wens uit te komen. Zij wordt hevig verliefd en Van Merijn de boer gaan we meer horen, belooft Ruud Aret die de schrijver beloonde met een 8,5! Met volle overgave werd geprobeerd een zo goed mogelijk resultaat neer te zetten, maar het belangrijkste was toch het lekker en plezierig bewegen. Foto: Peter Spek SCHIEDAM - De jaarlijkse sportdag van basisschool De Violier is voor de leer lingen van de school aan de rand van Sveaparken altijd een sportief hoogtepunt. In sporthal Margriet was vo rige week donderdag een keur aan sporten te beoefe nen met onder andere voet bal, korfbal, judo, trefbal, basketbal, hockey, atletiek en zaklopen. In de .ochtend uren kwamen de leerlingen van de groepen vier tot en met zeven in actie en in de middag de leerlingen uit de groepen één tot en met drie. verzint een list hem mee te krijgen naar Amsterdam. Zij wil hem verlossen van zijn .moeder. Maar dan vangt Vera op dat de harplerares van Binnert die hém de 'bag ger' van Handel bijbracht spoorloos is verdwenen. Zou zijn moeder hier achter zitten? Merijn de Boer is een jonge, nieuwe stem binnen de literatuur die met veel ge voel voor humor een fris ge luid voortbrengt en in staat is om een prachtige en fil mische erotische scene neer te pennen van een harpspe lende Binnert en een 'zorg- verlenende' Vera. Mooier beschreven ben ik ze nog niet tegengekomen! Met zijn debuut Nestvlieders won De Boer al een prijs, zijn eerste roman De nacht bereikte de longlist van een prestigieuze prijs en nu is het wachten op de jury die deze eigenwijze roman gaat belonen. Nieuwe Stadsblad staat midden in de www.nieuwestadsblad.nl samenleving en is 24 uur per dag betrokken Nieuwe Stadsblad Maak een afspraak, het eerste gesprek is kosteloos. Of kijk op hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. We vergelijken alle banken en vinden voor jou de beste deal. Schiedam, Broersvest 64 (oio) 4731150

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 19