Koning Arthur -15% -15% Auping Winter Sale. kwakernaat Cabaret duo Kommil Foo Micha Wertheim voor zichzelf Laatste kaarten Fred Delfgaaw Opvliegers; sexy, swingende en herkenbare komedie Laatste week 3795,- Heinenoord Het cabaret duo Kommil Foo maakt al 25 jaar cabaret zoals niemand anders dat doet. Ze brengen een menge ling van humor en muziek. Het ene moment maken de broers Walschaerts het pu bliek aan het lachen en het andere moment weten ze de gasten te ontroeren. Schoft is donderdag 4 februari, om 20.15 uur, te zien het theater, toegang: 24,00. De afgelopen tien jaar heeft Micha Wertheim er alles aan gedaan om het zijn pu bliek naar de zin te maken. Voor het publiek was dat fijn, maar was het ook een gelijkwaardig relatie? Pre cies. Daarom heeft Micha besloten dat hij deze keer de rollen om gaat draaien. Micha Wertheim voor zich zelf is vrijdag 5 februari, om 20.15 uur, te zien in Thea ter aan de Schie. Toegang: 19,50. Poppenspeler Fred Delf- gaauw staat al 35 jaar op het podium en zelden echt al leen. Levensgrote én levens echte poppen vergezellen hem. Voor dinsdag 9 februari zijn de laatste kaarten beschik baar, toegang: 17,50. Het Nieuwe Stadsblad woensdag 3 februari 2016 - 27 SCHIEDAM - Dé overgang geen sexy onderwerp? Jawel hoor, bewijzen Anne-Mieke Ruy- ten, Antje Monteiro, Anou- sha Nzume en Hymke de Vries in de komedie Opvlie gers. In dit muzikale feestje spelen zij vier vriendinnen die op vakantie gaan naar Bali. De menopauze is niet het enige thema dat onder de zon wordt besproken. Op vliegers, nachtelijk zweten, vergeetachtigheid, mood- swings; ze komen allemaal voorbij in de vorm van her kenbare verhalen, bizarre sketches en swingende songs. Vier vriendinnen gaan voor de vijfde keer op vakantie met hun reisclub De Opvlie gers. Maar op Bali komen ze ook zichzelf tegen. Alle vier de dames staan aan het begin van of zitten midden in de overgang. Hoe gaan ze ermee om? En welke proble men komen ze tegen? Een ding is zeker: ze komen an ders thuis dan hoe ze ver trokken. Sexy. Swingend. Hilarisch. Ontroerend. En soms ook gewoon vreselijk warm. Opvliegers is een swingen de en herkenbare komedie voor alle vrouwen die de overgang al achter de rug hebben, er tegenaan hikken of er juist midden in zitten. En avond over, voor en door vier prachtige vrouwen. Bespreekbureau Toegang tot deze voorstel ling is: 25,00. Kaarten reser veren voor deze voorstelling kan via het bespreekbureau, geopend op dinsdag van 13.00 -16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Telefonisch bereikbaar: (010) 2 467 467. O www.nieuwestadsblad.nl Met hulp van tovenaar Merlijn zou Arthur wel eens de grootste koning ooit kunnen worden. Foto: pr Theater Terra, bekend van de familievoorstellingen Koning van Katoren, Dolfje weerwolfje en Kikker, presenteert de avontuurlijke familiemusical Koning Arthur. Van het theater SCHIEDAM - Het wereldbe roemde magische sprookje van Koning Arthur, met dappere ridders, tovenaars en prinsessen voor iedereen vanaf 8 jaar. Het Engelse volk verlangt al jaren naar een koning en volgens een legende kan er in hun land pas iemand gekroond worden, wanneer het hem lukt om een beto verd zwaard uit een rots los te trekken. Avontuur Wanneer de jonge Arthur daar moeiteloos in slaagt, begint een groot avontuur. Met hulp van de tovenaar Merlijn en de ridders van de ronde tafel zou Arthur wei eens de grootste koning ooit kunnen worden. Info Koning Arthur is zondag 7 februari, om 15.00 uur, te zien in Theater aan de Schie. Toegang: 19,00. Reserveren Kaarten reserveren voor deze voorstelling kan via het bespreekbureau, ge opend op dinsdag van 13.00 - 16.00 uur en één uur voor aanvang van iedere voorstel ling. Telefonisch is de kassa bereikbaar van dinsdag tot en met vrijdag van 13.00 - 16.00 uur op telefoonnum mer (010) 2 467 467 en één uur voor aanvang van iedere voorstelling. Online reser veren kan 24 uur per dag via www.theateraandeschie.nl. slaapboulevard.nl Dordrecht Bijvoorbeeld boxspring Auping Criade Bend van €JA865r- voor Bijvoorbeeld Auping Essential tijdelijk incl. hoofdbord, bodems en matrassen van €-25+0^ voor 2130,- (Ind.terrein Heinenoord] SIAAPBOULEVARD Boonsweg 7 - Blaaksedijk [Industrieterrein Heinenoord) - tel. 0186 - 60 13 55 - Maandag geopend vanaf 13.00 uur - Vrijdag koopavond Vanaf Heinenoordtunnel nog slechts enkele minuten rijden - Volop gratis parkeerruimte - e-mail: info@slaapboulevard.nl Vier vriendinnenjaan in Opvliegers voor de vijfde keer op vakantie met hun reisdubje. Foto: Peggy de Haan Geldig t/m 7 februari 2016 AUPING CARPE DIEM SWISSFLEX HÜLSTA HASTENS TEMPUR PULLMAN AVEK ULTIMA N0LTE L0DDENKEMPER WONDERLAND FRESHBED

Het Nieuwe Stadsblad | 2016 | | pagina 27